18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Dzoshu 2011-11-06, 17:42 1
Hauer88 napisał/a:


88 to rok urodzenia ale Ty wiesz lepiej



No kurwa ... zajebiście dużo patriotów z 88 rocznika na necie. Szczególnie ci upodobali sobie też patriotyczne 'rzymskie saluty' i staropolskie "Sieg Heil"
Zgłoś
Avatar
Pinki10cm 2011-11-06, 20:00
Czesc postow calkiem spoko, przyznam racje ze tego dnia na ulicach wawy ida normalni patrioci po prostu polacy ktorzy chca uczcic ten dzien i pamiec poleglym w walce. Tylko zawsze jest jakies ale, tacy wlasnie ludzie ida gdzies chodnikami i bocznymi uliczkami bo oto glowna trasa pod oslona policji ktora nikogo oprocz naszych kochanych organizacji nie wpuszcza do marszu ida narodowcy, reprezentacja dumy i honoru polski. Widze ze niektorzy bardzo fajnie ich bronia, zreszta tak samo jak i oni siebie. Wiec proponuje zmiane nazwy z "narodowiec" na "rzymianin" nie jest lepiej? lepiej pasuje do waszego zachowania.
Jak mozna uzywac tego samego gestu co hitler w czasie II wojny swiatowej w taki dzien na hold polakom nawet mimo tego ze wywodzil sie z innej epoki a on sie tylko nim poslugiwal? nie rozumiem i nie da sie tego zrozumiec to wbrew logice. Co do symboli, hasel, cyfr ktorymi sie podpisuja hmf na polskiej stronce krew i honor macie to wszystko z wyjasnieniem i wcale nie wstydza sie przyznac do prawdy tzn ze ma to powiazanie z hitlerem i wlasnie w tym celu bylo to wymyslone. Nie musze tlumaczyc tutaj dlaczego mozna wyzwac od neofaszystow, rasistow , neonazistow etc. organizacje ONR, MW czy NOP jest pelno filmow i relacji z ich zachowania. Nie mowie tu o specjalnie przez lewakow robionych filmach ktore maja ich tylko i wylacznie oczernic za wszelka cene, YT jest pelne zwyklych filmow po prostu relacji z 11 listopada czy z dnia codziennego gdzie ktos od nich probowal cos robic. Poogladajcie i nie dajcie sobie niczego wmowic. Poczytajcie o jednej jak i drugiej stronie i sami wyrobcie sobie wlasna opinie, ten temat tutaj jest tak burzliwy ze napewno zainteresuje nie jedna osobe bo widze tutaj dwie skrajnosci Wiec milego uswiadamiania sie !
Zgłoś
Avatar
Khazik 2011-11-06, 20:30 1
przyznam że nie czytałem wszystkich komentarzy ale mam pytanie.

Jakim hujem taki pajaca co idzie z flagą i krzyczy że jest patriotą wyzywa mnie od pedałów i wielu innych, których nie chce mi się pisać ?

Tak, mam długie włosy, tak chodzę w skórze ale to wcale nie znaczy że nie jestem patriotą, no żesz do huja, patriotą jest ten kto głośniej krzyczy że nim jest czy ten co kocha swoją ojczyznę i wspiera ją w taki sposób jaki może ? bo jak na razie wychodzi na to że im kto ma większego bica i głośniej krzyczy jest lepszym patriotą chociaż nie ma to żadnego poparcia w czynach.
co Ci kurwa przeszkadza zbieracz bawełny na ulicy ? miał kasę żeby tu przyjechać to ma żeby wydać a dzięki niemu Ty wielki patrioto dostajesz wypłatę
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 20:48 2
Dzoshu napisał/a:



No kurwa ... zajebiście dużo patriotów z 88 rocznika na necie. Szczególnie ci upodobali sobie też patriotyczne 'rzymskie saluty' i staropolskie "Sieg Heil"



Mamy 2011 rok a w moim profilu widnieje wiek 23. 2011 - 23 = 1988 i te dwie ósemki są tylko dlatego gdyż nick bez nich był zajęty. Jednak Ty się doszukujesz drugiego dna i porównujesz mnie z jakimś nazistowskim ścierwem. Otóż wypraszam sobie.

A tu są Ci faszyści i naziole:

Zgłoś
Avatar
isotop 2011-11-06, 20:56 5
A ten zacny rysuneczek z jakiej to oświeconej prasy polskiej? Gazeta Polska Codziennie? Nasz Dziennik? I od kiedy to faszyści chodzą z roześmianymi mordami? Jeśli za "polskie" uważacie nienawiść do czegoś, czego rozumkiem nie ogarniacie (inne orientacje seksualne, inne sposoby patrzenia na świat, inne wyznania etc.) to ja dziękuję bardzo za polski dowód osobisty. Chyba gorzej nie będę w stanie się poniżyć, jak być takim "Polakiem".
11 listopada nie ujrzycie w telewizji ani jednego patrioty. Albo i nie... będą na drugim planie w kadrze, gdzieś tam ukryci, idący chodnikami. W telewizji zobaczycie dwie skrajne opcje polityczne, obydwie równie mocno szurnięte. Zobaczycie skrajne lewactwo, z wąsatym babochłopem na czele i gejami, którzy muszą koniecznie się pokazać (nie wiem, po co). Zobaczycie skrajną prawicę, z łysymi łbami, pochodniami i kijami bejsbolowymi. Jedni mądrzejsi od drugich, a żadna z opcji nie przyjdzie tu celebrować tego, o co w tym święcie chodziło. Sęk w tym, że Polacy-patrioci będą tego dnia korzystali z uroku dnia wolnego (oraz długiego weekendu), bo normalnie ciężko pracują na swoje rodziny i swój piękny kraj. Nie zobaczycie tam chyba żadnego normalnego człowieka. Większość gejów i lesbijek nawet nie toleruje parad równości, to co dopiero tolerować mordobicie z faszystami? Przyjdą wszyscy ci, którzy będą chcieli pokazać siebie, oraz swoje poglądy polityczne. Zobaczycie BANDĘ populistów, która chce wyłącznie podsycać antagonizmy w społeczeństwie dla swoich celów stricte politycznych.
A podsumowując, niech mi nikt nie nazywa patriotami ŻADNĄ z opcji, która wypełznie tego pięknego dnia na ulicę, aby odszczekać swoje hasła. Patrioci będą to święto przeżywać wewnętrznie. A to, że patriota (Polak) może być muzułmaninem, gejem, albo mieć tradycyjne spojrzenie na rzeczywistość, to przykro mi, ale... to nie wasza sprawa. Zajmijmy się wszyscy samymi sobą, a będziemy żyć o wiele lepiej.
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-06, 21:02
Jak Polak może być patriotą jeśli nawiązuje do nazistowskich/faszystowskich ideologii?
Zgłoś
Avatar
Khazik 2011-11-06, 21:11
isotop napisał/a:

A ten zacny rysuneczek z jakiej to oświeconej prasy polskiej? Gazeta Polska Codziennie? Nasz Dziennik? I od kiedy to faszyści chodzą z roześmianymi mordami? Jeśli za "polskie" uważacie nienawiść do czegoś, czego rozumkiem nie ogarniacie (inne orientacje seksualne, inne sposoby patrzenia na świat, inne wyznania etc.) to ja dziękuję bardzo za polski dowód osobisty. Chyba gorzej nie będę w stanie się poniżyć, jak być takim "Polakiem".
11 listopada nie ujrzycie w telewizji ani jednego patrioty. Albo i nie... będą na drugim planie w kadrze, gdzieś tam ukryci, idący chodnikami. W telewizji zobaczycie dwie skrajne opcje polityczne, obydwie równie mocno szurnięte. Zobaczycie skrajne lewactwo, z wąsatym babochłopem na czele i gejami, którzy muszą koniecznie się pokazać (nie wiem, po co). Zobaczycie skrajną prawicę, z łysymi łbami, pochodniami i kijami bejsbolowymi. Jedni mądrzejsi od drugich, a żadna z opcji nie przyjdzie tu celebrować tego, o co w tym święcie chodziło. Sęk w tym, że Polacy-patrioci będą tego dnia korzystali z uroku dnia wolnego (oraz długiego weekendu), bo normalnie ciężko pracują na swoje rodziny i swój piękny kraj. Nie zobaczycie tam chyba żadnego normalnego człowieka. Większość gejów i lesbijek nawet nie toleruje parad równości, to co dopiero tolerować mordobicie z faszystami? Przyjdą wszyscy ci, którzy będą chcieli pokazać siebie, oraz swoje poglądy polityczne. Zobaczycie BANDĘ populistów, która chce wyłącznie podsycać antagonizmy w społeczeństwie dla swoich celów stricte politycznych.
A podsumowując, niech mi nikt nie nazywa patriotami ŻADNĄ z opcji, która wypełznie tego pięknego dnia na ulicę, aby odszczekać swoje hasła. Patrioci będą to święto przeżywać wewnętrznie. A to, że patriota (Polak) może być muzułmaninem, gejem, albo mieć tradycyjne spojrzenie na rzeczywistość, to przykro mi, ale... to nie wasza sprawa. Zajmijmy się wszyscy samymi sobą, a będziemy żyć o wiele lepiej.



a dla tego pana bardzo duże piwko, jak by się dało to bym i dwa postawił
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 21:43
isotop napisał/a:

A ten zacny rysuneczek z jakiej to oświeconej prasy polskiej? Gazeta Polska Codziennie? Nasz Dziennik? I od kiedy to faszyści chodzą z roześmianymi mordami? Jeśli za "polskie" uważacie nienawiść do czegoś, czego rozumkiem nie ogarniacie (inne orientacje seksualne, inne sposoby patrzenia na świat, inne wyznania etc.) to ja dziękuję bardzo za polski dowód osobisty. Chyba gorzej nie będę w stanie się poniżyć, jak być takim "Polakiem".
11 listopada nie ujrzycie w telewizji ani jednego patrioty. Albo i nie... będą na drugim planie w kadrze, gdzieś tam ukryci, idący chodnikami. W telewizji zobaczycie dwie skrajne opcje polityczne, obydwie równie mocno szurnięte. Zobaczycie skrajne lewactwo, z wąsatym babochłopem na czele i gejami, którzy muszą koniecznie się pokazać (nie wiem, po co). Zobaczycie skrajną prawicę, z łysymi łbami, pochodniami i kijami bejsbolowymi. Jedni mądrzejsi od drugich, a żadna z opcji nie przyjdzie tu celebrować tego, o co w tym święcie chodziło. Sęk w tym, że Polacy-patrioci będą tego dnia korzystali z uroku dnia wolnego (oraz długiego weekendu), bo normalnie ciężko pracują na swoje rodziny i swój piękny kraj. Nie zobaczycie tam chyba żadnego normalnego człowieka. Większość gejów i lesbijek nawet nie toleruje parad równości, to co dopiero tolerować mordobicie z faszystami? Przyjdą wszyscy ci, którzy będą chcieli pokazać siebie, oraz swoje poglądy polityczne. Zobaczycie BANDĘ populistów, która chce wyłącznie podsycać antagonizmy w społeczeństwie dla swoich celów stricte politycznych.
A podsumowując, niech mi nikt nie nazywa patriotami ŻADNĄ z opcji, która wypełznie tego pięknego dnia na ulicę, aby odszczekać swoje hasła. Patrioci będą to święto przeżywać wewnętrznie. A to, że patriota (Polak) może być muzułmaninem, gejem, albo mieć tradycyjne spojrzenie na rzeczywistość, to przykro mi, ale... to nie wasza sprawa. Zajmijmy się wszyscy samymi sobą, a będziemy żyć o wiele lepiej.



Na początku swojego postu nazywasz takich jak ja faszystami z małym móżdżkiem i nikłym ogarnięciem odmiennych orientacji by następnie nazwać transwestytów "babochłopem". Wychodzi na to że się nie różnisz znacznie od nas tzw "faszystów.

Poza tym kto Ci wmówił że my "faszyści" nie mamy własnych rodzin oraz pracy - takich skrajnych przypadków polecam szukać na anarchistycznych squatach.

Następnie życzę powodzenia znalezienia choćby jednej osoby z kijem bejsbolowym. Maniaku wyjdź z domu
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 22:38
Dmowski > Piłsudski

http://www.scribd.com/doc/50713631/Kwestja-Zydowska-Roman-Dmowski
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 22:50
Nie jestem warszawiakiem - mieszkam w Oświęcimiu. Litwinów szanuję choć w obecnym czasie rozmyły się nasze wzajemne relacje.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 23:04
jeremy napisał/a:

z Oświęcimia do warszawy kawał drogi - ale pewnie nie przeszkadza Ci to wpaść na marszyk, co?
co do podanego przez Ciebie linka - znasz jakiegoś żyda z czasów Dmowskiego? albo znasz kogoś, kto znał? z ciekawości pytam



Nie przeszkadza, jedziemy sporą grupą W komitecie poparcia marszu jest również osoba z naszego miejsca zamieszkania;

Cytat:

dr hab. Rafał Łętocha – kierownik Zakładu Stosunków Państwo-Koscioł w Instytucie Religioznawstwa UJ i profesor nadzwyczajny w Instytucie Politologii w PWSZ w Oświęcimiu



Co do drugiej części pytania:

R.D. ur. 9 sierpnia 1864 w Kamionku, zm. 2 stycznia 1939 w Drozdowie

Ja się urodziłem w roku 88 więc zapewne znam sporo żydów z czasów Dmowskiego
Zgłoś
Avatar
fdM 2011-11-06, 23:32
Najbardziej żenujące w blokadzie Marszu Niepodległości jest to, że lewacy wezwali niemców na pomoc... Szczyt bezczelności moim zdaniem..
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-11-06, 23:42
Co się dziwić przecież to jest Polska. Tu wszystko jest możliwe.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2011-11-07, 0:23
Ta tolerancja którą tak wszyscy dookoła propagują to mi się kojarzy tylko z cechą człowieka który nie wie co jest dobre a co złe i wszystko akceptuje i ze wszystkiego się cieszy jak pojebany. Jedynie się nie cieszy jak pojebany z tych co nie są tolerancyjni.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2011-11-07, 13:17
Hauer88 napisał/a:



Chyba samozwańczym historykiem jesteś, u historyków salut rzymski nie kojarzy się z naziolami. Zresztą Polscy narodowcy używali go przed Hitlerem.



Daj już dziewczynie spokój, na pierwszym roku jest dopiero...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie