18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Silvermoons 2010-03-30, 23:19
Głowom nie umyje jenzyka ...
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-03-30, 23:26
Scarlet napisał/a:

Buliusz, już sam fakt, że jest ekstremalnym katolem, którego nawet inni katole się wstydzą mówi samo za siebie obejrzałam kilka programów z tym człowiekiem i naprawdę, jak dla mnie, to bardziej on pasuje do tych swoich buszów i ludów pierwotnych.
no, ale jak sam wspomniałeś -- votum separatum, a dyskusja na jego temat już się toczyła na tym forum w kilku miejscach i nie ma sensu zaczynać kolejnej


Szkoda, lubię dyskutować i myślałem, że wyjaśnisz mi, kto to jest ekstremalny katolik .
Zgłoś
Avatar
Louis 2010-03-30, 23:48 4
Dodaje inne Z serii To mnie wkurza





Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-03-31, 0:14
Buliusz napisał/a:

Szkoda, lubię dyskutować i myślałem, że wyjaśnisz mi, kto to jest ekstremalny katolik .



tu masz małą podpowiedź:
sadistic.pl/holownia-vs-cejrowski-vt33650.htm?highlight=cejrowski

a przy okazji dłuższą dyskusję pod spodem.
Zgłoś
Avatar
MikusZGP 2010-03-31, 1:11
Jesli wierzyc ploktom to forma "tu pisze" zostala ostatecznie uznana za poprawna. Jednak nie jestem pewien. Osobiscie za nim nie przepadam, ale racje ma co do poziomu nauki jezyka :p
Zgłoś
Avatar
Sebun 2010-03-31, 8:43
vass napisał/a:

Mówi się włanczać, a pisze włączać

Chyba na wsi.
Zgłoś
Avatar
e................4 2010-03-31, 11:13
MikusZGP napisał/a:

Jesli wierzyc ploktom to forma "tu pisze" zostala ostatecznie uznana za poprawna. Jednak nie jestem pewien. Osobiscie za nim nie przepadam, ale racje ma co do poziomu nauki jezyka :p



No tak... "Tu pisze" jeśli się odnosi do pisemnej wypowiedzi, to można się odnieść do tego co pisze na kartce więc ta forma jest poprawna.
Zgłoś
Avatar
robak44 2010-03-31, 11:35 1
Cejrowski jest kozak. Inteligentna bestia z niego
Zgłoś
Avatar
Pan_Jan 2010-03-31, 13:24
To teraz Pan polonista niech dowie się jeszcze o takiej śmiesznej rzeczy jak akcentowanie.

Zgłoś
Avatar
MikusZGP 2010-03-31, 13:40
experto24 napisał/a:



No tak... "Tu pisze" jeśli się odnosi do pisemnej wypowiedzi, to można się odnieść do tego co pisze na kartce więc ta forma jest poprawna.



W pewnym sensie kazde pismo jest wypowiedzia autora wiec ciezko sie o to spierac ;p
Zgłoś
Avatar
S................l 2010-03-31, 17:02
vass napisał/a:

Mówi się włanczać, a pisze włączać
Poza tym chuj z nim, moherowy debil.


widać ze kurwa z wiochy jestes
Zgłoś
Avatar
Abruel 2010-03-31, 18:34
marianer7 napisał/a:

Po huj takie pojebane zasady jakiś debil wymyślił ze normalni ludzie kurwa nie wiedza po kilkunastu latach naaiki. ZLIKWIDOWAC TO KURWA MAC , po huj ludziom dupy zawaracać, chyba tylko po to żeby MIODEK miał prace



Odpowiedź na twoje pytania. Chuj pisze się przez ch.
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2010-10-29, 21:19
vass napisał/a:


Jak to Twój idol to gratuluje, jesteś gorzej pojebany.



Hahaha, co ma jedno do drugiego? Pisać i mówić nie umiesz bez względu na to czy Cejrowski to mój idol czy nie
Zgłoś
Avatar
psychopader 2012-12-12, 12:48 1
różnica między 'pisze' i 'jest napisane' jest mniej wiecej taka jak miedzy 'sra' i 'jest nasrane'
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-12-17, 15:43
psychopader napisał/a:

różnica między 'pisze' i 'jest napisane' jest mniej wiecej taka jak miedzy 'sra' i 'jest nasrane'



Świetne porównanie- Proszę, oto piwo dla Ciebie mój dobry człowieku.
Zgłoś