18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciężko w to uwierzyć
Veni_Vidi • 2024-07-04, 10:14
Ciężko w to uwierzyć, ale niektórzy ludzie cieszą się z zapowiadanych podwyżek.

Nic bardziej głupiego dziś nie zobaczycie...
"To dobrze że są podwyżki, dobrze wpływają na domowy budżet, może dzięki podwyżkom zaczniemy oszczędzać."
Spodziewam się że przed przyszłymi wyborami któraś partia obieca podwyżki... w końcu jeżeli taki poziom ma elektorat...

Zgłoś
Avatar
Jbcpis 2024-07-04, 17:46 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Pierdolnieci wyborcy śmiecia herr TüSSka i lewicy. Zgredowi i tej starej rurze wróciła UBecka emerytura to się cieszą



Po pierwsze. Za sam nick powinno się ciebie wykastrować. Po drugie trzask pękającej pisowskiej wygolonej d*py słychać aż w Karpaczu. Po trzecie. J3bać cię. Przypomnij mi proszę ile pis przepie*dolił w ciągu 8 lat? Tak! Dokładnie tyle , że teraz za to zapłacimy tępy dzbanuchu
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-04, 17:48 2
Bardzo dobrze. 😆 Mam nadzieję że wszystko w pizdu podrożeje i tępe chuje głosujące na pis czy konfę będą jęczeć jeszcze bardziej.

Bo kurwa głupcy w życiu NIE MA DARMOWYCH LUNCHY. Za złodziejstwo pisu i ich "rządy" teraz przyjdzie rachunek, ćwoki. Rozdawanie kasy na prawo i lewo tym kurwom z kościoła, przydupasom, emerytom, patusom i innym. Teraz zaczynacie zwracać to co wam dali na bombelka. Tylko zwrócicie x 10. Inflacja już zabrała swoje, a reszta wkrótce, tępe ćwoki. Do Biedry po Żubra, a nie prąd i internet marnować.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-04, 17:59 1
Jbcpis napisał/a:

Przypomnij mi proszę ile pis przepie*dolił w ciągu 8 lat? Tak! Dokładnie tyle , że teraz za to zapłacimy tępy dzbanuchu



Posrany jesteś tak samo jak pisowcy. PO od zawsze zwalała winę na wszystko. Na samym początku to był Gierek, a teraz znaleźli sobie pis. Szkoda tylko kurwa, że ludzie to imbecyle i jakoś nie potrafią powiązać zamykania kopalń i nakładania opłat "klimatycznych" ze wzrostem cen elektryczności. Nie potrafią powiązać wprowadzania kolejnych dyrektyw budynkowych, przepisów, norm i obowiązków ze wzrostem cen usług i mieszkań. Kurwa, jak ja bym chciał, żeby lewactwo miało swój kraj i żeby tam realizowali swoje pojebane pomysły. Ciekaw jestem jakby wtedy tłumaczyli dlaczego u nich jest wszystko 10x droższe niż gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
buzzjunkies 2024-07-04, 18:35 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Pierdolnieci wyborcy śmiecia herr TüSSka i lewicy. Zgredowi i tej starej rurze wróciła UBecka emerytura to się cieszą



Idź tam putinowska ścierko Jarka po jajach wyliż, pies cię jebał
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-04, 18:50 2
Jbcpis napisał/a:

Po pierwsze. Za sam nick powinno się ciebie wykastrować. Po drugie trzask pękającej pisowskiej wygolonej d*py słychać aż w Karpaczu. Po trzecie. J3bać cię. Przypomnij mi proszę ile pis przepie*dolił w ciągu 8 lat? Tak! Dokładnie tyle , że teraz za to zapłacimy tępy dzbanuchu



PiS przepierdolił miej, niż ukradł Tusk, razem ze swoimi poplecznikami. Na samym Vacie miał od chuja, bo za darmo się na to nie godził i płaciłeś za to ty tępy dzbanie, bo to ty nim jesteś. I dalej będziesz płacił, bo rudy chuj zamyka inwestycje, które kaczor rozpoczął a są nie na rękę szwabom. Brzydzę się tobą tępy chuju, bo na pewno na niego głosowałeś.
Zgłoś
Avatar
szczecin123 2024-07-04, 18:57 3
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Pierdolnieci wyborcy śmiecia herr TüSSka i lewicy. Zgredowi i tej starej rurze wróciła UBecka emerytura to się cieszą



a ty ściero prawicowa jesteś debilem od urodzenia czy od niedawna

[ Dodano: 2024-07-04, 18:59 ]
kris1978 napisał/a:

PiS przepierdolił miej, niż ukradł Tusk, razem ze swoimi poplecznikami. Na samym Vacie miał od chuja, bo za darmo się na to nie godził i płaciłeś za to ty tępy dzbanie, bo to ty nim jesteś. I dalej będziesz płacił, bo rudy chuj zamyka inwestycje, które kaczor rozpoczął a są nie na rękę szwabom. Brzydzę się tobą tępy chuju, bo na pewno na niego głosowałeś.



kris1978 napisał/a:

PiS przepierdolił miej, niż ukradł Tusk, razem ze swoimi poplecznikami. Na samym Vacie miał od chuja, bo za darmo się na to nie godził i płaciłeś za to ty tępy dzbanie, bo to ty nim jesteś. I dalej będziesz płacił, bo rudy chuj zamyka inwestycje, które kaczor rozpoczął a są nie na rękę szwabom. Brzydzę się tobą tępy chuju, bo na pewno na niego głosowałeś.



a ty to debilem z pisuaru jesteś od urodzenia czy od niedawna
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-04, 19:03
szczecin123 napisał/a:

a ty ściero prawicowa jesteś debilem od urodzenia czy od niedawna
a ty to debilem z pisuaru jesteś od urodzenia czy od niedawna



Chuj cię to obchodzi, ale zapytać się możesz
Zgłoś
Avatar
poi0021 2024-07-04, 19:14
NIBY ŻYJĄ , FUNKCJONUJĄ W SPOŁECZEŃSTWIE ,JAKIŚ DOM MAJĄ ITP A tacy głupi nawet nie wiedzą jaką krzywe robią dzieciom io wnukom
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-04, 19:16
Dla.mnie paliwo powinno kosztować po 15zł/litr. Nie stałbym w korkach, bo jeździliby tylko ci, co powinni.
Dla reszty hołoty są bilety po 5 złoty.
Zgłoś
Jbcpis napisał/a:

Po pierwsze. Za sam nick powinno się ciebie wykastrować. Po drugie trzask pękającej pisowskiej wygolonej d*py słychać aż w Karpaczu. Po trzecie. J3bać cię. Przypomnij mi proszę ile pis przepie*dolił w ciągu 8 lat? Tak! Dokładnie tyle , że teraz za to zapłacimy tępy dzbanuchu



Idioto co ty mnie utozsamiasz z pisem? Napisalem ze rudy herr TüSSk to frajer i tyle a widać pierdolony komunistyczny plebs zaraz się odpala i wyzywa ludzi od pisowców tym bardziej że tak samo gardze tą partią polityczną

[ Dodano 2024-07-04, 19:32 ]
szczecin123 napisał/a:

a ty ściero prawicowa jesteś debilem od urodzenia czy od niedawna
a ty to debilem z pisuaru jesteś od urodzenia czy od niedawna



No kolejny komuch usmiechniety frajerek polaczek broniący PO. Widocznie twoje drzewo genealogiczne przedstawia strulture SB 😀
Zgłoś
Avatar
Pauln1 2024-07-04, 19:36 1
Zacytuje zaczytana tutaj u kogoś stopka „jaranie się polityka to zjebanie umysłowe” wylała się rzeka gowna i jeden na drugiego. Kiedy się ockniecie ze każda proponowana nam władza czy to z lewa czy z prawa to wszystko jest to samo? To samo gowno.
Zgłoś
Avatar
Mistic1989 2024-07-04, 19:41
Ale zjeby.
Zgłoś
Avatar
szczecin123 2024-07-04, 20:09 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Idioto co ty mnie utozsamiasz z pisem? Napisalem ze rudy herr TüSSk to frajer i tyle a widać pierdolony komunistyczny plebs zaraz się odpala i wyzywa ludzi od pisowców tym bardziej że tak samo gardze tą partią polityczną
No kolejny komuch usmiechniety frajerek polaczek broniący PO. Widocznie twoje drzewo genealogiczne przedstawia strulture SB 😀



Nazwanie kogoś polaczkiem kwalifikuje cię do ruskich onuc i ludzkich śmieci. Powinieneś zostać zutylizowany póki nie jest za późno

[ Dodano 2024-07-04, 20:11 ]
kris1978 napisał/a:

Chuj cię to obchodzi, ale zapytać się możesz



chuja to masz cały czas w ryju, parówo
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-04, 20:15
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Pierdolnieci wyborcy śmiecia herr TüSSka i lewicy. Zgredowi i tej starej rurze wróciła UBecka emerytura to się cieszą



stary pisowiec i ty czyli gosc z wyjebanym przez polityke beretem
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-04, 20:15 1
szczecin123 napisał/a:

Nazwanie kogoś polaczkiem kwalifikuje cię do ruskich onuc i ludzkich śmieci. Powinieneś zostać zutylizowany póki nie jest za późno
chuja to masz cały czas w ryju, parówo



Parówa to cię zrobił, razem z rudym kaszubskim chujem i wyszedł taki cwel jak ty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie