18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
TB303 2015-10-19, 15:58 37
Właśnie dlatego ubóstwiam "This War of Mine" - za prawdziwe, dojrzałe podejście do wojny. To nie jest gra dla gimbusów jak CoD, ta gra naprawdę szokuje i przeraża. Bo kto najbardziej cierpi przez wojnę? Cywile właśnie.
Zgłoś
Avatar
HistoriaPolskiegoRapu 2015-10-19, 16:38 11
Sporo jest już gier gdzie można wyżywać się nad cywilami, to jedna z nich

Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-10-19, 16:52 32
ja włączając obojętnie jaką grę to właśnie oczekuję efektownej grafiki, wysokiej jakości tekstur, dobrej fabuły i ciekawej rozgrywki ...a nie kurwa zastanawiać się czyjego psa właśnie rozjebałem rakietnicą albo jak celuję lufę czołgu w budynek nie mam zamiaru się zastanawiać kto w nim mieszka - ma się rozjebać po trafieniu na miliard kawałków, efektownie zawalić a jak przez okna będą latały rozszarpane ciała to jeszcze lepiej! Gra pozostanie grą i jeśli ktoś potem ma problemy z rozpoznaniem gry od świata realnego to powinien udać się do szpitala. To samo powinni zrobić ci, którzy widzą tego typu zagrożenia w grach... tfu! tępe chuje swoją drogą.
Zgłoś
Avatar
belixa 2015-10-19, 17:13
Po wielkości źrenic i ogólnym podejściu do tematu stwierdzam, że gość jest naćpany i chce zwyczajnie więcej emocji w grach i więcej cywili, żeby to takich móc strzelać.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2015-10-19, 17:24
1:21, skądś znam ten kawałek, ale nie kojarzę tytułu?
Zgłoś
Avatar
cnrd 2015-10-19, 18:26 3
@Sushy
Omega - gyöngyhajú lány (Dziewczyna o perłowych włosach)
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2015-10-19, 19:08
Ktoś tu zapomniał o grze jaką jest "Homefront", tam świetnie pokazano wojnę i cywil uczestniczących w niej
Zgłoś
Avatar
Pyniek92 2015-10-19, 19:46 3
Dobrą dykcję ma kolega prowadzący.
Zgłoś
Avatar
nnvmen 2015-10-19, 22:13 80
RockyWood napisał/a:

ja włączając obojętnie jaką grę to właśnie oczekuję efektownej grafiki, wysokiej jakości tekstur, dobrej fabuły i ciekawej rozgrywki ...a nie kurwa zastanawiać się czyjego psa właśnie rozjebałem rakietnicą albo jak celuję lufę czołgu w budynek nie mam zamiaru się zastanawiać kto w nim mieszka - ma się rozjebać po trafieniu na miliard kawałków, efektownie zawalić a jak przez okna będą latały rozszarpane ciała to jeszcze lepiej! Gra pozostanie grą i jeśli ktoś potem ma problemy z rozpoznaniem gry od świata realnego to powinien udać się do szpitala. To samo powinni zrobić ci, którzy widzą tego typu zagrożenia w grach... tfu! tępe chuje swoją drogą.



To jest forum jakiś anonimowych pizd czy jak? Jak chcesz to sobie graj ciągle w bezmózgie gówna i odpierdol się od innych, a szczególnie od tych, którzy czasami oczekują czegoś więcej niż zwykłego napierdalania.
Zgłoś
Avatar
Murgen 2015-10-19, 22:28 5
@nnvmen - Przecież napisał, że oczekuje dobrej fabuły. Jeśli dla ciebie głębia to cywile, do których można strzelać lub którzy giną w tle, to każda z częsci GTA ci wystaczy nawet te 2d.... Prawdziwy z ciebie koneser, nie to co to bydło grające bfy, csy, fallouty itp itd... Jeśli dla ciebie, ktoś kto nie potrzebuje być umoralnianym na każdym kroku, jest pizdą to strach pomyśleć czym ty jesteś
Zgłoś
Avatar
Protadeusz 2015-10-19, 22:31 1
@nnvmen uważaj bo tacy jak RockyWood to najwięksi twardziele - fota na jego profilu to tylko potwierdza. Lepiej z nim nie zadzieraj bo przyjedzie tym czołgiem i wyceluje w Twój dom i wtedy
Cytat:

przez okna będą latały rozszarpane ciała

Zgłoś
Avatar
nnvmen 2015-10-19, 22:34 8
Murgen napisał/a:

@nnvmen - Przecież napisał, że oczekuje dobrej fabuły. Jeśli dla ciebie głębia to cywile, do których można strzelać lub którzy giną w tle, to każda z częsci GTA ci wystaczy nawet te 2d.... Prawdziwy z ciebie koneser, nie to co to bydło grające bfy, csy, fallouty itp itd... Jeśli dla ciebie, ktoś kto nie potrzebuje być umoralnianym na każdym kroku, jest pizdą to strach pomyśleć czym ty jesteś


A czy napisałem, że każda gra taka ma być? Też gram w cs`a, NFS, bf, 3 części GTA też się przewinęły. Również z kumplami pogram w mortala czy w fifę jak nadarzy się okazja.

A teraz do czego piję. Skoro od filmów wojennych oczekuje się jak największego realizmu to dlaczego ma tego nie być w grach? Dlaczego mają być poważne książki, a gry mają być niedorobione pod pewnymi względami?
Zgłoś
Avatar
MrocznnyElfin 2015-10-19, 22:37 2
Co on pierdoli. W GTA ludność "cywilna" jest główną atrakcją
Zgłoś
Avatar
Yomoma 2015-10-19, 22:43 5
Była kiedyś taka gra helikopter w ogniu. i tam to było tak że jak się patrzyłeś na jakiegoś czarnucha to on zamiast się uśmiechnąć jak normalny człowiek to zapierdalał Ci kamieniem 90%hp ;D a jak wpakowałeś mu kilka kulek na uspokojenie to koniec gry z komunikatem nie zabijaj cywilów. Taka propaganda oni cie mogą ty ich nie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie