18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
omgwtflol 2011-11-06, 8:32 1
Faszystów nie ma od końca drugiej wojny światowej. Nazistów też nie. Faszyści chcieli wybić Polaków. Śmieszny pseudopatriotyczny dzieciaczku
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2011-11-06, 8:42 13
omgwtflol napisał/a:

Faszystów nie ma od końca drugiej wojny światowej. Nazistów też nie. Faszyści chcieli wybić Polaków. Śmieszny pseudopatriotyczny dzieciaczku



Niemożliwe bo na TVN Kazimiera Szczuka mówiła że 11 listopada będzie blokować w Warszawie Marsz faszystów. Poza tym będą z nią inni antyfaszyści.

A zupełnie na marginesie to chyba nie zrozumiałaś tej grafiki ale znając Twoje wcześniejsze wpisy to w ogóle mnie to nie dziwi
Zgłoś
Avatar
hasegawa 2011-11-06, 9:01 71
Wielkie PIWO! bardzo trafny obrazek w tych smutnych popierdolonych czasach gdzie prawdziwych patriotów wyzywa się od pojebów a pedałów i resztę hołoty nazywa się patriotami
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-11-06, 9:33 5
Wg mnie ten cały marsz to jedna wielka kpina.
Po jednej stronie dość łatwo można spotkać ludzi którzy lubią hasełka "zrobimy z wami to co hitler z żydami", miłośnicy różnego rodzaju teorii spiskowych. Niektórzy z nich jeszcze kilka lat temu, kiedy nie byli tacy poprawni politycznie otwarcie podniecali się hitlerem, jakąś tam krwią i honorem i innym gównem które otwarcie deklaruje nazizm. Na ten marsz ściągają różnego rodzaju marginalne skrajne organizacje polityczne, które bardziej starają się przez to zareklamować i zamanifestować swoje istnienie. Gdyż normalnie są marginalną opcją polityczną. Kiedyś nawet gadałem z jakimś uczestnikiem tego marszu i stwierdził że bardziej przeszkadzają mu przeciwnicy, niż np ludzie otwarcie popierający b&h czy tan eksterminacje żydów, którzy maszerowali po jego stronie.

Po drugiej stronie też ciężko trafić na patriotów. Różnego rodzaju środowiska które wychodzą nie po to by manifestować cokolwiek, tylko by zatrzymać marsz. Nie są oni tam po to by cokolwiek świętować, albo się bawić. Więc oni też nie są tam by obchodzić jakieś święto.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2011-11-06, 10:10
omgwtflol napisał/a:

Faszystów nie ma od końca drugiej wojny światowej. Nazistów też nie. Faszyści chcieli wybić Polaków. Śmieszny pseudopatriotyczny dzieciaczku



O kurwa mam nadzieje, że ta 2 w Twojej metryce tak naprawdę jest 1...
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-11-06, 10:18 10


Można i tak.
Zgłoś
Avatar
(................) 2011-11-06, 10:28 1
Już mam dość tej Twojej pierdolonej propagandy i tego dzielenia Polaków na lepszych i gorszych, patriotów i nie patriotów. Ale nasze społeczeństwo wiecznie się musi dzielić bo to mamy we krwi naszej sarmackiej.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-11-06, 11:43 13
Autorze! Weź nie pierdol.

Zgłoś
Avatar
Louis 2011-11-06, 11:58 10
~Gondone Polecam na wiki Salut rzymski trepie. I Wykorzystywanie tegowoż znaku przez narodowców przed wojną i dzisiaj. Podstawowa wiedza by sie przydała kolego.
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-11-06, 11:58 13
Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-11-06, 12:00
Louis, jestem dziewczyną. I historykiem.
Zgłoś
Avatar
Louis 2011-11-06, 12:18 10
Z dziewczynką rzeczywiście mój błąd; ) ciekawe gdzie robiłaś magistra<zakładam że magister> skoro tak myślisz. Pewnie u jakiegoś lewaka których sporo na polskich uczelniach.
Zgłoś
Avatar
Astehnir 2011-11-06, 12:24 9
Co raz więcej polityki? Na MOIM sadisticu?!
Zgłoś
Avatar
Aerhul 2011-11-06, 12:32 3
Gondone, królowo złota, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że historycy nie są nadludźmi. Wręcz przeciwnie - przez swą pewność siebie i niekiedy cwaniacką ignorancję potrafią zniekształcać historię przez pryzmat swojego mniemania.
Ale racja, trzy literki przed imieniem i nazwiskiem prezentują się nie najgorzej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie