18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Don_Max 2022-05-07, 15:11 9
Tylko idiota w takiej sytuacji nie zjedzie na pas boczny , bo pewnie sie idiota bal felge kurwa uszkodzic zjezdzajac 10m na flaku, co za tepy chuj.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-05-07, 15:16 6
maxkulczyk napisał/a:

Tylko idiota w takiej sytuacji nie zjedzie na pas boczny , bo pewnie sie idiota bal felge kurwa uszkodzic zjezdzajac 10m na flaku, co za tepy chuj.



A drugi tępy chuj pewnie z nosem w telefonie
Zgłoś
Avatar
Quassar 2022-05-07, 15:24 7
maxkulczyk napisał/a:

Tylko idiota w takiej sytuacji nie zjedzie na pas boczny , bo pewnie sie idiota bal felge kurwa uszkodzic zjezdzajac 10m na flaku, co za tepy chuj.



A co jeśli faktycznie auto mu sie zjebało na kiput i nie dało rady już nim zjechać gdziekolwiek .
Nie mniej debil z tyłu powinien ewidentnie widzieć że auto stoi przed nim pewnie siedział na srajfonie i oglądał gówno z tik-toka , albo sam nagrywał podczas jazdy jakieś bzdety.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-05-07, 15:37 3
Z emiratów rzadko jakieś vidjo .
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2022-05-07, 15:50 1
Quassar napisał/a:

A co jeśli faktycznie auto mu sie zjebało na kiput i nie dało rady już nim zjechać gdziekolwiek .
Nie mniej debil z tyłu powinien ewidentnie widzieć że auto stoi przed nim pewnie siedział na srajfonie i oglądał gówno z tik-toka , albo sam nagrywał podczas jazdy jakieś bzdety.



przecież ewidentnie zjechał prawie na prawy pas po wystrzale opony a później jakimś cudem znalazł się na swoim pasie zamiast zjechać na skrajny , spostrzegawczość nie boli !
Zgłoś
Avatar
psycholll 2022-05-07, 18:33 1
te dwa pasy na lewo co jest pęknięcie w drodze - Przysięgam, myślałem że mam ujebany monitor i próbowałem to palcem zetrzeć
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-05-07, 19:26
psycholll napisał/a:

te dwa pasy na lewo co jest pęknięcie w drodze - Przysięgam, myślałem że mam ujebany monitor i próbowałem to palcem zetrzeć



Ja tez z początku myślałem że mi ekran pękł na telefonie no i nie myliłem się
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-05-07, 20:32 1
Zajebiście że mają tam tak szerokie te drogi ...
Uuu hehehe
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2022-05-07, 22:29 1
male info, tam woda jest drozsza od paliwa. srednio 1 galon paliwa kosztuje co najtansza woda litrowa w supermarkecie

dlatego pojebani tak sa tam... pija wahe zamiast wody
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-08, 14:34
Wielbłądy się zbuntowały bo w dupę od szmatoglowych dostawały. Wiec przesadzili się na stalowe rumaki.
Zgłoś