18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
metal15 2012-01-07, 0:33 28
zasłużone piwko

a zaraz się zacznie pierdolenie o tych dawcach, o ryczących wydechach które wam spać nie dają...

KAŻDY motocyklista wie, że puszkarze nas nie widzą - dlatego muszą nas chociaż słyszeć
Zgłoś
Avatar
seven 2012-01-07, 1:02 27
Przez tych jebanych dawców nie mogę w nocy spać...
Tu nie wydech ryczy, ryczące wydechy z allegro z reguły montowane są w golfach i calibrach
Zgłoś
Avatar
ticorr 2012-01-07, 1:12
puszkarze nie widzą samych siebie, a wy tu o motorowerach rozprawiacie...

i jeszcze jedno: dlaczego na waszej jebanej pseudo-wojnie cierpieć mają piesi i ludzie w domach?
Zgłoś
Avatar
padaka 2012-01-07, 1:13 1
metal15 napisał/a:

zasłużone piwko

a zaraz się zacznie pierdolenie o tych dawcach, o ryczących wydechach które wam spać nie dają...



seven napisał/a:

Przez tych jebanych dawców nie mogę w nocy spać...



metal15, Ty to kurwa jasnowidz jesteś
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-01-07, 1:18
Jak nie mozesz spac to se kurwo zatyczki zapodaj a jebani to moga byc tylko twoi starzy Lamusie
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-01-07, 1:20 42
Cytat:

Jak nie mozesz spac to se kurwo zatyczki zapodaj a jebani to moga byc tylko twoi starzy Lamusie


31 lat a taki agresywny
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-01-07, 1:21
@ UP

Chyba wiem kto ma motorek.

Correct - UP EudezetReprezent
Zgłoś
Avatar
think666 2012-01-07, 1:22 76
Też nakręcę film. Jak ktoś mi wyjedzie przed rower przestanę pedałować, żeby było słychać wolnobieg.
Zgłoś
Avatar
seven 2012-01-07, 1:38 7
Pener666 napisał/a:


31 lat a taki agresywny


Prędzej taki stary, a głupi

EudezetReprezent napisał/a:

Jak nie mozesz spac to se kurwo zatyczki zapodaj a jebani to moga byc tylko twoi starzy Lamusie


Jesteś za tępy żeby zrozumieć co napisałem, zresztą patrząc na opis w sygnaturze można to łatwo stwierdzić. Takie debile jak ty nie powinny siedzieć na motorze.

Btw
Mam nadzieję, że się rozkurwisz na tej 125
Zgłoś
Avatar
grubazzz 2012-01-07, 2:48
w naszym po,,,,ym prawie jest tak ze wydech nie może przekraczać 93 decybeli czy coś około.ale jak słychać motocykl to lepiej bo zwraca na siebie uwagę i szybciej go zauważymy .
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-01-07, 2:48
seven napisał/a:



Btw
Mam nadzieję, że się rozkurwisz na tej 125


Troszeczkę za grubo poleciałeś kolego
Zgłoś
Avatar
seven 2012-01-07, 2:56 1
grubazzz napisał/a:

w naszym po,,,,ym prawie jest tak ze wydech nie może przekraczać 93 decybeli czy coś około.ale jak słychać motocykl to lepiej bo zwraca na siebie uwagę i szybciej go zauważymy .


Ale przecież to silnik kurde słychać, obroty, jak chcesz w motocyklu to wytłumić?

metal15 napisał/a:


Troszeczkę za grubo poleciałeś kolego


Dlaczego? Poczytaj sobie posty tego kretyna, jak się rozjebie to jednego debila mniej
Zgłoś
Avatar
think666 2012-01-07, 3:21 4
EudezetReprezent napisał/a:

Jak nie mozesz spac to se kurwo zatyczki zapodaj a jebani to moga byc tylko twoi starzy Lamusie


I znaki interpunkcyjne też jebać!
Zgłoś
Avatar
metal15 2012-01-07, 3:56 7
seven napisał/a:


Ale przecież to silnik kurde słychać, obroty, jak chcesz w motocyklu to wytłumić?



tak, silnik- czyli przez gaźnik silnik zasysa powietrze, w cylindrach miesza się z paliwem , dzięki iskrze dochodzi do zapłonu a "dzwięk" wychodzi przez zawór wydechowy, jak go wytłumić? tzw. tłumikiem czyli dla mniej zorientowanych "rura wydechowa" , co nie zmienia faktu że w kredensach rolę tłumika spełnia zazwyczaj chromowana pusta rura, w motocyklach typu sport(ścigacz) cross i często enduro tłumiki są najczęściej wybebeszane z wszystkiego co jest w środku i zostaje sama skorupa - dlatego tak ryczy i dlatego nas słychać, w razie wątpliwości odsyłam do google "budowa tłumika motocyklowego"

seven napisał/a:


Dlaczego? Poczytaj sobie posty tego kretyna, jak się rozjebie to jednego debila mniej


Może i masz rację, postów nie ma za mądrych , za to kierowcą może być niezłym - a nawet jeśli nie to śmierci się nikomu życzyć nie powinno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie