18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czekoladowy nożownik
Jesse.Pinkman • 2023-11-17, 16:46
Z nożem na strzelaninę przyszedł. Źródło i link do całości.

Info:
ukryta treść
Los Angeles, California — On October 14, 2023, at around 1:30 a.m., Central Division uniformed officers were in the area of South Broadway and 7th Street, when they were flagged down by a community member, directing them to a man armed with a knife. The officers located the suspect, later identified as 47-year-old Earl Callier, and ordered him to drop the knife. Callier refused to comply with commands and continued walking north on South Broadway toward 6th Street while still holding the knife. Officers deployed 40mm Less-Lethal-Launchers (LLL), which were ineffective, and Callier ran north on South Broadway.

Callier continued east on 6th Street toward a group of pedestrians, when officers deployed an additional 40mm LLL. Still armed with the knife, Callier ran into the street and charged at an officer, resulting in an Officer-Involved Shooting. Callier was struck by gunfire and fell to the ground, where he was subsequently taken into custody without further incident. Los Angeles Fire Department paramedics responded to the scene and transported Callier by rescue ambulance to a local hospital where he is listed in stable condition. No officers or other community members were injured as result of this incident. A kitchen-style knife, with a five-inch serrated blade, was recovered at scene and booked as evidence.
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-11-17, 17:55 4
Oglądałem dziesiątki filmów ze Stanów z interwencji policyjnych (ukłony dla GeorgeHarvey1 i Jessego. Pinkmana) i prawie każdy ma podobny scenariusz. Jakiś desperat w furii idzie na AMERYKAŃSKIEGO POLICJANTA, nie na europejską pizdę, wie, ma pełną świadomość, że taki policjant może go bez mrugnięcia okiem odjebać a mimo to TE AKCJE prawie codziennie się wydarzają. Przychodzi mi do głowy tylko jeden wniosek( a właściwie 3),czemu tak się dzieje i kto to jest:
1. Albo desperat ( nie ma już nic do stracenia, do odsiadki ma 87,5 roku więzienia za inne tematy)
2. Albo Kamikadze "CZARNY wiatr", pod tym pojęciem mieściliby się również wszelkiej maści pojeby, świry itp
3. Albo naćpany, a że w US&A jest tego wyjątkowo dużo, to ten wniosek wydaje się być najbardziej prawdopodobny.

A w sumie jest jeszcze opcja że wszystkie 3 opcje mogą zachodzić jednocześnie.
Czarny mający problemy psychiczne naćpany desperat z zalegającą odsiadką chcący szybko zakończyć swe życie w ostatnim eektownym ataku kamikadze
Zgłoś
Avatar
KlasycznyWojtek 2023-11-17, 21:59
To tam jeszcze mają Forda Crown Victoria jako radiowóz? Myślałem że wszystkie już na emeryturze
Zgłoś