18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
...pierdoli puste frazesy o unii.



wiem ze nie jest to materiał na glowna czy tez maszynka do robienia piw, ale chce poczytac komentarze sadoli na temat bartoszewskiego i calej tej kampani wmawiajacej nam ile to dobrego dla nas zrobila. (na stronie PełO zadnych zlych komentarzy pod tym spotem, widac narod "kocha milosciciwie nam panujacych" )
Zgłoś
Avatar
szerLucjan 2014-05-09, 17:01 4
Nie zdążyli spalić.. a szkoda
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-05-09, 17:08 15
za to, ze w szwabskim "die welt" napisal, ze bardziej bal sie polakow podczas wojny, niz niemcow powinien byc calkowicie usuniety z zycia politycznego w kazdym kraju.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-05-09, 17:32
Obecność w partii polega na tym, że człowiek ma być takich samych poglądów jak cała reszta. Dla mnie jest to kurwienie się, bo przecież gdyby Bartoszewski był w innej partii, to pierdoliłby zupełnie inne farmazony.

To czy ktoś marzył czy nie Bartoszewski tego nie wie, bo akurat czytać w myślach nie umiał i nie umie.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-05-09, 17:35 4
Tego szczekającego żydowskiego kundla powinno się uśpić, bo już się nażył a i mało co dobrego zrobił.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-09, 17:35 1
żadnych negatywnych komentarzy na stronie partii rządzącej powiadasz....

...a łyżka na to - nie możliiiwee
Zgłoś
Avatar
shavoth 2014-05-09, 17:52 4
Ten stary, pierdolony, kłamliwy, żywy trup powinien zgnić w szambie swoich kłamstw i tchórzowskich czynów.
Skurwiel mieni się bohaterem wojennym, kombatantem, więźniem obozu. Tak naprawdę był zwykłą zdradziecką, tchórzliwą, dbającą o swoją dupę gnidą polskiego pochodzenia. NIE POLAKIEM!!!!
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-05-09, 19:40
Heheh - śmiechłem.

Cytat:

Tcze gadanie. Kiełbasa wyborcza. I te jego suche jak kabanosy paluch tak suche jak jego wiedza o Polsce i Polakach. Tylko "smrodek wybrany" może być z tego jego mościa dumny.
A nie Polacy. 

Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2014-05-09, 19:46 3
Trochę długie ale jest cała prawda o tym człowieku

vichan.net/pasty/134
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-05-09, 21:41
Bartoszewski nie był nigdzie w obozie zagłady, bo nie jest żydem, tylko w obozie koncentracyjnym. Jeżeli nie widzisz zasadniczej różnicy między nimi to może przestań się wypowiadać, zamiast nas tu wszystkich epatować swoją głupotą, co?
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-05-09, 22:25
@up.
Dla ciebie moze jest roznica, dla mnie kazdy oboz niemiecki, koncentracyjny, zaglady czy pracy, byl obozem zaglady. gdzie byles nic nie warta wsza ktorej los nic nie znaczyl.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2014-05-09, 23:05
ten co w obozie sprzedawał ludzi za fajki i dupake...
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-05-09, 23:54
PO... znowu... Respect -50
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-05-10, 3:40 1
Nie polak reklamuje nie polską partię. Ja tu nie widzę nic dziwnego.
Zgłoś
Avatar
kajtula 2014-05-10, 8:08
sadistic.pl/przygody-profesora-vt247312.htm?highlight=przygody+profesora
sadistic.pl/przygody-profesora-vol-2-vt247420.htm?highlight=przygody+profesora
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie