18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (22) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info



...dla kariery w showbusinessie

2021-09-10, 15:08
jaki stary taki młody... (kto inteligentniejszy to wie o co chodzi)

2021-09-10, 15:17
Albo weź się pan za politykę albo za aktorstwo. Nigdy jedno nie idzie w parze z drugim. Poglądy polityczne to jak c**a albo ku*as - fajnie że masz ale nie musisz tego pokazywać wszystkim dookoła.

2021-09-10, 15:23
Artyści to prostytutki, w oparach lepszych fajek, w oparach wódki....

2021-09-10, 15:36
moto p*zd, pedalarzy i piłkarzy też

2021-09-10, 15:39
A ja się z nim zgadzam,każdy ma wybór. To że kilkanaście tysięcy widzów wygwizdalo BLM? Bardzo dobrze,jesteśmy Polakami,nigdy nie mieliśmy czarnych rodaków, pedalstwo nie było wynoszone pod niebiosa na taką skale. Zawsze sobie radziliśmy sami,każdy miał na nas wyj***ne jeśli chodzi o historię,to dlaczego teraz my mamy się utożsamiać z czymś co nas nie dotyczy? ch*j w dupę wszystkim tolerom,niedługo przez Was pedały i lezby będą się całować i chodzić za rękę przy waszych dzieciach,adoptować i tworzyć rodziny,a czarni beda r*chać nasze kobiety, kraść i żyć za nasze pieniądze.

2021-09-10, 15:57
Staremu w życiu najlepiej wyszła rola osła w Sherku, młody też osioł.


2021-09-10, 16:04
Gdy przebiegnie ci stuhr drogę,
Nie mów bracie, że to pech,
Złap ku*asa, wyrwij nogę,
Niech sp***ala ch*j na trzech.

2021-09-10, 16:27
To kleczenie to polityczna akcja, której początkiem było klęczenie białych przed czarnymi w USA. Akcja ta wyrasta z rasistowskiego przekonania, że biali są winni krzywd czarnych. Po prostu biali, nie jacyś konkretni biali czy cuś tylko ogólnie biali jako całość. Przecież to rasizm w czystej postaci.
A Stuhr to posłusznie szczekający kundelek na usługach Wyborczej. Intelektualnie półgłówek.

Proponuję zrobić podobną akcję. Wymyślić jakiś gest np stawanie na boisku w dwóch rzędach, czyli tworząc krzyż na znak pamięci pomordowanych Polaków w czasie wojny. Zobaczycie jak szybko UEFA tego zakaże, a Stuhr to skrytykuje (Wyborcza mu wyjaśni, że tak jest słusznie). Czemu? Bo tak jak wyżej powiedziałem. To akcja polityczna, której cel jest rasistowski. Wmawianie, że biali to zło? A po co to wmawianie? Chodzi o tworzenie dogodnego podglebia pod budowę raju multi - kulti. W tej narracji nie ma pomordowanych w czasie wojny Polaków. Są tylko pomordowani murzyni, geje,Żydzi itp

2021-09-10, 16:33
Idiota, debil , nawet nie wie, że sami angole wygwizdywali swoich piłkarzy, na własnym stadionie przy tej "klęczącej" szopce.

2021-09-10, 16:40
Cała ludzkosc jest taka panie Sztur, nie tylko Polacy. Od Polaków to sie pan odpie**ol.

2021-09-10, 16:41
sberek38 napisał/a:

Idiota, debil , nawet nie wie, że sami angole wygwizdywali swoich piłkarzy, na własnym stadionie przy tej "klęczącej" szopce.


jakby ktoś nie widział, przytoczę materiał filmowy z tej szopki;

2021-09-10, 16:43
Oby mu opłacił ten bilet?!!!

2021-09-10, 16:43
mnie to rozpie**ala ze jakis aktorzyna czy inny celebryta w ogole mysli ze jego zdanie cos znaczy. moralizatorzy k***a na miare xxi wieku.
rozpie**ala mnie tez to ze takie gowno sie rozdmuch*je i robi sie z tego afere jakby k***a jego zdanie bylo wazne i cokolwiek znaczylo.
po co?

racja i opinia sa jak dupa kazdy ma swoja.

2021-09-10, 16:47
"
" patrz synek jaki k***a debil"