18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jak niektórzy słyszeli, pedały sobie zrobiły święto. Oto jak GW relacjonuje przebieg zdarzeń:
Cytat:

Narodowcy zakłócili sobotnie święto homoseksualistów, wyzywając ich od pederastów i zboczeńców. Policjanci, zabezpieczający imprezę, nie reagowali. - Czy Katowice czekają na tragedię? - pyta na Facebooku organizator Coming Out Day.

Zaczęło się od rzucania jajkami. Członkowie stowarzyszenia Tęczówka jeszcze nie zdążyli rozłożyć się na Mariackiej, gdy zaatakowali ich narodowcy. Był sobotni wieczór, miejsce wydarzenia można było rozpoznać z daleka po kogutach policyjnych. - To wstyd dla Katowic, że musi nas ochraniać policja - mówił przez głośniki szef Tęczówki Tomasz Kołodziejczyk. Narodowcy rozpierzchli się, gdy policja zabrała się do ich spisywania, i wydawało się, że nie będą mieli odwagi wrócić. Nic bardziej mylnego.

Tymczasem Tęczówka przygotowywała happening. Na środku Mariackiej stanęła szafa, z której wyjście jest symbolem wyjawienia orientacji seksualnej. Coming Out Day, w Polsce Dzień Wychodzenia z Szafy, obchodzony jest 11 października na całym świecie, w Katowicach po raz czwarty.

Uczestnicy - ledwo kilkunastu - wystąpili w przebraniach zgodnie z hasłem imprezy Zostań bohaterem/bohaterką. Kołodziejczyk był piratem, bo pomaga słabszym. Nikt poza nim nie zgodził się na publikację nazwiska, chociaż dawno dokonali coming out w życiu prywatnym. Damian, lat 22, w masce gazowej: - W każdej chwili mogę tę maskę zdjąć. Wszyscy o mnie wiedzą. Moja matka jest na tak, lubi mojego chłopaka. Ale wciąż jest problem z odbiorem społecznym. Dlatego jest nas tutaj tak mało. To ryzyko, pokazać się. Jestem w stroju militarnym, bo fascynuję się ostatnio klimatem postapo, światem, w którym walczą bezimienni bohaterowie, ale również z tego powodu, że jesteśmy na wojnie. Nie możemy w cywilizowany sposób pokazywać, kim jesteśmy.

Happening jeszcze na dobre się nie rozpoczął, gdy tuż pod szafą stanął kordon narodowców z transparentem "Zakaz pedałowania". Policja nie kiwnęła palcem, mimo uwag Kołodziejczyka, że zgromadzenie przeciwników Tęczówki jest nielegalne, że wchodzą między członków Tęczówki i zagrażają ich bezpieczeństwu, że zakłócają święto. Narodowcy długo milczeli z zaciętym wyrazem twarzy.

Ola, lat 25, nieprzebrana: - Jestem z Bielska, które jest bardziej zamknięte niż Katowice, i to z roku na rok coraz bardziej. Znam to z opowieści, mnie agresja nie dotknęła, bo dotyczy raczej mężczyzn. Szowinizm środowisk narodowościowych w tym przypadku nas chroni. Oni nie biją kobiet. Moje środowisko jest otwarte, wynika to z kierunku, który studiuję - psychologii. Ale mama ignoruje temat. Twierdzi, że to wygłupy, że mi przejdzie.

- Normalna rodzina, chłopak i dziewczyna! - zaczęli skandować narodowcy. Policja nadal nie ruszyła z miejsca, chociaż hasła były już jednoznacznie obraźliwe. - Cała Polska z was się śmieje. Pederaści, zboczeńcy! - krzyczeli narodowcy. Krążyli wokół uczestników happeningu, mieszali się z nimi, podchodzili do kamery i przeszkadzali wrzaskiem w wywiadzie. Ich zachowanie wyglądało na jawną prowokację.

- Dlaczego nie reagujecie? - zapytałam w końcu jednego z policjantów. - Zaraz będziemy ich spisywać - powiedział i stał dalej z założonymi rękami.

Mundurowi nawet nie fotografowali zadymiarzy. Spisywanie zaczęli dopiero, gdy tamci skończyli swój występ i opuścili miejsce happeningu. Pozwolili odebrać homoseksualistom 25 minut święta.

Przemek, lat 25, w stroju Mario Brosa, postaci z gry komputerowej: - To jest samouk, który prze do przodu. Ja w pracy jestem jeszcze anonimowy. Być może teraz wszyscy się dowiedzą. Ukrywanie się jest wygodniejsze na co dzień, nie trzeba się przed nikim tłumaczyć, bać się obraźliwych słów. Ceną jest bycie sobą. To nie do przebicia.

Kołodziejczyk zapowiedział na Facebooku, że będzie żądać wyjaśnień od władz miasta i policji. Jest zbulwersowany postawą stróżów prawa. Na koniec miał od nich usłyszeć: - Czego od nas chcecie, Polska to wolny kraj. - Katowice oblały egzamin z praw człowieka i zgromadzeń publicznych - komentuje szef Tęczówki. - Czy to jedyne miasto w Polsce, które ignoruje agresję wobec LGBT? Czy czeka na tragedię?



Piweczko dla narodowców za tępienie tego gówna i małe piweczko dla polismajstrów, za odpowiednie podejście do sprawy. I wielki chuj w dupe władzom miasta, że pozwalają na takie manifestacje upośledzeń.

Można jeszcze zdjęcia tych zwierzątek pooglądać: ZDJĘCIA
Zgłoś
Avatar
MAJORO 2013-10-13, 20:23
Zabić to mało...
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-10-13, 20:26
McMenel napisał/a:

Co wam przeszkadzają homoseksualiści ?? Proszę o jeden logiczny powód. Od razu mówię iż logiczny powód to taki który nie odnosi się do waszych odczuć estetycznych.



Homoseksualiści? W niczym. Wkurwiają mnie natomiast te wszystkie coming-outy, parady i inne chuje muje. Ktoś publicznie ujawnia swoją orientację i co? Mam mu bić brawo z tego powodu? Czy fakt, że ładuje drugiego faceta w miejsce służące tylko i wyłącznie do srania, to jakiś powód do dumy? Niech w swojej sypialni robi co chce ale niech nie mówi mi, że to jest naturalne i że muszę się z nim zgadzać, bo inaczej jestem homofobem.

A co do gościa z tej żałosnej imprezy, tłumaczącego, że jest ich tak mało bo boją się ujawniać - bullshit, jest was tak mało, bo ogólnie stanowicie niewielki procent społeczeństwa, a większość z tego procenta i tak ma tego typu marsze głęboko w dupie, zjawiają się tam tylko pedalskie oszołomy... plus Kalisz na paradzie gówności.
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-10-13, 20:26 2
"Homoseksualizm istniał od zawsze. Ale teraz ktoś wpadł na pomysł, aby go na siłę promować, nagłaśniać, wciskać w gardła aż do porzygu."

Tak, istniał od zawsze. Platon ruchał chłopców w dupę i nawet pisał o tym rozprawy - a potem przyszedł Kościół Katolicki i zaczął to na siłę tępić. Ja tam się nie dziwię, że po 2000 lat trochę im odjebało i pchają się gdzie się da, chociaż mnie to wkurwia to niech sobie mają to swoje święto.
Zgłoś
Avatar
ogwroc 2013-10-13, 20:31
Już mi się nie chce czytać o tych pedałach ich pomysłach, celach itp. Nie ma sensu się nimi przejmować. Najprawdopodobniej jeżeli "prawdziwa prawica" nie zrobi z nimi porządek( bo pewnie nie da rady), to zrobią to islamscy fundamentaliści. Oni się nie będą z nimi pierdolić i lewacy zrozumieją, że obecne społeczeństwo jest wyjątkowo tolerancyjne. Gdy araby zrobią porządek ze zbokami i lewakami na zachodzi w Polsce już, żaden michniki, biedronie ani żadna telewizja głównego nurtu nie będzie nam homoseksualizmem zawracać głowy. Bez spiny Panowie i Panie lewacy sami sprowadzili na siebie islamską line, która powiesi ich za jaja.
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2013-10-13, 21:08
pedzio w niemieckim mundurze przypadek ??
Zgłoś
Avatar
Misa 2013-10-13, 21:10
psiwytrysk napisał/a:

Nie mam nic przeciw pedałom, ale niech nie robią tych prowokacyjnych akcji w postaci manifestacji i innych bzdur. Walcie się w dupska w domowym zaciszu. Nie interesuje mnie wasza orientacja.



A moim zdaniem wszystkie manifestacje robią osoby, które tak naprawdę są homo/bi/trans, itp., bo jest to modne. Rozumiem walkę o prawa do lepszego życia, ale poprzez tego rodzaju usiłowanie "pokazania się" tylko tracą w oczach innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
MateuszNajlepszy 2013-10-13, 21:22
Widze ze @McMenel podejmuje proby 'pocisku' ludzi ktorzy maja inne zdanie niz ludzie bedacy na tym hepeningu homoseksualistow. Co za problem zeby zyli w zgodzie w swoim domowym zaciszu? Ale nie kurwa beda wychodzic na srodek mariackiej i pierdolic o tym ze nie maja praw i sa cisnieci. Najgorsze i tak w tym wszystkim bedzie adopcja przez pary homoseksualne, a do tego to wszystko kurwa dazy.
Zgłoś
Avatar
push3k 2013-10-13, 21:31
Cytat:

Damian, lat 22, w masce gazowej

Odkręcili mu już ten gaz?

Kurde, niektórzy się nigdy nie nauczą, że to jest maska przeciwgazowa.
Cytat:


zadymiarzy


Zadymiarze? Gdzie te zadymy?
Cytat:

Mundurowi nawet nie fotografowali zadymiarzy. Spisywanie zaczęli dopiero, gdy tamci skończyli swój występ i opuścili miejsce happeningu.

Nie było powodu. Po za okrzykami i jajami nie doszło do niczego szczególnego.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-10-13, 22:43
Hauer88
nie lubię hop siupu ale ten 1szy kawałek dobrze mówi
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-10-13, 23:49 1
Policjanci nie reagowali!
Pewnie, że tak. Żeby stanąć twarzą do "nacjonalistów" musieliby stanąć dupą w stronę homo manifestacji!
Zgłoś
Avatar
KasHer 2013-10-14, 0:17
Kurwa mać - podatki, regulacje, przekręty typu FOZZ, biurokracja, mafijne działania na śmieciach, drogach, stadionach, globalne układy pod "inwestorów" zasilane z BGK, dług publiczny, regulacje życia prywatnego a tak wiele osób daje się odwieść jakimiś gościem w pończochach. Ani on nie ma realnego wpływu na moje życie ani nie chce mi się go oglądać, a jak chce wyjść na ulicę to chuja zmieni to w tym że zarabiam ile zarabiam, że dziewczyna pracy nie ma, że chleb drogi, że ZUS płacić trzeba mimo że chuj mnie on interesuje.
Nawet jakby 50% społeczeństwa było pedałami - co to kurwa zmienia?
Ktoś ich nie lubi - chuj. Ktoś ich lubi - też chuj. Ktoś jest - pewnie z chuja się ucieszy.
Pospacerują - nikt poza narodowcami, którzy specjalnie się wybiorą ich nie zauważy.
Inni często wtedy są w pracy.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-10-14, 0:53
I po co te coming outy? Ja osobiście wolę nie wiedzieć, czy koleś albo kobieta z którą rozmawiam sobie na imprezie jest gejem/lesbą. Ludzi oceniam po tym, co sobą prezentują i co mają w głowie.
Jak mi ktoś wyjeżdża od progu "że jest gejem i to jest zajebiste" a do tego ma ruchy i styl mowienia jak kobieta to nie jest to normalny człowiek. Kiedyś myślalem, że mój dobry znajomy jest prawdziwym gejem- czyli wiedzieli nieliczni, nie obnosił się z tym, miał swoje zajęcia i faceta z którym spotykał się od czasu do czasu. Od pewnego momentu widzę, że jednak jest zwyklym pedałem. Nie wiem od czego mu się tak pojebało pod kopułą, ale wrzucanie zdjęć jak się całuje ze swoim facetem na fejsa albo zdjęć z instagramu jakichś pederastów w ciuchach sado maso to przegięcie pały, więc zakończyłem tę znajomość.

Jestem przeciwny tego typu happeningom. Jeśli tak dobrze się z tym czują, to niech robią sobie takie cumming-outy w lesie pod miastem, ja nie muszę wiedzieć że koleś z którym pracuje lubi facetów a zastępczyni kierownika woli bułeczki od kiełbaski. Totalnie mnie to zwisa co lubią robić ze swoimi dupami albo resztą ciała, dopóty dopóki robia to tak, ze nie przeginają poza to, co jest akceptowane publicznie i nie jest niesmaczne.
Zgłoś
Avatar
kramos 2013-10-14, 0:54
ja tez na wiele rzeczy nie mam ochoty bardziej niz takie szopki przeszkadzaja mi gornicy w warszawie czy inna solidarnosc,,,bylem w swoim zyciu i na marszach roznosci i na marszach narodowosciowcow (w obydu przypadkach z ciekawosci) zadna z opcji mnie nieprzekonuje ale geje mniej szkodliwi - same plusy zmniejszaja konkurecje > latwiej wyrwac laske - lesbijki >zazwyczaj tak brzydkie ze dobrze ze nieszukaja facetow. patrzac za to na te narodowosciowe bojowki mozna sie bac glupie ryje bez wyrazu przelenione nienawiscia ale kazdy wybiera to co lubi
Zgłoś
Avatar
Putis 2013-10-14, 1:01
Mówicie że wielu z was sadole nie obchodzi kto z kim się puka w zaciszu domowym tylko przeszkadza wam to że robią takie manifestacje, mi jednak nie pasuję homoseksualizm. Dobra, bądźmy szczerzy zostaliśmy stworzeni tak żeby kopulować mężczyzna - kobieta a nie facet z facetem bądź kobieta z kobietą. To jest choroba taka sama jak każda inna choroba umysłowa, no bo sorry nie widzę sensu a żeby natura doprowadzała do takich sytuacji.. Pragnę przypomnieć że homoseksualizm był uznawany jeszcze nie dawno jako choroba a dlaczego już nie jest poczytajcie tutaj: KLIK
Zgłoś
Avatar
zEB 2013-10-14, 2:34
Jak was czytam, to mi wstyd, że jesteśmy przedstawicielami tego samego gatunku.

Jakbyśmy wszyscy zaakceptowali fakt, że ludzie mogą mieć różne orientacje, to tamci nie mieli by czego manifestować. Proste jak budowa cepa, ale chyba dla większości za trudne. Im bardziej będziecie walczyć z takimi spędami tym ich będzie więcej.

@Putis - nie ma też większego sensu uprawianie seksu dla przyjemności. Więc w tym momencie albo jesteś prawiczkiem, albo masz dzieci, albo jesteś hipokrytą. Wybieraj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie