18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak niektórzy słyszeli, pedały sobie zrobiły święto. Oto jak GW relacjonuje przebieg zdarzeń:
Cytat:

Narodowcy zakłócili sobotnie święto homoseksualistów, wyzywając ich od pederastów i zboczeńców. Policjanci, zabezpieczający imprezę, nie reagowali. - Czy Katowice czekają na tragedię? - pyta na Facebooku organizator Coming Out Day.

Zaczęło się od rzucania jajkami. Członkowie stowarzyszenia Tęczówka jeszcze nie zdążyli rozłożyć się na Mariackiej, gdy zaatakowali ich narodowcy. Był sobotni wieczór, miejsce wydarzenia można było rozpoznać z daleka po kogutach policyjnych. - To wstyd dla Katowic, że musi nas ochraniać policja - mówił przez głośniki szef Tęczówki Tomasz Kołodziejczyk. Narodowcy rozpierzchli się, gdy policja zabrała się do ich spisywania, i wydawało się, że nie będą mieli odwagi wrócić. Nic bardziej mylnego.

Tymczasem Tęczówka przygotowywała happening. Na środku Mariackiej stanęła szafa, z której wyjście jest symbolem wyjawienia orientacji seksualnej. Coming Out Day, w Polsce Dzień Wychodzenia z Szafy, obchodzony jest 11 października na całym świecie, w Katowicach po raz czwarty.

Uczestnicy - ledwo kilkunastu - wystąpili w przebraniach zgodnie z hasłem imprezy Zostań bohaterem/bohaterką. Kołodziejczyk był piratem, bo pomaga słabszym. Nikt poza nim nie zgodził się na publikację nazwiska, chociaż dawno dokonali coming out w życiu prywatnym. Damian, lat 22, w masce gazowej: - W każdej chwili mogę tę maskę zdjąć. Wszyscy o mnie wiedzą. Moja matka jest na tak, lubi mojego chłopaka. Ale wciąż jest problem z odbiorem społecznym. Dlatego jest nas tutaj tak mało. To ryzyko, pokazać się. Jestem w stroju militarnym, bo fascynuję się ostatnio klimatem postapo, światem, w którym walczą bezimienni bohaterowie, ale również z tego powodu, że jesteśmy na wojnie. Nie możemy w cywilizowany sposób pokazywać, kim jesteśmy.

Happening jeszcze na dobre się nie rozpoczął, gdy tuż pod szafą stanął kordon narodowców z transparentem "Zakaz pedałowania". Policja nie kiwnęła palcem, mimo uwag Kołodziejczyka, że zgromadzenie przeciwników Tęczówki jest nielegalne, że wchodzą między członków Tęczówki i zagrażają ich bezpieczeństwu, że zakłócają święto. Narodowcy długo milczeli z zaciętym wyrazem twarzy.

Ola, lat 25, nieprzebrana: - Jestem z Bielska, które jest bardziej zamknięte niż Katowice, i to z roku na rok coraz bardziej. Znam to z opowieści, mnie agresja nie dotknęła, bo dotyczy raczej mężczyzn. Szowinizm środowisk narodowościowych w tym przypadku nas chroni. Oni nie biją kobiet. Moje środowisko jest otwarte, wynika to z kierunku, który studiuję - psychologii. Ale mama ignoruje temat. Twierdzi, że to wygłupy, że mi przejdzie.

- Normalna rodzina, chłopak i dziewczyna! - zaczęli skandować narodowcy. Policja nadal nie ruszyła z miejsca, chociaż hasła były już jednoznacznie obraźliwe. - Cała Polska z was się śmieje. Pederaści, zboczeńcy! - krzyczeli narodowcy. Krążyli wokół uczestników happeningu, mieszali się z nimi, podchodzili do kamery i przeszkadzali wrzaskiem w wywiadzie. Ich zachowanie wyglądało na jawną prowokację.

- Dlaczego nie reagujecie? - zapytałam w końcu jednego z policjantów. - Zaraz będziemy ich spisywać - powiedział i stał dalej z założonymi rękami.

Mundurowi nawet nie fotografowali zadymiarzy. Spisywanie zaczęli dopiero, gdy tamci skończyli swój występ i opuścili miejsce happeningu. Pozwolili odebrać homoseksualistom 25 minut święta.

Przemek, lat 25, w stroju Mario Brosa, postaci z gry komputerowej: - To jest samouk, który prze do przodu. Ja w pracy jestem jeszcze anonimowy. Być może teraz wszyscy się dowiedzą. Ukrywanie się jest wygodniejsze na co dzień, nie trzeba się przed nikim tłumaczyć, bać się obraźliwych słów. Ceną jest bycie sobą. To nie do przebicia.

Kołodziejczyk zapowiedział na Facebooku, że będzie żądać wyjaśnień od władz miasta i policji. Jest zbulwersowany postawą stróżów prawa. Na koniec miał od nich usłyszeć: - Czego od nas chcecie, Polska to wolny kraj. - Katowice oblały egzamin z praw człowieka i zgromadzeń publicznych - komentuje szef Tęczówki. - Czy to jedyne miasto w Polsce, które ignoruje agresję wobec LGBT? Czy czeka na tragedię?



Piweczko dla narodowców za tępienie tego gówna i małe piweczko dla polismajstrów, za odpowiednie podejście do sprawy. I wielki chuj w dupe władzom miasta, że pozwalają na takie manifestacje upośledzeń.

Można jeszcze zdjęcia tych zwierzątek pooglądać: ZDJĘCIA
Zgłoś
Avatar
kacpereczeq12 2013-10-13, 15:54 11

Tutaj jest miejsce pedałów

Kod:
  卐         卐 卐 卐 卐  <br>   卐         卐<br>   卐         卐  <br>   卐 卐 卐 卐 卐 卐 卐 <br>              卐           卐 <br>              卐           卐<br> 卐 卐 卐 卐           卐
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-10-13, 16:00 5
McMenel pewnie sam bierze w kakao to i broni ziomali
Zgłoś
Avatar
606 2013-10-13, 16:23 10
Nie życzę sobie takich zebrań i "parad" w tym kraju. Każdy homoseksualista może wypierdalać jak mu się życie w Polsce nie podoba. Holandia niedaleko. Jakim trzeba być imbecylem żeby na siłę mieszkać na ziemiach, na których każdy normalny człowiek będzie cię napierdalał, pluł i tobą gardził. Od razu kojarzy mi się z cyganerią, która wszędzie się wpierdala na siłę, a potem płacze, że jest dyskryminowana.
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-10-13, 16:32 1
wybić co do nogi jebane robactwo
jebanych pedałów
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-10-13, 19:13
rockface123 napisał/a:

wpierdolić się tam autem 150km/h i umrzeć z honorem...



... na AIDS.
Wolał bym nie mieć JAKIEGOKOLWIEK kontaktu z tymi "ludźmi".
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-10-13, 19:14 2
Mcmenel jest chyba pedałę i bardzo lubi w pupę że tak broni te zwierzęta takie śmieci trzeba usuwać ze społeczeństwa, raus!

Ale nazwiesz teraz pedała pedałem to jesteś faszysta i homoFOB - tępa logika lewactwa.

Póki większość jest przeciwko takim pedalskim wybrykom to niech pedały spierdalają jak najdalej.

P.S. Kolejny przejaw lewackiej logiki: tolerancja odmienności to dla nich świętość, ale nie potrafią tolerować tego, że ktoś jest wyczulony na pedałów, lewactwo czy socjalizm! Fuck logic!
Zgłoś
Avatar
Kovaxxo 2013-10-13, 19:30 1
Co wam robia homoseksualisci? Ja rozumiem pedaly robia takue akcje to leci hejt ale no na litosc boska to nie jest 100% przedstawicieli mniejszosci. Jakas banda pedalow gwalcicieli ktorzy krzycza najglosniej i najbardziej bez sensu dorwala sie do wladzy w tych wszystkicj stowarzyszeniach i teraz psuja obraz calosci. Tak wiec przylaczam sie do apelu. Stop pedalowaniu. Ale dodaje cos od siebie. Zostawmy w spokoju homoseksualistów bo Ci maja gdzies czy ich zwiazek jest legalny czy nie i zyja nie zawadzajac nikomu
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-10-13, 19:31 2
jacy narodowcy, co za idiota pisał ten artykuł. Co ma "narodowiec" do homowstrętu (nie homofobii, fobia to nieuzasadniony lęk)?
Zgłoś
Avatar
Koozak 2013-10-13, 19:32 2
Dobrze, że istnieje internet. Narodowcy mogą sobie pokozaczyć nikogo nie krzywdząc

Ps. Pamiętajcie, że walenie konia odpręża
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-10-13, 19:35 1
@wiesiors4 Ale to normalne, że lewak któremu brakuje argumentów ZAWSZE wyskoczy z hasłami: rasista, homofob, antysemita itd.

A co do samych parad to jest to przejaw skrajnego debilizmu i chęci "pojawienia się" w mediach ew. rządzie (biedroń, grodzkie). Od kiedy to preferencje seksualne przedstawia się na ulicy, w dodatku ubranym w jakieś pojebane ciuchy. Żeby być równym to teraz każdy chętny Polak powinien wziąć udział w paradzie promującej heteroseksualność. Ale tutaj nie potrzeba by było obstawy policji
Zgłoś
Avatar
Esperalx 2013-10-13, 19:35
Narodowcy to banda jeb*nych małp, reprezentujących poziom intelektualny ludów z Afryki, także traktowałbym ich gorzej niż tych pedałów
Brakuje kolejnego człeka rodem Hitlera, żeby Wasze faszystowskie ruchy znowu robiły rozpierdol w Europie.
Co do lewactwa no to niestety dla Was, w społeczeństwie JKM bylibyście eksterminowani, ponieważ sam JKM przyznał, że ludzi niedorozwiniętych należy utylizować
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-10-13, 19:39
Jak coming out to i ja coś wyznam.
Lubię cipki.
Uff od razu mi lżej.
Zgłoś
Avatar
winyl 2013-10-13, 19:42 2
O ile ogólnie narodowcy mnie wkurwiają i mam ich za skończonych tłuków, o tyle tym razem pokazali niejako klasę i zachowali się całkiem przyzwoicie.
Z drugiej strony - kurwa, czy ja wychodzę na ulicę i wpycham wszystkim to, że jestem hetero? Czy robię sobie jakieś święta czy pochody, krzycząc na lewo i prawo, że lubię dziewczyny, a moja dziewczyna lubi chłopaków i nigdy nie goliła wąsów i włosów na jajach? Nie. Bo wtedy byłbym traktowany jak homofob, który wpaja ludziom, że homoseksualizm jest zły. Nie zrozumcie mnie źle - jestem tolerancyjny i sam fakt istnienia homoseksualizmu mnie nie mierzi, ale wpychanie tego na każdym kroku każdemu, wmawianie, że to takie normalne i takie fajne być homo, mieć cycki i kutasa jednocześnie jest troszeczkę nie na miejscu..
Zgłoś
Avatar
mordaler 2013-10-13, 19:44
Kurwa. To jest Sadistic. Tu nie ma miejsca dla pedałów. i lewakow. Z Hitlera taki prawicowiec jak że mnie Budda. Narodowy Socjalizm na Chiny Ludowe, SOCJALIZM. Czy do waszych do reszty zblazowanych lewackich glow nie dociera, że to nawet narodowcy nie byli, a utożsamianie ich z Hitlerem to jak mówienie, że rzeźnik i weganin chcą tego samego, bo koniec końców chodzi im o zwierzęta...
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-10-13, 19:50 5
Homoseksualizm istniał od zawsze. Ale teraz ktoś wpadł na pomysł, aby go na siłę promować, nagłaśniać, wciskać w gardła aż do porzygu.
I jak tak patrzę, to ludzie wcale nie są bardziej tolerancyjni z tego powodu. I tak sobie myślę - a co jeśli właśnie taka reakcja była oczekiwanym celem?
Pomyślcie. Ktoś z góry (nie wiadomo kto, ale na pewno ktoś, kto ma w ręku wszystko to, gdzie pojawia się ten temat: TV, gazety, urzędy miast i ich aprobata na akcje, policję, a nawet polityków itp. - i to w różnych krajach!) zaczyna robić akcję, która skłóca tylko ludzi (do tego jest cwaniacko zrobiona, bo oficjalny cel jest niby dla dobra ludzi).
Przypomina Wam to coś?
Mnie przypomina zasadę "dziel i rządź". Zasada wykorzystywana od wieków. I od wieków skuteczna. A głupi ludzie będą się tłuc nawzajem jak głupie zwierzęta na ringu w walkach psów. A odpowiedzialni za to siedzą w cieniu z boku, korzystają z "gdzie dwóch się bije..." i mają niezły ubaw.
Pomyślcie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie