18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kamil10923 2018-03-01, 15:55 37
gdy nasciemniasz w CV ze masz prawko
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2018-03-01, 16:05 16
@up nie trzeba ściemniać, prawko teraz dostaje każdy nawet największy kretyn. Wiele razy słyszy się o ludziach którzy zdali za 5 czy 10 razem, ale nigdy nikt nie powiedział, próbowałem 5 razy ale nie wyszło, no trudno, prowadzenie samochodu nie jest dla mnie. Nie bardzo wiem dlaczego panuje opinia, że prawo jazdy może mieć każdy, dożywotnio. Między innymi przez to jest taka ilość wypadków a miasta tak się korkują.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-03-01, 16:19 69
Takie nagranie powinno być traktowane jako powód do odebrania prawo jazdy, przecież ta osoba ewidentnie zagraża innym uczestnikom ruchu
Zgłoś
Avatar
qu4si 2018-03-01, 16:35 1
A człowiek męczy się egzaminy kursy takie parkowanie srakie... a taka jedna czy drugi idą do sklepu paczka chipsów i zdobył prawojazdu.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-03-01, 16:36 1
mygyry napisał/a:

Takie nagranie powinno być traktowane jako powód do odebrania prawo jazdy, przecież ta osoba ewidentnie zagraża innym uczestnikom ruchu


Fakt.
Ten pieszy ledwo uszedl z zyciem...
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-03-01, 16:44
miszczostwo swiata a potem tylko f1
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-03-01, 16:50 11
Napisałbym, że znam płeć kierowcy, ale to byłoby szowinistyczne.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-03-01, 16:54
Właśnie cofanie na łuku to jest odpowiednik czy umiemy wyobrazić sobie w przestrzeni położenie auta.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-01, 16:57 3
eunstachy napisał/a:

@up nie trzeba ściemniać, prawko teraz dostaje każdy nawet największy kretyn. Wiele razy słyszy się o ludziach którzy zdali za 5 czy 10 razem, ale nigdy nikt nie powiedział, próbowałem 5 razy ale nie wyszło, no trudno, prowadzenie samochodu nie jest dla mnie. Nie bardzo wiem dlaczego panuje opinia, że prawo jazdy może mieć każdy, dożywotnio. Między innymi przez to jest taka ilość wypadków a miasta tak się korkują.


Tylko różnica jest taka, że kiedyś nie zdawali z praktyki a teraz egzaminy są tak zrobione, że praktykę zda byle debil a lecą na teorii i wystarczy, że wykujesz na blachę teorię to zdajesz bo praktyczny egzamin obecnie jest śmiechu warty.

Cytat:

Jaką długość powinien mieć drążek od skrzyni biegów? Jaka jest częstotliwość migania kierunkowskazu na minutę? Jakie są wymiary tablicy rejestracyjnej? Co ma zrobić kierowca, kiedy jadąc samochodem odczuje ból brzucha?


Kurwa no kto z was wie jakie wymiary ma tablica albo długość drążka skrzyni biegów?
A bardziej precyzyjnym byłoby pytanie: na chuj ktoś ma to wiedzieć skoro samochód ma homologację więc jebany drążek musi być odpowiednich wymiarów a jak rejestruje się auto to blachy daje wydział komunikacji więc też muszą mieć odpowiednie wymiary.

Może przy wyrabianiu paszportu powinno się zdawać egzamin z ilości stron w dokumencie.
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-03-01, 17:01
Velture napisał/a:


Tylko różnica jest taka, że kiedyś nie zdawali z praktyki a teraz egzaminy są tak zrobione, że praktykę zda byle debil a lecą na teorii i wystarczy, że wykujesz na blachę teorię to zdajesz bo praktyczny egzamin obecnie jest śmiechu warty.



Dlatego potem takie mądrale rozjebują auta o byle słupek i martwią się jak dojechać do warsztatu bez świateł
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-03-01, 17:24 23
Jak dla mnie jest to przykład osoby, która zrobiła prawko, które 5-10 lat przeleżało w szufladzie, ale zgodnie z prawem może w każdej chwili wsiąść w auto i jeździć chociaż za chuja nie potrafi i egzamin taki czy siaki nie ma tu nic do rzeczy.
Ewentualnie baba która jeździ autem, tylko gdy jej chłop się napierdoli, przy czym pod domem to i tak on parkuje, bo nawet najebany jeździ lepiej...
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-03-01, 18:27 3
Nawet jakbym chciał udawać, że tak zrobię jak ta kobieta na filmiku,to za cholerę by mi nie wyszło
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-03-01, 19:05
To prawda. Nie kazdy ma odpowiednie warunki psychomotoryczne zeby posiadac prawko i pr9wadzic dobrze auto.
Zgłoś
Avatar
snik0 2018-03-01, 19:42
Ale atrakcje w tym mordorze, nawet przez okienko można sobie popatrzeć. Takie co się nie otwiera na wszelki wypadek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie