18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciężko w to uwierzyć
Veni_Vidi • 2024-07-04, 10:14
Ciężko w to uwierzyć, ale niektórzy ludzie cieszą się z zapowiadanych podwyżek.

Nic bardziej głupiego dziś nie zobaczycie...
"To dobrze że są podwyżki, dobrze wpływają na domowy budżet, może dzięki podwyżkom zaczniemy oszczędzać."
Spodziewam się że przed przyszłymi wyborami któraś partia obieca podwyżki... w końcu jeżeli taki poziom ma elektorat...

Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-04, 20:16 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Idioto co ty mnie utozsamiasz z pisem? Napisalem ze rudy herr TüSSk to frajer i tyle a widać pierdolony komunistyczny plebs zaraz się odpala i wyzywa ludzi od pisowców tym bardziej że tak samo gardze tą partią polityczną
No kolejny komuch usmiechniety frajerek polaczek broniący PO. Widocznie twoje drzewo genealogiczne przedstawia strulture SB 😀



za polaczka morda na chodniku
Zgłoś
mlotnakacapy napisał/a:

stary pisowiec i ty czyli gosc z wyjebanym przez polityke beretem



Wyjebane mam tako samo na politykę ile twoja stara bierze za godzinę 🤣
Zgłoś
Avatar
szczecin123 2024-07-04, 20:35
kris1978 napisał/a:

Parówa to cię zrobił, razem z rudym kaszubskim chujem i wyszedł taki cwel jak ty.



śmierdzi ci z ryja czarnymi parówami, przecwelony śmiecu ludzki odpadzie
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-04, 21:11
szczecin123 napisał/a:

śmierdzi ci z ryja czarnymi parówami, przecwelony śmiecu ludzki odpadzie



Oj widzę że smakuje ci rudy chuj kaszubski, a twój chłoptaś nie jest zazdrosny?
Zgłoś
Avatar
subik 2024-07-04, 21:49
kris1978 napisał/a:

PiS przepierdolił miej, niż ukradł Tusk, razem ze swoimi poplecznikami. Na samym Vacie miał od chuja, bo za darmo się na to nie godził i płaciłeś za to ty tępy dzbanie, bo to ty nim jesteś. I dalej będziesz płacił, bo rudy chuj zamyka inwestycje, które kaczor rozpoczął a są nie na rękę szwabom. Brzydzę się tobą tępy chuju, bo na pewno na niego głosowałeś.



CO zrobił? pierdolnięty chyba jesteś. W dwa lata najebał długu 400mld zł to żaden rząd nie zrobił w 10lat Ty tumanie, PO i PIS to te same skurwysynowe gówno z przewagą PISu bo cos sie rozwijało ale za "kredyt"
PO chce CPK ale okrojone gówno i nie bedzie miało konkurencji z zachodem, do tego gówniane pociagi , oczywiscie od Siemensa
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-04, 21:59
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Wyjebane mam tako samo na politykę ile twoja stara bierze za godzinę 🤣



ale ryj i nie piszcz dziewczynko tak jak w realu jestes grzeczny
Zgłoś
Avatar
alewamdojebe 2024-07-04, 22:00
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Pierdolnieci wyborcy śmiecia herr TüSSka i lewicy. Zgredowi i tej starej rurze wróciła UBecka emerytura to się cieszą



andrzej wstań i umyj dupsko bo sie knurze zesrałeś po tanim piwie.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-04, 22:09 2
subik napisał/a:

CO zrobił? pierdolnięty chyba jesteś. W dwa lata najebał długu 400mld zł to żaden rząd nie zrobił w 10lat Ty tumanie, PO i PIS to te same skurwysynowe gówno z przewagą PISu bo cos sie rozwijało ale za "kredyt"
PO chce CPK ale okrojone gówno i nie bedzie miało konkurencji z zachodem, do tego gówniane pociagi , oczywiscie od Siemensa



Pierdolnięty to cię zrobił. Każdy rząd wygenerował dług, dodatkowo szacuje się że w latach 2008-2015 straty na podatku VAT sięgają ponad 260 mld złotych. Ponadto sukcesywnie doprowadzano do bankructwa Orlen, Lot i lasy państwowe aby można je było opierdolić szwabom. Na cpk jest już za późno, bo Tusk chce sam na tym zarobić a nowe projekty opóźnią wszystko o lata a przy okazji chciałbym cię debilu poinformować, że właśnie Rumunia rozpoczyna budowę takiego portu i już w Polsce się nie będzie opłacało drugi budować. Wbrew wszystkiemu do Rumunów mamy bardzo blisko.
A czy pociągi Simensa są gówniane, to nie ty decydujesz, tak się składa że pracuję w tej branży i powiem ci że jeżdżą na całym zachodzie.
A opóźnienia w budowie elektrowni są na korzyść szwabom i tego nie daruję rudemu chujowi, bo zamiast przyspieszać rozwój to skurwiel umyślnie go spowalnia.

Jebać wszystkich liżących dupę Tuskowi
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-07-04, 22:17
Wy przygłupy!!! , komu odejmą żeby dodać tym kurwo-bolką tym kurwo współ pracowniką?
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2024-07-04, 23:10
Wypierdalam do Szwajcarii. Połowe polaków to bym kurwa zagazował
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-04, 23:43
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Pierdolnieci wyborcy śmiecia herr TüSSka i lewicy. Zgredowi i tej starej rurze wróciła UBecka emerytura to się cieszą



Chłopie, ty nawet nie wiesz dlaczego masz obecnie 58 piw.
Zgłoś
Avatar
Lassard 2024-07-05, 7:53
Podwyżka energii debile a nie pensji .
Zgłoś
Avatar
subik 2024-07-06, 9:37
kris1978 napisał/a:

Pierdolnięty to cię zrobił. Każdy rząd wygenerował dług, dodatkowo szacuje się że w latach 2008-2015 straty na podatku VAT sięgają ponad 260 mld złotych. Ponadto sukcesywnie doprowadzano do bankructwa Orlen, Lot i lasy państwowe aby można je było opierdolić szwabom. Na cpk jest już za późno, bo Tusk chce sam na tym zarobić a nowe projekty opóźnią wszystko o lata a przy okazji chciałbym cię debilu poinformować, że właśnie Rumunia rozpoczyna budowę takiego portu i już w Polsce się nie będzie opłacało drugi budować. Wbrew wszystkiemu do Rumunów mamy bardzo blisko.
A czy pociągi Simensa są gówniane, to nie ty decydujesz, tak się składa że pracuję w tej branży i powiem ci że jeżdżą na całym zachodzie.
A opóźnienia w budowie elektrowni są na korzyść szwabom i tego nie daruję rudemu chujowi, bo zamiast przyspieszać rozwój to skurwiel umyślnie go spowalnia.
Jebać wszystkich liżących dupę Tuskowi



To jak juz piszesz na 8lat to pomnóż razy dwa te 400mld. Ja pisze o samym długu publicznym a ile wyparowalo to jeszcze wiecej które nie wlicza sie w dług bo były tez wpływy przeciez. A PIS co robił? identyko co PO. Dla CPK musi byc ale takie jakie przedstawił PIS ewentualnie małe zmiany zrobić a nie kolejne gówno maleńkie - zwykły port. Co ma Rumunia do Polski oddalona o 1500km?>?? to jest blisko ja pirdole. Warto chociaz dla nas samych zeby było wiecj połączn z tego lotniska i mozna było dojechac bardzo szybko pociagiem do Łodzi a nie gównem od simensa bo chca zrobic z ograniczeniem predkości słabsze gorsze a to ż pracujesz i składasz klocki tam pajacu to chuj mnieee to obchodzi , nie chodzi o trwałośc tylko o predkość,
DO tego wprowadzenie zielonego Ładu i mamy widoczny efekt w cenach energii który powinien byc dwa lata temu ale dolali oliwy do ognia, spowodowanie inflacji przez co wsrosły stopy procentowe bo matoły mieli klapki na oczach i szli jak Europa czyli wprowadzanie Lockdownów
Teraz napisz czym sie rózni PIS od PO matole zajebany?
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-06, 11:21
subik napisał/a:

To jak juz piszesz na 8lat to pomnóż razy dwa te 400mld. Ja pisze o samym długu publicznym a ile wyparowalo to jeszcze wiecej które nie wlicza sie w dług bo były tez wpływy przeciez. A PIS co robił? identyko co PO. Dla CPK musi byc ale takie jakie przedstawił PIS ewentualnie małe zmiany zrobić a nie kolejne gówno maleńkie - zwykły port. Co ma Rumunia do Polski oddalona o 1500km?>?? to jest blisko ja pirdole. Warto chociaz dla nas samych zeby było wiecj połączn z tego lotniska i mozna było dojechac bardzo szybko pociagiem do Łodzi a nie gównem od simensa bo chca zrobic z ograniczeniem predkości słabsze gorsze a to ż pracujesz i składasz klocki tam pajacu to chuj mnieee to obchodzi , nie chodzi o trwałośc tylko o predkość,
DO tego wprowadzenie zielonego Ładu i mamy widoczny efekt w cenach energii który powinien byc dwa lata temu ale dolali oliwy do ognia, spowodowanie inflacji przez co wsrosły stopy procentowe bo matoły mieli klapki na oczach i szli jak Europa czyli wprowadzanie Lockdownów
Teraz napisz czym sie rózni PIS od PO matole zajebany?



Zacznę od tego, że nie do ciebie debilu pisałem więc faktycznie chuj cię powinno obchodzić, jakie ja klocki składam. Jesteś debilem chociażby z tego względu, że ciężko się czyta twoje debilne wypociny. Do Rumunii debilu niedouczony nie ma 1500 km, tylko po ukończeniu VIA carpati z Rzeszowa będzie 3 godziny drogi, czyli debilu 2 razy krócej niż do szkopów. Kolejna sprawa debilu jebany, pisiory nie robią tego samego co Tuskowe lachociagi, ponieważ Tusk just niemiecko stronniczy i popierany przez pracodawców, czyli miał za zadanie utrzymywać wysokie bezrobocie, które jest im na rękę. Kaczor zadbał aby zwykły człowiek (czyli chyba ty, sądząc po tym jak piszesz) nie był śmieciem, mógł z w każdej chwili debilu jebany, zmienić pracę, bo nie powinno jej brakować, zresztą tak jak i na zachodzie.
Dług publiczny możesz sobie mnożyć i dzielić debilu jebany, ponieważ mam to gdzieś. Najważniejsze w moim państwie jest to aby budować, budować i jeszcze raz budować, ponieważ w latach 90-tych, zachód postarał się aby wykupić u nas co się da, resztę zamknąć i nie mamy nic polskiego. Wyniki tego będziemy mieć później. Dzięki Tuskowi natomiast nadal zostaniemy sługusami niemieckich świń.

[ Dodano 2024-07-06, 11:54 ]
A jednak do ciebie debilu pisałem, bo to ty wpierdoliłeś się w moją polemikę ze szczeciniakiem.
Dodam jeszcze jedno, nie obchodzi mnie ile i co komu pisiory dały. Mnie wystarczy żeby była praca, znajdę taką która będzie mi odpowiadać i sam sobie debilu zarobię. U twojego rudego chuja nie mam tej pewności.
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2024-07-07, 2:06
Ale wiecie czuby pierdolone, że to nie podwyżka tylko powrót do stawek bez dopłat rządowych? Każda dopłatą przez rząd jest "odzyskiwana" w innej formie z obywatela. Dlatego koniec z dopłatami to bdb pomysł, przyplacimy to chwilowym wzrostem inflacji, ale w konsekwencji za kilka mc wyjdziemy na tył lepiej. Ale czego się spodziewać od prawackich ameb co nie potrafią samodzielnie myśleć xddd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie