18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
grubyperez 2015-03-30, 18:47 1
tylko ludzie mogą wyznawać jakąś religie, wiec kogo próbujesz oszukać jak jakiś cygan
Zgłoś
Avatar
wowku 2015-03-30, 18:50
Oszukali to ciebie starzy mówiąc, że nie jesteś adoptowany. Nazywaj mnie jak chcesz (mam to w dupie) ale nie od cygana!
Zgłoś
Avatar
matt69 2015-03-30, 19:58 4
@up spokój pizdo, nie unoś sie tak nie mial zamiaru nawet tknąć Twojej dumy i honoru
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-03-30, 21:36 6
- A co wyznają cygańscy sataniści?
- Siły nieczyste.
Zgłoś
Avatar
szogunek 2015-03-30, 22:04
buddyzm to nie religia tylko filozofia zycia, tak wiec raczej mozna okreslic jaki sposob zycia przyjeli cyganie - bruddyzm, natomiast mozna byc jednoczesnie buddysta i np chrzescijaninem (muslimem nie mozna jednoczesnie byc)
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-03-30, 23:44
Up Nie ma znaczenia bo zacny kawal
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2015-03-31, 0:39
szogunek,
No nie za bardzo można być buddystą i chrześcijaninem. Buddyzm to ateistyczny pogląd na świat, do tego w buddyzmie występują elementy okultystyczne - prosi się demony o ochronę, dobrobyt itd. Do tego (jak mi kiedyś tłumaczyła katechetka) wiara w reinkarnację odbiera sens męczeńskiej śmierci Jezusa. Także oba te stanowiska - buddyzm i chrześcijaństwo się wykluczają. Jednak jak musiałbym wybierać to wolałbym zadeklarować się, jako buddysta. Jakoś to bardziej do mnie przemawia, niż te żydowskie opowieści.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2015-03-31, 9:28
Hehe brudno to będziecie dopiero mieli jak dostaniecie wezwanie z policji za wpisy rasistowskie tak jak ja dzisiaj.
Ahhh" kraj taki piękny! ale ludzie kurwy" J. Piłsudski
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2015-03-31, 12:41
Serce mi rośnie jak widzę ostatnią aktywność anty cygańską na sadolu
Zgłoś