18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:35
Avatar
miszczcieniu 2013-06-27, 17:13 1
Polecam ksiażkę " Zderzenie cywilizacji i nowy kształt ładu światowego" ,swego czasu mocno skrytykowana ,której autor wysuwa tezę,że nowe wojny wybuchną w wyniku przenikania się różnych kultur i konfliktów wywołanych przez różnice pomiedzy tymi kulturami.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2013-06-27, 17:22 3
Problem jest taki, że jest nas ponad 6 mld, a im większa grupa tym wolniej ewolucja działa lub inaczej, tym większe zróżnicowanie zmian ewolucyjnych. Do tego rozwój cywilizacyjny i technologiczny jest coraz szybszy i ewolucja tym bardziej nie wyrabia. Wciąż funkcjonuje w nas wiele podświadomych/ponad świadomych/odruchowych zachowań, które nie sprawdzają się w obecnych warunkach.
Zgłoś
Avatar
blezio 2013-06-27, 18:46 4
Przez tą muzykę w tlę czułem się jakbym słuchał Mufasy, który przemawia do Simby.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-06-27, 19:42
* jakby nie bylo ropy ludzie wymysliliby bardzo bardzo bardzo szybko jakas alternatywe
i faktycznie ludzie nie mogliby podbic kosmosu.
kazda jedna planeta bylaby w stanie wojennym z inna.
tak jak na naszej skromnej planecie mamy kilka miejsc gdzie ludzie sie zabijaja i nienawidza tak samo na kazdej jednej planecie bylyby odmienne poglady i wojny.

+ o ile dojdzie do zaludnienia innych planet. ludzie tez za bardzo patrza na pieniadze zamiast na przetrwanie i rozwoj.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-06-27, 22:01 1
Z wielkim zainteresowaniem czekam na odcinek 19 o religii pokoju...
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2013-06-27, 23:50 4
miszczcieniu napisał/a:

Polecam ksiażkę " Zderzenie cywilizacji i nowy kształt ładu światowego" ,swego czasu mocno skrytykowana ,której autor wysuwa tezę,że nowe wojny wybuchną w wyniku przenikania się różnych kultur i konfliktów wywołanych przez różnice pomiedzy tymi kulturami.



Nie będzie wielkiej wojny jako takiej.
Będą konflikty lokalne, tzw. wojny domowe.
W Europie zachodniej będzie to się toczyć w większych miastach.
I wtedy wkroczy Wielki Brat z Ameryki,
aby ustabilizować sytuację w Europie swoim NWO.

Zaufaj mi. Jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-06-28, 0:50
Skrzynka wódki dla niego! Szkoda że zamkną go za "rasizm" po pobudce o 6 rano. Na yt poszedł sub.
Zgłoś
Avatar
Aloz 2013-06-28, 0:51
Z tym prądem to się chyba "Revolution" naoglądał
Zgłoś
Avatar
zet1 2013-06-28, 0:54
Wiedzialem, ze nie jestem sam ze swoimi przekonaniami
I co to za muzyka w tle??
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-06-28, 1:05 1
Wiadomo od tylu lat, że natury się nie oszuka. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy zwierzętami i skurwysynami dbającymi tylko o własną dupę i czekającymi jakby tu tylko komuś "dojebać" w tym ciężkim świecie.
Zgłoś
Avatar
robert357 2013-06-28, 1:21
Piwko za soundtrack z "Gladiatora". Co do samego gadania bym się zastanawiał.
Zgłoś
Avatar
Gnidah 2013-06-28, 2:09
Można się z tobą zgodzić, ale dobiłeś mnie tym, że biali są stworzeni do myślenia a czarni do roboty. Wiem trochę inaczej to sformułowałeś.
Idąc tym tokiem myślenia to biali są również stworzeni do roboty, bo niby przecież Azjaci/Żółci (jak kto woli) są o wiele mądrzejsi i to oni są od myślenia a wszyscy inni od roboty. Tak samo jak jest dużo białych uczonych, tak samo jest z czarnymi. Również jest dużo białych roboli tak samo czarnych.

Jeśli już poruszasz temat Rasy Człowieka to bież po uwagę wszystkie Rasy.

Czekam na jakieś ciekawe odp. na ten komentarz.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-06-28, 2:14 2
up jasne że to jest pierdolenie nie brał bym tego na poważnie
Zgłoś
Avatar
kaefix 2013-06-28, 3:13
koleś na miare brzydkiego buraka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie