18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Coś niecoś o Polakach w NL
Ringo88 • 2014-01-15, 21:59
Aktualnie pracuje w Holandii i jestem w lekkim szoku widząc poziom Polaków w NL.
Tyle po dupie dawno nie dostałem.
Jak poznać polaka w nl: krótka ścięty na jeża lub całkiem na łyso, w oczojebym dresiku i mówiący co drugie słowo Kurwa mać, dodatkowe atuty do bmw i wygląd typowego dresiarza do wyrywania sztachet z płotów.
jak poznać polkę w nl: zadbana kobieta, wyzywająco ubrana - w większości wyglądają jak blachary
jakie jest tradycyjne polskie zdanie wg holendrów: "zrób mi loda" - Holendrzy wymawiają to po polsku
jakie są zabawy polaków w nl: marichuana, dużo wódki, dużo piwa, ruchanie ze wszystkim co na drzewo nie ucieknie
Dodatkowo: Polacy podpierdalają się na wzajem dla sportu
Plan dzienny standardowego polaka w nl: wypić coś na kaca, iść do roboty, zapić i zaruchać.
Znam ludzi którzy siedzą po 10 lat w NL i powiedzą po holendersku tylko Dzień Dobry i Do Widzenia co jest totalnym prostactwem.
Nie dziwie się, że Polacy są tak za granicą traktowani jak robactwo skoro sobie poprzez wyżej opisane zachowanie zasługują.
Polacy mają do tego stopnia zrytą banię, że jak moja narzeczona rozmawiała z szefem po angielsku to się do niej rzucali, że ich podpierdala. A dlaczego? Bo 90% polaków w NL nie zna żadnego języka obcego.
Mnie się przydarzyło natomiast to, że po dwóch tygodniach wyleciałem z roboty ponieważ rzekomo mówiłem złe rzeczy o menadżerce Polce. Jakiś czas później okazało się że 2 dni po tym jak wyleciałem z roboty szef dobierał sobie ludzi do dalszej pracy, a moi koledzy o tym wiedzieli- także już wiecie skąd się wzięły oskarżenia pod moim adresem.
Oczywiście są odstępstwa od tej smutnej normy takie jak moja Narzeczona i Ja oraz nasi wspólni znajomi.
Jeśli będziecie mieli przyjemność pracować w krainie szklarni i krów to zróbcie wszystko żebyście nie musieli pracować z Polakami.
Pozdro.

PS zapomniałbym- techno i disco polo są równie ważnymi atrybutami polaków w NL.
Zgłoś
Avatar
bialyidumny 2014-01-15, 22:03 2
nie płacz, łap.
Zgłoś
Avatar
Ringo88 2014-01-15, 22:05 141
@UP
używana przez ciebie czy przez któregoś z twojego tatusiów?
Zgłoś
Avatar
J................V 2014-01-15, 22:06 14
Wiem co masz na myśli, ale zauważ, że 80% użytkowników sadistica możesz urazić. W Anglii jest to samo ;p
Zgłoś
Avatar
Stew 2014-01-15, 22:07 74
Pracowałem po maturze 2 miesiące w Holandii, żeby sobie we wakacje dorobić.

Kurwa, takiej patologii nie widziałem. Na prawdę. Mógłbym napisać książkę o tym co się tam dzieje. Jak sobie zajaraliśmy w gronie młodych ludzi, z którymi pracowaliśmy, to jeden typ (dupowłaz brygadzisty) nas nagrywał i potem sprzedawał info brygadziście. 3/4 ludzi to starzy alkoholicy, albo dobrze rokujący młodzi. Do tego ćpuny, degrengolada, która gówno w Polsce mogła osiągnąć, po 4 latach pracy w NL kupowali BMW i to był ich "status społeczny".

Historie rozmów z jednym Holendrem też był piękne. Potrafiłem z nim rozmawiać po 9h (przychodził szef [Holender], a my dalej rozmawialiśmy). Jaki był hejt jebniętych z Polski, którzy nie rozumieli ani słowa, na Holendrów wołali wiatraki, pracowali tam po 8 lat i nie umieli języka. Oni na prawdę myśleli, że nie mam o czym rozmawiać tylko im dupy obrabiać .

I to kurwa łowienie zamulonych karpi z brudnych kanałów... PASJA kurwa .

Jednym słowem: Żenada.
Zgłoś
Avatar
chlop 2014-01-15, 22:11 7
Słuchaj Ringo Bingo może ty siedzisz na farmie Pieczarek w Bungalosach i kurwa twoją jednyna rozrywaką są nadgodzinny ale po twojej wypowiedzi i kreowaniu się na Kurwa Hollendra huj ci w dupę tak 20 razy od twoich Surinamskich kolegów kebabie !@#@!!
Zgłoś
Avatar
Ringo88 2014-01-15, 22:13 5
@UP STEW
masz 100% racji.Jak słyszałem rozmowę w pracy Polaków to wytrzymałem 15 min i potem chciałem wyskakiwać przez okno- tak żenująca była ta rozmowa o seksie. Wżyciu nie słyszałem gorszego poziomu opisu seksu jak własnie u Polaków w NL. Przy nim opis uśpienia i rozbrojenia świni jest poetycki.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-15, 22:15 34
Smutna prawda ale tak wszędzie jest z polską emigracją. Najgorsze to trafić na rodaka na obczyźnie. Chyba jako jedyny naród nie szanujemy siebie nawzajem. Ani w Ojczyźnie ani za granicą. Gdzie inne narodowości trzymają się razem i razem walczą my z chęci zysku wbijemy nóż w plecy rodakowi. Cóż się dziwić Komuna i cudowny "kapitalizm" ,który w wydaniu polskim od komuny za bardzo się nie różni, sprawiły iż Polacy to banda skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-01-15, 22:26 26
Ja to kurwa nie wiem, w czym jest problem, by nauczyć się języka choć trochę. Komunikatywnie.
Rozumiem, że praca, ze obowiązki, że IQ za małe.

Ale jak, do ciężkiej kurwy ze wsi, można 10lat żyć w kraju, w którym pierwszy lepszy chujek moze Ci zwyzywać Matkę, a Ty nawet nie będziesz wiedział o co kaman?!!
Zgłoś
Avatar
sard 2014-01-15, 22:30 3
Ale tak nasi rodacy zachowują się wszędzie na świecie...
Zgłoś
Avatar
raza 2014-01-15, 22:43 9
"nasi rodacy", "polacy", etc... nie, nie kurwa żadni mistyczni Polacy, tylko my, których to tak oburza. Gdyby nie było ogólnego społecznego przyzwolenia na chlanie i zachowywanie się jak bydle, to byłoby inaczej, a tak, to każdemu się czasem udziela. Trzeba zacząć od siebie i na własnym podwórku.
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2014-01-15, 23:08 7
Prawie masz racje, ale nie do konca. Znam sie z Polakami ktorzy prowadza z duuuuzym powodzeniem firmy budowlane, transportowe, IT, maja wlasne sklepy, ale jak zobaczysz co sie dzieje na tasmach czy w szklarniach to glowa mala! syf, kurestwo, podpierdolka i lizanie dupska. W takich miejscach na 99% masz Polaka za menagera ktory ssie szefowi za 0.75 centow wiecej tygodniowo.
Oszczedz linczu, ale po 8 latach w NL cos tam moge powiedziec.
Jak ktos ma plan ( wiadmo, jezyk, szkola, i cos w glowie) ustawiac sie w holandi, to zapraszam na priva, chetnie odpowiem na pytania, i chetnie pomoge w ogarniecie podstaw w Amsterdamie.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-01-15, 23:10 14
niestety taka prawda, byłem w UK na wakacjach pierwszy raz zeby sobie dorobić i przekonałem się , że na naszych rodaków trzeba uważać. Nigdy nie sprawdzajcie ofert pracy na polskich stronach, ja miałem taką sytuację, że ugadałem się z gościem o pracę, mowił też , że pomoże w znalezieniu mieszkania i byłem w miarę zadowolony. Przysłał numer do jakiejs babki już się z nią nawet ugadałem , ale zacząłem szukać sam ogłoszeń na stronach typu gumtree itp. okazało się , że to o wiele za drogo to co ta babka chciała jakieś 400f miesięcznie + kaucja i jak zadzwoniłem do gościa, że już mam inne mieszkanie to przestał się odzywać. A praca i tak się znalazła po paru dniach poznałem tam ludzi , którzy za takimi ogłoszeniami przyjeżdzali nawet z polski , potem ani kaucji nie dostawali , a jak się zaczeli domagać kasy to przychodził do nich polaczek z dwoma cyganami. Wiem. zaraz się odezwą cwaniaczki co siedzą w UK po 10 lat i dobrze to wiedzą, ale tak ku przestrodze dla tych którzy chcieli by pierwszy raz tam jechać.
Zgłoś
Avatar
etapinceta 2014-01-16, 0:34 3
Autor ma 100% racji. Jednym słowem Polacy robią tam ponadprzeciętną patologię. Nie byłem nigdy w pracy za granicą i mam nadzieję, że nigdy nie będę do tego zmuszony, ale znam wielu ludzi którzy tam pracowali, mieszkali. Ich opowieści były identyczne. Tylko chlanie, chamstwo, syf, złodziejstwo i podpierdalanie....
Zgłoś
Avatar
auliszek 2014-01-16, 2:57 12
Ja się ze wszystkim zgadzam. Tylko jedna rzecz - to nie Polacy w Holandii, tylko polaczki w Holandii, a niestety ich chyba jest większość
Z Polakami należy trzymać i to są rodacy, a polaczki to najgorsza zaraza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie