18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Coś niecoś o Polakach w NL
Ringo88 • 2014-01-15, 21:59
Aktualnie pracuje w Holandii i jestem w lekkim szoku widząc poziom Polaków w NL.
Tyle po dupie dawno nie dostałem.
Jak poznać polaka w nl: krótka ścięty na jeża lub całkiem na łyso, w oczojebym dresiku i mówiący co drugie słowo Kurwa mać, dodatkowe atuty do bmw i wygląd typowego dresiarza do wyrywania sztachet z płotów.
jak poznać polkę w nl: zadbana kobieta, wyzywająco ubrana - w większości wyglądają jak blachary
jakie jest tradycyjne polskie zdanie wg holendrów: "zrób mi loda" - Holendrzy wymawiają to po polsku
jakie są zabawy polaków w nl: marichuana, dużo wódki, dużo piwa, ruchanie ze wszystkim co na drzewo nie ucieknie
Dodatkowo: Polacy podpierdalają się na wzajem dla sportu
Plan dzienny standardowego polaka w nl: wypić coś na kaca, iść do roboty, zapić i zaruchać.
Znam ludzi którzy siedzą po 10 lat w NL i powiedzą po holendersku tylko Dzień Dobry i Do Widzenia co jest totalnym prostactwem.
Nie dziwie się, że Polacy są tak za granicą traktowani jak robactwo skoro sobie poprzez wyżej opisane zachowanie zasługują.
Polacy mają do tego stopnia zrytą banię, że jak moja narzeczona rozmawiała z szefem po angielsku to się do niej rzucali, że ich podpierdala. A dlaczego? Bo 90% polaków w NL nie zna żadnego języka obcego.
Mnie się przydarzyło natomiast to, że po dwóch tygodniach wyleciałem z roboty ponieważ rzekomo mówiłem złe rzeczy o menadżerce Polce. Jakiś czas później okazało się że 2 dni po tym jak wyleciałem z roboty szef dobierał sobie ludzi do dalszej pracy, a moi koledzy o tym wiedzieli- także już wiecie skąd się wzięły oskarżenia pod moim adresem.
Oczywiście są odstępstwa od tej smutnej normy takie jak moja Narzeczona i Ja oraz nasi wspólni znajomi.
Jeśli będziecie mieli przyjemność pracować w krainie szklarni i krów to zróbcie wszystko żebyście nie musieli pracować z Polakami.
Pozdro.

PS zapomniałbym- techno i disco polo są równie ważnymi atrybutami polaków w NL.
Zgłoś
Avatar
rocaa 2014-01-16, 3:38
Zapraszam do USA tutaj też dramat......
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-16, 7:13
Gdzie w tej Holandii jesteś? Idealnie ująłeś obraz Polaków, dokładnie takie same miałem odczucia jak tam byłem.
Zgłoś
Avatar
widget88 2014-01-16, 8:51 2
A co ty robisz w Holandii skoro jesteś takie zaje*bisty? Jak czytam takie wypociny to mi się źle robi, cała Holandia zła, ale ty to ten dobry...
Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2014-01-16, 9:52 13
Dokładnie 90% tych ludzi za granicą jedynie co reprezentuje to umysłową biede. Zamiast samemu coś osiągnąć lepiej roadakowi utrudnić życie. >Znawcy każdego tematu, bedąc x lat na obczyznie doskonale znają sytuacje w kraju. Bardzo ładnie to zobrazowałeś. Dla wielu z nich wszystkie polki to kurwy a gdy tylko jakaś się pojawi to juz szał chuja. Wszyscy Ci ludzie ociekają tak wielką zajebistością że aż ciężko przebywac w ich towarzystwie. Pracując z takimi istotami najlepiej wyłączyć myślenie.. strasznie ogłupia przebywanie z taką patologią. Pomóż komuś a napluje Ci w twarz.
Znani głównie z zawyżania norm. Nie rozumiesz co mówią przełożeni to zapierdalasz 200%. Słowo murzyn nabiera nowego znaczenia.. biali murzyni z... Polski. No i busy do pracy 20os ponad stan...
Dilerzy nienawiści którzy wpierdalają się z butami w Twoje życie. Ja niewidze w tym przyszłości. Otwórz oczy szeroko..

Każdy ponad każdym

Ave
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2014-01-16, 10:10 4
Zastanówcie się ,kto jedzie za granice? Porządni, kulturalni, wykształceni i ustawieni ludzie? Czy ludzie,bez wykształcenia, nie radzący sobie w kraju.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-16, 10:12 26
w Niemczech to samo jest....polaczka poznasz z kilometra

Forgesse napisał/a:

Zastanówcie się ,kto jedzie za granice? Porządni, kulturalni, wykształceni i ustawieni ludzie? Czy ludzie,bez wykształcenia, nie radzący sobie w kraju.


że tak zapytam...czy ty pracowałeś kiedyś gdziekolwiek ???
Czy dalej za matczyne pieniądze wszystko ???
Zgłoś
Avatar
Pokoj309 2014-01-16, 10:13 9
Nie wiem czego oczekiwałeś, przecież to oczywiste, że większość polaków którzy wyjeżdżają to debile po zawodówkach albo kompletne pojeby i cioty, którzy w Polsce jedyne co robili to chlanie pod blokiem i podpierdalanie babcinej renty. Tak więc musisz nie wiem czego oczekiwałeś.
Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2014-01-16, 10:13
I rete babci. Inteligent się znalazł. Życiowy znawca. Pewnie dokopał się tej wiedzy przy budowie autostrad. Pokoj 309 ma racje, z tym ze ta wiekszosc to prawie wszsycy, z małymi wyjątkami. Jak w temacie.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-16, 10:23 6
Forgesse napisał/a:

Zastanówcie się ,kto jedzie za granice? Porządni, kulturalni, wykształceni i ustawieni ludzie? Czy ludzie,bez wykształcenia, nie radzący sobie w kraju.


Pokoj309 napisał/a:

Nie wiem czego oczekiwałeś, przecież to oczywiste, że większość polaków którzy wyjeżdżają to debile po zawodówkach albo kompletne pojeby i cioty, którzy w Polsce jedyne co robili to chlanie pod blokiem i podpierdalanie babcinej renty.


Mhm. A najlepsi inżynierowie, lekarze itd., spierdalający jak najszybciej z tego chorego kraju to zupełnie nieistniejące zjawisko.
Zgłoś
Avatar
gutsy666 2014-01-16, 10:23 1
nie da się zaprzeczyć...Ja pracowałam w Holandii 2 miesiące przed maturą. Dramat podwójny, nie dość, że pracowałam z samymi polkami, to były tak wredne kurwy, że można było pierdolca dostać. Tylko, to chyba standard u bab. Nie wiem na pewno, bo ograniczam z nimi kontakty do minimum. Z facetami jest o wiele łatwiej żyć. Ale w Anglii nie było źle. Tam jeździ troche lepszy sort polaków, bo zazwyczaj wymaga się znajomości języka na poziomie komunikatywnym.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-01-16, 10:27 8
Prawda jest taka, że 3/4 polskich facetów w NL, UK, Niemczech (DE i innych krajach to takie typowe chłopki-roztropki co to języka nie znają, do pracy się nie nadają za to lubią sobie wypić i zaruchać. Czego oczekiwać po nich? Tacy nie będą przecież pisać poematów i doktoryzować się na uczelniach. Jedyna róznica jest taka, że w PL takie bydło chowa się gdzieś po wsiach/blokowiskach i normalny człowiek nie ma za wiele z nimi kontaktu, a za granicą niestety wyłazi i się bezczelnie rzuca w oczy. A w przypadku kobiet to prosta sprawa: inteligentne i ładne dziewczyny szukają sobie męża na miejscu, ewentualnie jadą do Dużego Miasta na studia, więc wyjeżdzają albo takie przechodzone, z dzieciakiem od NN, co to za nimi reputacja się ciągnie na kilka wsi wokoł albo takie które inteletualnie nie nadają się do żadnej roboty innej niż szklarania i pole. Po takiej "elicie" nie ma co się spodziewać zasad moralnych i kultury. Najbardziej boli, że wśród tej całej hołoty i plebsu intelektualnego pojawiają się samotne jednostki na poziomie, które nie mogą się odnaleźć na domku agencyjnym w którym impreza trwa non-stop a rano na 6 do roboty...
Zgłoś
Avatar
marcin1630 2014-01-16, 10:30
Nie wiem jak jest w Holandii ale chyba zrozumiałe jest, że tam ciągnie więcej buractwa ze względu na "będę sobie mógł jarać ile chcę".
Druga sprawa debile jebani jest dużo normalnych polaków za granicą ale oni się NIE WYRÓŻNIAJĄ!!!
Widzisz kilku debili którzy reprezentują poziom ciapatych, i o wszystkich mówisz tak samo.
Pewnie ty jesteś takim samym debilem jak ci opisywani przez ciebie.
Zgłoś
Avatar
kinko 2014-01-16, 10:40
Niestety nasi rodacy, którzy wyemigrowali do pracy robią nam słabe świadectwo.
3 lata temu w pracy w Niemczech:
cebulak: Ee masz szlugee?
ja: Tu masz automat z papierosami
cebulak: JA KURWA pierdole te automaty, dzięęęki kurwa...
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-01-16, 10:46 1
I niech tam zostaną i nie wracają już do Polski.
Zgłoś
Avatar
Ringo88 2014-01-16, 10:58 11
marcin1630 napisał/a:


Pewnie ty jesteś takim samym debilem jak ci opisywani przez ciebie.



być może masz racje.
Nawet na pewno masz rację- dla polaczków jestem tam kretynem i wszelkim złem. Alkoholu nie piję za bardzo, marihuany nie palę, mam stałą partnerkę i nie słucham disco polo tylko metalu. Dodatkowo zamiast iść na imprezę z polaczkami wolę poczytać książkę albo iść do restauracji z narzeczoną. Nie uważam się za przesadnie pięknego ale dostawałem propozycje- "chodź się porouchac na przerwie" bezpośrednio przy mojej narzeczonej nawet. Nie wspominając o tym, że kilka polek jak widziało ciapatego albo murzyna albo inną egzotyczna rzecz dla ich plebejskiego umysłu to dostawały zewu macicy. Także dla polaczków jestem złem wcielonym- kretynem, idiotą i podpierdalaczem. Także marcin1630- masz rację.

Są ludzie, którzy zachowują się normalnie - SZACUN im za to. Takich ludzi niestety jest tam wybitnie mało.
A pro po tego że za granicę wyjeżdżają tylko osoby które nie mają co robić w Polsce- nie jest to prawda. Jak pracowałem chwilowo na szklarni to pracowałem z kolesiem z pomorza który skończył- psychologie, pedagogikę i logopedię.

Poruszając ten temat chodziło mi o to, że mamy taką a nie inną opinie na zachodzie europy.
polak polakowi wilkiem
i tyle
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie