18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Cygany
Nocturno • 2011-08-13, 11:44
Będąc w podstawówce pobiłem się z jednym cyganem. Nie znając ich obyczajów rasowych nie spodziewałem się, że po chwili nadleci cała banda... Kurwa jaki ja byłem naiwny!
Ale do rzeczy..
Otoczyli mnie i najebali ostro, kopali i bili. Z jednym, dwoma bym sobie radę dał- trenowałem sztuki walki to bym mógł dość najebać. Ale było ich z 10. No i kurwa taki pobity poszedłem do gabinetu pedagog szkolnej, tamte chuje jeszcze mnie w dupę kopały po drodze. Wpadam jej do gabinetu, posiniaczony, w potarganej koszuli i z trzęsącymi się rękami:
-Proszę pani! Cygany mnie pobiły, ich było 10 a ja...
-Jak ty o nich mówisz?! To są Romowie, jeszcze jeden taki wybryk i zawołam Twoich rodziców i porozmawiamy o Twoim rasizmie.

Wyszedłem tego dnia ze szkoły z przekonaniem, że rasistą nie byłem. Ale kurwa tego dnia coś we mnie pękło...

Zgłoś
Avatar
a................5 2011-08-13, 11:52 41
łącze się z tobą w bólu. następnym razem spróbuj rzucić jakiś pieniądz na podłogę to sami się wybiją.
Zgłoś
Avatar
mlodocian 2011-08-13, 12:08
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Everizon 2011-08-13, 12:10
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
m................i 2011-08-13, 12:22
po 2 latach pierwszy post ... albo cyganopodobny zwierz, albo też lubi w 10 na 1
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-08-13, 12:44 5
akcja w stylu 10:1 to skurwyństwo. dla przypomnienia może dodam że nie tylko cyganie mają takie dziwne zwyczaje żeby grupowo napierdalać słabszych. cygan nie cygan, każdy kto uważa że takie akcje za dobre, jest pierdolonym chujem, przeważnie tacy goście samemu zgrywają grzecznych i porządnych, a przed kolegami zgrywają twardzieli.
ale prawdą jest że cyganą zdarza się to częściej (tak samo jak kradzieże, żebranie, bezrobocie).
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-13, 13:24 3
Opisałem swoją historię własnie takiego typu która mi się przydarzyła ale pewnie jakiś urażony cygan zaingerował bo mi usunięto wypowiedź...
A jak mnie napierdalali to jakoś nikt się pofatygował żeby ich "usunąć" z tego świata, albo przynajmniej z polski.
Jebana demokracja w polsce polega na tym że jak rodowitego polaka wyzywają, plują, napierdalają to jest wolność słowa najwyraźniej, a jak wyzywaja, plują, napierdalają cygana, żyda czy murzyna to jest już antysemityzm, rasizm i inne bajeczki dla zniewolonych umysłów które nalezy karmić takimi syfami...

Do moderatorów: proszę usunąć mój post powyżej o treści
Cytat:

Co to ze debil ten wyżej ? Może cygan jebany brudas ?


Ponieważ już nie ma sensu bym tak pisał po usunięciu jeszcze wczesniejszego. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-08-13, 13:37
Dlatego warto mieć ze sobą nóż/gaz pieprzowy =D
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2011-08-13, 13:37 2
@Up albo pieniążek by odwrócić uwage.

Wracając do tematu wiodącego - Co to za szkola w której uczy się cyg... wspaniala romska młodzież w ilości min 10 sztuk?!
Zgłoś
Avatar
name01 2011-08-13, 14:04 94
fake jak nic, cygany i szkoła?
myślisz, że ktoś w to uwierzy
Zgłoś
Avatar
piekar15 2011-08-13, 18:11 14
"coś we mnie pękło " pewnie śledziona
Zgłoś
Avatar
Crowe 2011-08-13, 19:06
Takie skurwysyństwo jest wszechobecne. W grupie twardzi i zajebiści, ale jak mijają na ulicy w pojedynkę to głowę schylają.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2011-08-13, 19:07 9
Szkoda że Hitler nie wybił wszystkich cyganów w czasie wojny, mielibyśmy święty spokój ~!
Zgłoś
Avatar
sznycel 2011-08-13, 19:10 15
Wszyscy się dziwią dlaczego tak nienawidzimy cyganów... Jak myślicie kurwa dlaczego? Sami sobie zapracowali na opinię nierobów, bandytów, pasożytów oraz złodzieji, niestety taka jest prawda. Znaleźć porządnego cygana to jak szukanie igły w stogu siana (nie wiem czy istnieją porządni obywatele tej rasy). Nawet jeżeli wyciągniesz pomocną dłoń do nich to i tak przy okazji Cię ojebią. Lubią sobie chodzić w grupkach i bić słabszych to prawda (oczywiście nikt pizdy nie otworzy jak taka szajka cyganów wpierdoli np. Polakowi), ale jak oni dostają wpierdol to my właśnie jesteśmy oskarżani o rasizm i zerową tolerancję. To jest chore! Czy my zawsze musimy lizać dupę każdemu na swojej drodze, a oni mają prawo nas jebać przy byle okazji? Pomyślcie.

PS. Znając życie i tak pewnie zaraz zarwę warna/bana za rasizm.
Zgłoś
Avatar
kfas 2011-08-13, 19:22 2
ja ostatnio widziałem cygana,szedł nawet z pilą motorową,myślś cygan w robocie"ło kurwa" pomyślałem dłużej,chciał mnie oszukać,a pewnie szedł drzewo kraść
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie