18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2019-04-12, 11:17 9
O skuarwesyn. Przerobił bym go na smalec za to.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-04-12, 11:21 56
Ja pierdole jak w chlewie. I nie chodzi o bałagan, jak mozna zwierzeta trzymać w domu. Ludzie w XIX wieku i na poczatku XX wieku mieszkali ze świniami i krowami przez sciane i widac tak im zostało. Fakt nie moga trzymac swini w domu to trzymaja psy albo koty.

Człowiek moze wyjść z wiochy ale wiocha z człowieka niekoniecznie. Dlatego mieszkaja z smierdzacymi psami i bałaganiarskimi kotami szczajacymi i srajacymi po kątach. Nawet jak się załatwia do kuwety, to jak mozna pozwolić by zwierze srało w domu i gówno lezało odłogiem. Wiejskie obyczaje maja sie dobrze.

A wszystkim tak napierdalajacych się z wieśniaków to mało który trzyma w domu psa lub kota, i mowa tu o wpuszczaniu do domu. A miejskie pojeby potrafia spac razem z pchlarzem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-12, 11:42 18
Przy całej sympatii do zwierząt pies w domu mnie zajebiście obrzydza. Brudzi skurwysyn jak dzieci diabła.
Miejsce psa jest w budzie w ogrodzie.
Zgłoś
Avatar
Eges 2019-04-12, 11:45 17
poligon 6 dobrze prawi. Sra to kurwa, szczy pierdzi jebie z geby a ludzie kurwa z tym śpia bo kurwa ciepłe nóżki itp huja, mam znajomych co trzymaja kota czy tam psa na chacie i możecie mi pierdolić ale na chacie jebie tym pchlarzem a jak nawali do kuwety to dopiero jazda i wez po tym sprzątaj, rzygać sie chce, a jak patrze jakie psy na chacie trzymają to sobie myśle japierdole, rozumiem psa wielkości przerośnietego szczura no ale do kurwy metrową świnie ktory jest tak spasiony, że nic nie robi tylko leży śmierdzi wpierdala wiadro na raz i sra kurwa jego mać
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-04-12, 11:52 14
Widac ogarnoł ze dojebał
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-04-12, 11:52 3
Abraxus napisał/a:

Przy całej sympatii do zwierząt pies w domu mnie zajebiście obrzydza. Brudzi skurwysyn jak dzieci diabła.
Miejsce psa jest w budzie w ogrodzie.


na łańcuchu kurwa jeszcze!
Zgłoś
Avatar
Piwo 2019-04-12, 12:09 2
wyglada jakby typ mieszkal w smietniku
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-04-12, 12:32
Abraxus napisał/a:

O skuarwesyn. Przerobił bym go na smalec za to.



chuj_WIELKI Ci tego nie wybaczy
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2019-04-12, 13:00
jakbym widział pokój mojego przyrodniego brata. Syf, kiła i mogiła
Zgłoś
Avatar
w................y 2019-04-12, 13:07 17
to chyba dom poligona, bo wygląda jak w chlewie
Zgłoś
Avatar
H................l 2019-04-12, 13:30
Ale syf masz na chacie, ja pierdolę, jak można tak żyć.
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2019-04-12, 14:48 2
Bardziej od tego psa drażni mnie fakt, że ludzie mają najebane w domu jak w chlewie a i tak wrzucają filmy z tym do neta
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-04-12, 17:14 12
Hodowałem kiedyś aż 23 sztuki zwierząt w mieszkaniu w bloku, żadne nie naszczało ani nie nasrało na podłogę, w dodatku nigdy nic nie zniszczyły i nie śmierdziały. Jedyne co musiałem robić to codziennie karmić i raz na dwa miesiące wymieniałem im wodę w akwarium
Zgłoś
Avatar
Pitok 2019-04-12, 18:02 1
Skurwiel już wie , że odjebał lipę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie