18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
E................m 2014-01-12, 22:58 31
Czego powinniśmy się uczyć w szkole najwięcej?
.
.
.
.
.
.
.
.
Historii. Bo lubi się powtarzać.
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-01-12, 22:59 198
to spierdalaj
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-01-12, 23:03
to co tu jeszcze robisz?
Zgłoś
Avatar
quark 2014-01-12, 23:07 3
@brudny

warna wyczuwam
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2014-01-12, 23:18 46
elBiaauawy napisał/a:

to co tu jeszcze robisz?


Aha. Po pierwsze, to powiedz mi skąd wiesz czy jestem w Polsce czy za granicą. Po drugie to tak, lepiej jest żyć za granicą. Tam nie myślisz jak przeżyć od 1 do 1. Nie mówię że jest jak w raju i że pieniądze się same robią. Po prostu robiąc to samo za granicą co w Polsce, żyjesz i o nic się nie martwisz, brak stresu. Jeżeli dla Ciebie ceny w Polsce są ok i zarobki to siedź i NIGDY nie narzekaj na rząd i wszystko co się tutaj dzieje. Nawet w swoich ostatnich postach piszesz że socjalizm w Polsce. Jeżeli tak nie jest, to co tu robisz? Podam przykład anglii gdzie za 3-4 funty zjesz zestaw taki jak w Polsce za 20zł. Ok, po przeliczeniu na "nasze" to tyle samo, z tym że żeby u nas na taki zestaw zarobić musisz pracować 2h w pracy gdzie są średnie wynagordzenia (10zł/h). A tam, na jakieś jebanej sortowni warzyw dostaniesz stawkę 5,5-6 funtów/h. Więc nie całą godzine musisz na to robić. Samochód jakiś stary który będzie Ci służył na dojazd do pracy kosztuje jakieś 300-500 funtów. z Tym że zarobki Twoje mogą być na poziomie 1000funtów miesięcznie. W Polsce musiałbyś robić na taki samochód miesiąc i nie jeść, nie robić opłat i wegetować. Podałbym Ci pińćset przykładów takich tylko po co. Kolejny przykład to promocje w sklepach. W Polsce jak jest przecena na jakiś produkt 20% to się ludzie chcą pozabijać żeby go tylko wziąć bo jest tańszy. Za granicą przeceny ZACZYNAJĄ się od 50% w zwyż. Więc teraz sobie to przeczytaj, przemyśl i zastanów co TY tu jeszcze robisz.
Zgłoś
Avatar
masaq 2014-01-12, 23:24 12
samolot1993 napisał/a:

Czego powinniśmy się uczyć w szkole najwięcej?
.
.
.
.
.
.
.
.
Języków obcych, żeby jak najszybciej spierdolić z tego kraju..

Smutne, ale prawdziwe



Jesteś kolejnym życiowym nieudacznikiem skoro tak myślisz - taka prawda

Skoro w polsce nie dajesz rady z rodziną i znajomościami, to już widzę jak w obcym kraju sobie radzisz znając tylko język.

Teraz nawet za granica trzeba mieć znajomego który cie wkręci do dobrej roboty - czasy w których polak jechał do angli i mówił - ja z polski, ja chcieć zarobić dawno są za nami.

Wyjedź, wróć i opowiedz jak zajebiście dymali cie na zarobkach anglicy, holendrzy, norwegowie itp - będziesz dla nich białym murzynem co zapierdala po 12 h na dobę nawet w weekendy robiąc pracę o której nawet oni nie pomyślą za te pieniadze. Wrócisz 2 x w roku na "wakacje" do Polski do rodziny na 2 tygodnie, mając kilka tys na przechalnie i warte kilka tys funtów stare bmw z kierownica po prawej stronie którego w anglii nikt już nie chce.

I tak spędzisz życie
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2014-01-12, 23:36 1
Znając przykładowo Niemiecki potrafisz się tylko w Niemczech komunikować nic więcej...
Zgłoś
Avatar
mamytwojastara 2014-01-12, 23:44 3
Czego powinniśmy się uczyć w szkole najwięcej?
.
.
.
.
.
.
.
.
Prostytucji, żeby tacy jak ty mogli dokładnie opier**lać gały u zachodnich sąsiadów
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-01-12, 23:50 10
quark napisał/a:

@brudny

warna wyczuwam


za co??
powiedział ze chce jak najszybciej spierdolić to mu napisałem spierdalaj.
ktoś tu powinien się czuć urażony?? Ja kurwa bo obraża mój kraj.
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2014-01-12, 23:53 17
masaq napisał/a:



Jesteś kolejnym życiowym nieudacznikiem skoro tak myślisz - taka prawda

Skoro w polsce nie dajesz rady z rodziną i znajomościami, to już widzę jak w obcym kraju sobie radzisz znając tylko język.

Teraz nawet za granica trzeba mieć znajomego który cie wkręci do dobrej roboty - czasy w których polak jechał do angli i mówił - ja z polski, ja chcieć zarobić dawno są za nami.

Wyjedź, wróć i opowiedz jak zajebiście dymali cie na zarobkach anglicy, holendrzy, norwegowie itp - będziesz dla nich białym murzynem co zapierdala po 12 h na dobę nawet w weekendy robiąc pracę o której nawet oni nie pomyślą za te pieniadze. Wrócisz 2 x w roku na "wakacje" do Polski do rodziny na 2 tygodnie, mając kilka tys na przechalnie i warte kilka tys funtów stare bmw z kierownica po prawej stronie którego w anglii nikt już nie chce.

I tak spędzisz życie


Wiesz co jest najśmieszniejsze? Że w Polsce już tak z tobą robią. Nie musiałeś nawet wyjeżdżać. Żyjesz pewnie za najniższą krajową i jeździsz golfem. Znasz kogoś kto wyjechał? Pewnie nie, ani sam nie byłeś więc nie pierdol. Ci którzy tam pojechali już nie wrócili, albo wrócą na starość z brytyjską emeryturą 800-900funtów. I będą korzystali z życia, a nie jak ty..będziesz zapierdalał w polu. Albo w fabryce do 67. Po prostu pogódź się z tym i nie broń Polski. Dobrze jest w Polsce? Dobre są rządy? stać cie na wszystko? Nie? To czemu tu kurwa jeszcze siedzisz. Ciężko robotę znaleźć? Ok..nie ma tyle co 10 lat temu, ale idziesz do pierwszego lepszego biura pracy (często polskiego) i masz robotę znalezioną po tyg-2yg. Zależy ona od twojej znajomości języka i predyspozycji. Po 6m zmieniasz ją mając już jakąś smykałkę i język ogarnięty żeby biuro już nie zbijało za twoją robotę pieniędzy. Nikt nie mówił że jak tam pojedziesz to będziesz królem. Jak chcesz to tu zostań i pracuj przy łopacie jeżeli to twój życiowy cel
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-01-12, 23:54
Ta, języków, w szkole... Pamiętam jak w technikum przez co najmniej 2 lata, "uczyli" nas present simple
Bo co chwilę zmieniały się panie szanowne nauczycielki, a pierwsza jaką mieliśmy, otwarcie mówiła, że jej się nie chce, żebyśmy się czymś zajęli, a ona idzie po kawę... Gdyby nie prywatna szkoła, to nic bym nie wiedział, choć i tak już niestety część wiedzy wyparowała.
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2014-01-13, 0:27 28
brudny napisał/a:


za co??
powiedział ze chce jak najszybciej spierdolić to mu napisałem spierdalaj.
ktoś tu powinien się czuć urażony?? Ja kurwa bo obraża mój kraj.



Obraża Twój kraj? Bo napisał, że pozostaje się pakować? Sytuacja w tej cudnej krainie jest tak zajebista, że niedługo decydujący się na pozostanie w ojczyźnie Polacy zaczną się dusić bo i tlen spierdoli.

No ale ocena stanu faktycznego to obraza. Patriota się kurwa znalazł.
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-01-13, 0:37 3
Wszystkim patriotom polecam napisać do mnie na PW, gdyż odnośnie mojej propozycji zorganizowania rewolucji pod moim wośpowym tematem(ku mojemu zdziwieniu) zgłosiło się multum ludzi, a jak wiadomo- im więcej, tym lepiej. Uprzedzam wszystkich niedowiarków - internet to siła, trzeba tylko chcieć.
Zgłoś
Avatar
l................1 2014-01-13, 0:42 3
uczmy się boksu i strzelania i odbierzmy władzę sprzedajnym kurwom,
a takie kawały to właśnie po to żeby upodlić naród i obniżyć Nam samoocenę,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie