18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Lucar1 2024-03-11, 10:13 29
silna niezalezna julka
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-03-11, 10:14 3
Aż monitor oplułem
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-03-11, 13:47 3
Do ruchania się jeszcze nadaje
Zgłoś
Avatar
M_A 2024-03-11, 14:40 2
Z 5 razy to oglądałem
Zgłoś
Avatar
elim 2024-03-11, 14:42
Zero wyobraźni, przecież te pudła na pierwszy rzut oka wyglądają na niestabilne, więc prędzej czy później któraś z nich musiała na nim jebnąć.
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-03-11, 19:01 8
Zawsze mam polew z kaszalotów, które idą na zajęcia z jakąkolwiek fit-trenerką lub płacą takim za lekcję online. Typiary co sprzedają cudowne sposoby na wspaniały wygląd same mają bogatych sponsorów lub tatusiów, od chuja wolnego czasu i środków na dbanie o każdy centymetr swego ciała, kurwa gosposie do gotowania posiłków dietetycznych i przede wszystkim są wyleżane i wypielęgnowane od dziecka, a i tak 90% z nich zmniejszała sobie żołądek, odsysała tłuszcz, wszczepiła silikon w cycki i dupę, naciągała mordę czy nawet wycinała żebra. Potem mówią swoim klientkom, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko i takie pudła im właśnie wymyślają , żeby coś ciekawego i innowacyjnego niby pokazać
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-03-11, 19:03 4
julki z budową i gracją koni pociągowych. nie będą rusałkami.
Zgłoś
Avatar
Golon 2024-03-11, 19:22
Będzie chciała pociągnąć druta to se oko wybije.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-12, 0:18 2
babazwozu napisał/a:

Zawsze mam polew z kaszalotów, które idą na zajęcia z jakąkolwiek fit-trenerką lub płacą takim za lekcję online. Typiary co sprzedają cudowne sposoby na wspaniały wygląd same mają bogatych sponsorów lub tatusiów, od chuja wolnego czasu i środków na dbanie o każdy centymetr swego ciała, kurwa gosposie do gotowania posiłków dietetycznych i przede wszystkim są wyleżane i wypielęgnowane od dziecka, a i tak 90% z nich zmniejszała sobie żołądek, odsysała tłuszcz, wszczepiła silikon w cycki i dupę, naciągała mordę czy nawet wycinała żebra. Potem mówią swoim klientkom, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko i takie pudła im właśnie wymyślają , żeby coś ciekawego i innowacyjnego niby pokazać



Z gardła mi to wyjęłaś.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-12, 3:06 1
To bzdura że "ciężką pracą" można to osiągnąć. Aby treningiem jedno ciacho spalić trzeba by cały dzień trenować.

Jedyna skuteczna dieta ma zerowy koszt: NIE ŻREĆ TYLE!!!

Ale na promowaniu nie-żarcia nie da się zarobić, stąd ten cały przemysł wciskania ludziom fit-kitu.
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-03-12, 8:18
majeńka napisał/a:


Jedyna skuteczna dieta ma zerowy koszt: NIE ŻREĆ TYLE!!!
Ale na promowaniu nie-żarcia nie da się zarobić, stąd ten cały przemysł wciskania ludziom fit-kitu.



Dlatego różne Anny i Dziewanny wymyślają swoje autorskie fit-przekąski i nabierają tępe kaszaloty, że dzięki wpierdalaniu tego gówna schudną. W sumie nikt z nich tego nie sprawdzi, czy da się na tym schudnąć, bo nikogo nie stać, żeby się tym wystarczająco długo żywić

Zgłoś