18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (21) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info



...dla kariery w showbusinessie

2021-09-10, 17:01
ale wy jestescie zj***ni, i pozniej kazdy pyta czemu ten kraj jest zj***ny..
Hipokryzja, debilizm i TVidioci.
Dla Was Sztur to Zyd
.. Jezus to Zyd, sw Maria to Zydowka, obchodzice zydowskie swieta, chodzicie do kosciola a plujecie na to co sami propagujecie.
Jesli ktos mowi jak uwaza i widac to za oknem to jest to obiektywizm.










.

2021-09-10, 17:02
Stuhr to pedal

2021-09-10, 17:15
czodA13 napisał/a:

ale wy jestescie zj***ni, i pozniej kazdy pyta czemu ten kraj jest zj***ny..
Hipokryzja, debilizm i TVidioci.
Dla Was Sztur to Zyd
.. Jezus to Zyd, sw Maria to Zydowka, obchodzice zydowskie swieta, chodzicie do kosciola a plujecie na to co sami propagujecie.
Jesli ktos mowi jak uwaza i widac to za oknem to jest to obiektywizm.
.



Nie zesraj się z radości ze swojego wykwitu lewackiej moralnosci. Nienawidzimy Stuhra nie dlatego, że to Żyd (niech se będzie nawet satanistą, ale niech gada do rzeczy), ale z powodu tego, że jest idiotą i antypolskim lewakiem ekstremistą, co chwila przypominającym jak odmienne kwestie to talent aktorski i myślenie.

2021-09-10, 17:19
wir00z napisał/a:

A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.



Wystarczy tylko spojrzeć na inne kraje jak sobie radzą z Muzułmanami czy Murzynami. Sami teraz żałują że nie zrobili jak Polska, że po prostu pokazała środkowy palec w stronę tych ludzi i powiedziała niech sobie sami radzą. Czym oni sobie zasłużyli na naszą pomoc? Bo mają wojnę w swoim kraju to mamy im pomóc? Jestem bardzo ciekaw czy gdybyśmy my mieli wojnę w naszym kraju to czy by nam tak z chęcią pomogli.

2021-09-10, 17:20
Nikt tak nie gardzi przeciętnym Polakiem jak nasza pseudo elita. Dziadek był wysoko w UB. Swojego dzieciaka wyciągnął za uszy do mediów (jerzy szczur, Kraśko, Olejnik). A oni swoje dzieci wylansowali.
Nienawidzą Polaków, bo wiedzą, że to co mają zawdzięczają układom, a nie talentowi.
Gdzieś w głowie im siedzi, że dostali się tylko dzięki znajomościom i są zwykłymi przeciętniakami.

2021-09-10, 17:21
ActAnonymous napisał/a:

Wystarczy tylko spojrzeć na inne kraje jak sobie radzą z Muzułmanami czy Murzynami. Sami teraz żałują że nie zrobili jak Polska, że po prostu pokazała środkowy palec w stronę tych ludzi i powiedziała niech sobie sami radzą. Czym oni sobie zasłużyli na naszą pomoc? Bo mają wojnę w swoim kraju to mamy im pomóc? Jestem bardzo ciekaw czy gdybyśmy my mieli wojnę w naszym kraju to czy by nam tak z chęcią pomogli.



O tym samym mówię,że każdy ma wyj***na kiełbasę na nas,to dlaczego my mamy się utożsamiać z jakimiś poj***nymi ideologiami?

2021-09-10, 17:24
Interpunkcja u sthura poziom 0 nawet nie wie ,że przecinki stawia się przed ,że :mrgreen:
Ps.ilez to on razy obiecywał, że wyjedzie i jakoś jeszcze nawet walizek nie spakował :lol:

2021-09-10, 17:24
czodA13 napisał/a:

ale wy jestescie zj***ni, i pozniej kazdy pyta czemu ten kraj jest zj***ny..
Hipokryzja, debilizm i TVidioci.
Dla Was Sztur to Zyd
.. Jezus to Zyd, sw Maria to Zydowka, obchodzice zydowskie swieta, chodzicie do kosciola a plujecie na to co sami propagujecie.
Jesli ktos mowi jak uwaza i widac to za oknem to jest to obiektywizm.
.



Dobre. Pouczasz innych a sam nie wiesz co to obiektywizm. Po drugie nikt przed Tobą nie użył słowa żyd, ani nic podobnego. Robisz starą śpiewke typu "antysemici - ratunku".

2021-09-10, 17:38
I co... fajnie tak poślizgać się po szczurze? Ale w jego słowach jest dużo prawdy... nie mówię tu o tej konkretnej sytuacji, lecz o ogólnej narracji ... banda oszołomów prowadzi was na przepaść i wszyscy zadowoleni, bo koryto ciągle uzupełniają i pokazują w TVkuski pis jak to bogatym zabierają, by dać wam - biednym i choć drożyna już wam zagląda w oczy, to je zamykacie, by karmić się nienawiścią do wszystkich najłatwiej. Na te prymitywne rządowe metody nabieracie się wszyscy ... myśląc, że: ach niech sobie gadają co chcą i tak się będą bali to przegłosować czy ustanowić. Kariny i Brajanki w głowie sobie ustawcie, że po to są te nocne głosowania, reasumpcje z pędzla wzięte, obstawianie wszystkiego swoimi, bo ta banda dobrze wie ile ma na sumieniu. I dopóki ciepłe kluchy nie zacznie głośno o tym myśleć i mówić to wam tylko sznur i czarna opaska na oczach zostanie, bo szluga już też nie będzie. To nie my wyjdziemy z unii, tylko oni, bo to jedyna instytucja, która coś jeszcze może kontrolować wszystkie inne ... nasze Polskie, są już obsadzone tymi, którzy wiedzą za co gruby hajs dostają. Na ulice k...., a nie przed kompem dupę plaszczyć! BTW nie jestem za PO, KO, Konfidencją, psl i hołkiem, lsd, thc itp... obserwuję i mam rozum... tu nie trzeba geniusza, każda władza kolejna, która obnaży i przed sądem postawi tych zdrajców będzie dobra! Bo sama się będzie bała, że i ktoś z nia tak zrobi!

2021-09-10, 17:43
czodA13 napisał/a:

ale wy jestescie zj***ni, i pozniej kazdy pyta czemu ten kraj jest zj***ny..
Hipokryzja, debilizm i TVidioci.
Dla Was Sztur to Zyd
.. Jezus to Zyd, sw Maria to Zydowka, obchodzice zydowskie swieta, chodzicie do kosciola a plujecie na to co sami propagujecie.
Jesli ktos mowi jak uwaza i widac to za oknem to jest to obiektywizm.
.



ja po prostu myślę, że opisał siebie :P

2021-09-10, 17:48
czodA13 napisał/a:

ale wy jestescie zj***ni, i pozniej kazdy pyta czemu ten kraj jest zj***ny..
Hipokryzja, debilizm i TVidioci.
Dla Was Sztur to Zyd
.. Jezus to Zyd, sw Maria to Zydowka, obchodzice zydowskie swieta, chodzicie do kosciola a plujecie na to co sami propagujecie.
Jesli ktos mowi jak uwaza i widac to za oknem to jest to obiektywizm.
.



Jak ja bardzo chciałbym zobaczyć Ciebie przyjmującego tych ludzi do swojego domu na herbatkę i ciasteczka. Mało świata widziałeś to się mało znasz. Jak Ci się nie podoba ten kraj to jedź sobie do innego, w czym problem? :lol:

2021-09-10, 17:49
Jebac komunistów i czarnych sk***ysynów.

2021-09-10, 18:52
bluecat napisał/a:

I co... fajnie tak poślizgać się po szczurze? Ale w jego słowach jest dużo prawdy... nie mówię tu o tej konkretnej sytuacji, lecz o ogólnej narracji ... banda oszołomów prowadzi was na przepaść i wszyscy zadowoleni, bo koryto ciągle uzupełniają i pokazują w TVkuski pis jak to bogatym zabierają, by dać wam - biednym i choć drożyna już wam zagląda w oczy, to je zamykacie, by karmić się nienawiścią do wszystkich najłatwiej. Na te prymitywne rządowe metody nabieracie się wszyscy ... myśląc, że: ach niech sobie gadają co chcą i tak się będą bali to przegłosować czy ustanowić. Kariny i Brajanki w głowie sobie ustawcie, że po to są te nocne głosowania, reasumpcje z pędzla wzięte, obstawianie wszystkiego swoimi, bo ta banda dobrze wie ile ma na sumieniu. I dopóki ciepłe kluchy nie zacznie głośno o tym myśleć i mówić to wam tylko sznur i czarna opaska na oczach zostanie, bo szluga już też nie będzie. To nie my wyjdziemy z unii, tylko oni, bo to jedyna instytucja, która coś jeszcze może kontrolować wszystkie inne ... nasze Polskie, są już obsadzone tymi, którzy wiedzą za co gruby hajs dostają. Na ulice k...., a nie przed kompem dupę plaszczyć! BTW nie jestem za PO, KO, Konfidencją, psl i hołkiem, lsd, thc itp... obserwuję i mam rozum... tu nie trzeba geniusza, każda władza kolejna, która obnaży i przed sądem postawi tych zdrajców będzie dobra! Bo sama się będzie bała, że i ktoś z nia tak zrobi!



Rzecz w tym, że żeby zmienić władzę, to najpierw trzeba zmienić opozycję. Bo naród nie widzi nikogo, kto by się lepiej nadawał.

2021-09-10, 18:59
Nie zesrajcie się :mrgreen:

2021-09-10, 19:31
Kto to jest k***a ten matecki, pierwsze słyszę xD