18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Co ciekawego w Biblii
carefulnow • 2014-07-28, 22:02
Zobaczcie co można znaleźć w Waszej ulubionej Biblii

Czy Jezus przynosi pokój?
TAK: "Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam." J 14, 27
NIE: "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz." Mt 10, 34
"Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam." Łk 12, 51

Czy to Bóg stworzył zło czy ludzie?
Bóg: Ja tworzę światło i stwarzam ciemności,
sprawiam pomyślność i stwarzam niedolę.
Ja, Pan, czynię to wszystko. Iz 45, 7

Człowiek: Bo Ty nie jesteś Bogiem, któremu miła nieprawość,
złego nie przyjmiesz do siebie w gościnę. Ps 5, 5

Sporo nieścisłości i absolutnie sprzecznych informacji.

Większość pójdzie do piekła

Mt 7:13
13 Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!

Biblia stanowczo popiera sadolowe podejście do kobiet

1 Kor 11:3
3 Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa - Bóg.

Jeszcze kilka przykładów mizoginizmu

Rdz 3:16
16 Do niewiasty powiedział: <<Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą>>

Ef 5:22
22 Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, 23 bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus - Głową Kościoła: On - Zbawca Ciała.

Rdz 19:5 okazuje się, że lepiej żeby zgwałcono wasze córki, niż waszych gości

5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» 6 Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, 7 rzekł im: «Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! 8 Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!»

Mały kwiatek na koniec:

Ps 137:9
9 Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije
o skałę twoje dzieci.

Macie swoją księgę moralności.
Zgłoś
Avatar
wytrzeszcz5 2014-07-28, 22:04
Bo to się w specjalny sposób czyta
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-07-28, 22:09 1
kurwa pelny debil....

albo robisz to celowo albo jestes wyjatkowo tepy
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2014-07-28, 22:10
Taaa... Niewygodne wypowiedzi hipisa nr 1 to metafory. Każdy ksiądz to powie.
Zgłoś
Avatar
carefulnow 2014-07-28, 22:18 3
Rax, no tak, celowo. Poza tym to cytaty z Biblii, co w tym debilnego? Masz czarno na białym. Nie wymyśliłem tych tekstów, zrobili to za mnie szwędający się po pustyni Żydzi.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2014-07-28, 22:36
Kaznodziejo, a może jakiś żydowski troll chujowo przetłumaczył z hebrajskiego/aramejskiego i teraz niepotrzebnie straszysz po nocach.
Zgłoś