18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Plecionkarz 2011-11-06, 12:34 20
Naprawdę szkoda mi tych wszystkich ludzi którzy cieszą się, że w ich kraju po ulicach będą chodziły za rączkę zboki a rodowici Polacy stanowili coraz mniejszą część społeczeństwa. Co więcej są gotowi na to by o to zabiegać, walczyć, organizować się. Dodatkowo ulegli propagandzie tych którym na takim stanie rzeczy zależy co już jest skrajnym debilizmem. Patriotyzm chyba na tym zawsze polegał by swój kraj chronić od zewnętrznych wpływów a teraz coś się wszystkim popierdoliło i ci którzy tak uważają spychani są na margines i porównywani do nazistów.
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2011-11-06, 12:44
@omgwtflol

Zamilknij pseudo inteligentna dziewczynko gdy mądrzejsi rozmawiają na tematy o których twoja nieskażona wiedzą główka nie ma pojęcia.
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-06, 12:44
Wojna im by się przydała (oczywiście pedałom).
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2011-11-06, 12:48 5
Prawdziwy patriota napierdala cały tydzień w robocie, a w weekend woli posiedzieć z rodziną, a nie napierdalać jak małpa i morde drzeć.
Prawdziwi patrioci ciężko pracują, by wyżywić swoje rodziny, a w tych marszach zapierdalają bezrobotne łyse łby, i pedały którzy mylą tolerancja z akceptacją.

Także zamknąć mordy o polityce bo kurwa Sadistic to nie TOMASZ LIS NA ŻYWO.
Zgłoś
Avatar
Astehnir 2011-11-06, 12:50 3
Plecionkarz napisał/a:

Naprawdę szkoda mi tych wszystkich ludzi którzy cieszą się, że w ich kraju po ulicach będą chodziły za rączkę zboki a rodowici Polacy stanowili coraz mniejszą część społeczeństwa.



Zanim CZŁOWIEK stał się Polakiem, był po prostu istotą ludzką, przywiązaną co najwyżej do swojego terytorium. Nie próbuj wmawiać komukolwiek, że Polskość ma się we krwi, bo to najzwyczajniejsza w świecie bzdura. Nie poznasz Polaka po jego kodzie genetycznym.

Plecionkarz napisał/a:

Patriotyzm chyba na tym zawsze polegał by swój kraj chronić od zewnętrznych wpływów(...)



Taaaa... Najlepiej, odciąć się od wszystkiego i żyć jak Japonia pomiędzy XVII-XIX wiekiem. Skrajne ubóstwo, nędza, zero handlu i "wpływów" zewnętrznych krajów doprowadziło do otwarcia się Japonii na świat zewnętrzny. Teraz jaka Japonia jest, każdy widzi. Popierdolona, ale nawet w obliczu kataklizmów się nie złamie.

Plecionkarz napisał/a:

(...)a teraz coś się wszystkim popierdoliło i ci którzy tak uważają spychani są na margines i porównywani do nazistów.



Jeśli jeden człowiek uważa istnienie drugiego za nielegalne, to sam sobie odpowiedz, kto tu jest debilem. Jakby ci na ulicy jakaś bojówka spuściła wpierdol, bo im nie pasujesz do światopoglądu to spokojnie pogodziłbyś się z losem, czy byś się zorganizował i tępił takich szkodników?
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-06, 13:04 9
Rok 2125 heteroseksualiści walczą o swoje prawa.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 13:44
Gondone napisał/a:

Louis, jestem dziewczyną. I historykiem.



Chyba samozwańczym historykiem jesteś, u historyków salut rzymski nie kojarzy się z naziolami. Zresztą Polscy narodowcy używali go przed Hitlerem.
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2011-11-06, 13:45 3
omgwtflol napisał/a:

Faszystów nie ma od końca drugiej wojny światowej. Nazistów też nie. Faszyści chcieli wybić Polaków. Śmieszny pseudopatriotyczny dzieciaczku



Nie jesteś przypadkiem grubą, pokrzywdzoną przez życie lesbijką?
Zgłoś
Avatar
Aerhul 2011-11-06, 13:57 3
Astehnir, masz trochę racji... Poza tym, że:
1. Plecionkarz użył złego słowa. Zakładam, że nie chodziło o "rodowity", a bardziej o "prawdziwy". Bo jak tu nazwać Polakiem kogoś, kto lubi robić na złość reszcie społeczeństwa (chodzi mi o działalność umyślną); komuś, kto nie chce (tak, to kwestia chęci, a nie "możności") zakładać prawdziwej rodziny z ojcem i matką (a nie ojcem-ojcem i matką-ojcem...). To nie jest Polak. To człowiek, który pluje w górę, a jego plwociny spadają na zarazem jego twarz i polską ziemię. Szkodzi sobie i polskiej godności. I nie chodzi tu już o jakiś szczególny katolicki fanatyzm, ale o samą etykę, jakiś szacunek do rodzaju człowieczego.
2. Chronić od zewnętrznych wpływów, ale tych "negatywnych", do ch*ja... Naprawdę trudno ci to zrozumieć? Przeinaczasz wypowiedzi jak ci się tylko podoba, Astehnir.
Bo kiedy chrześcijaństwo, a właściwie już nie tyle ono, co samo życie religijne człowieka w dzisiejszej Europie staje się marginesem, czymś o czym wstyd wspomnieć w mediach, czymś co jest "totalnie obciachowe" to coś już tu nie gra i dobrze by było, gdyby Polska była jednym z ostatnich bastionów życia religijnego człowieka. Człowieka w sensie istoty ponad innymi, a nie jakiegoś ssaka pochodzącego od małpy. Chyba na tym polega dualizm człowieka - wiara i rozum, fides et ratio...
3. Znowu popisujesz się brakiem umiejętności gdybania nad tym co czytasz. Na pewno skończyłeś podstawówkę?
Nie chodzi tu o homoseksualistów samych w sobie. Byłbym nawet w pewien sposób zaszczycony, gdybym zyskał uczciwego i mądrego przyjaciela, który nawet byłby homoseksualistą, który nie obnosi się z tym, kim jest; nie obnosi się z tym, że nie jest do końca pewien, iż "d**a służy do s**nia". Wtedy to że jest gejem by mi nie przeszkadzało. Szczerze.
Tutaj "pedały" to już inny rodzaj. "Pedały" mają tendencję do robienia na złość, burzenia społeczeństwa i zasad moralności oraz obnoszenia się ze swoimi... upodobaniami.
A ch*j z nimi. Mogą i penetrować się analnie po samą dwunastnicę. Ale niech się, fujary, tym nie chwalą.

I tak, szanowny Astehnirze, twoje trzy akapity poszły się właśnie je*ać.
Zgłoś
Avatar
michal29 2011-11-06, 14:14 7
Po prostu biurokraci z UE chcą nas zniewolić jak reszte krajów i zmieszać wszystkie narody europy w jedną papkę bez żadnego wyrazu i tradycji. Nie mowie ze na takim marszu są tylko sami patrioci bo jak wszędzie znajdzie sie paru debili ale wielu chce pokazać ze jest Polakiem i patriotom. Ale teraz bycie patriotom jest gorsze niż bycie komunistą. Wmawia sie ludziom głupoty i pokazuje ze lepiej być pedałem albo innym scierwem ruchajacym sie na ulicy. Cała ta unia to sciema i ludzie dali sie zrobić w jajo. Ciekawe jak sie rząd będzie tłumaczył za niedługo jak przyjdzie do nas kryzys. Mam nadzieje ze premier będzie miał wiecej do powiedzenia niż tu hehe

Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-11-06, 14:30
Nie chce mi się odpisywać na wszystkie trudne pytania

Specjalizuję się w starożytności, dlatego Wikipedia nie bardzo mi jest potrzebna i dlatego napisałam o swoim zawodzie.

Sami jedziecie stereotypami, ja tez wkleiłam stereotypowe obrazy.

Nie chce mi się z Wami kłócić, już z tego wyrosłam.
Ale pieprzycie takie same kocopoły, jak gadanie, ze swastyka to tylko pradawny symbol solarny.

Gest wywołuje oczywiste skojarzenia, jak się wychodzić na ulice z łapskiem w górze, to trudno się dziwić takiej, a nie innej interpretacji.

Dodam tylko, ze ONR ze swoimi współczesnymi i przedwojennymi poglądami świetnie koresponduje z innymi "salutującymi" :]

Tyle ode mnie, miłej reszty niedzieli
Zgłoś
Avatar
cyziaxd 2011-11-06, 14:45
Mam takie pytanko.

Wy sobie jaja robicie, prawda?
Bo nikt by chyba tak na serio nie pierdolił.
Zgłoś
Avatar
Aerhul 2011-11-06, 14:51
Kolejna lesbijka mająca się za cwaną, goddamnit... :japierdole:
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2011-11-06, 16:18 1
Po jednej stronie pedały i poubierane na czarno hipisy a po drugiej banda przygłupich wielbicieli Adolfa aspirująca do bycia patriotami.

Ja tam mam wyjebane na tych i na tych.

A OP pobił wszystko z 88 w nicku i obrazkiem który w niczym nie przypomina mi krzywych ryjów z jakiegoś NOPu czy ONRu.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 17:11
Dzoshu napisał/a:

Po jednej stronie pedały i poubierane na czarno hipisy a po drugiej banda przygłupich wielbicieli Adolfa aspirująca do bycia patriotami.

Ja tam mam wyjebane na tych i na tych.

A OP pobił wszystko z 88 w nicku i obrazkiem który w niczym nie przypomina mi krzywych ryjów z jakiegoś NOPu czy ONRu.



88 to rok urodzenia ale Ty wiesz lepiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie