18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
J................o 2014-03-09, 0:59 1
skorpion87 napisał/a:

Na reście???? NARESZCIE!!!


Minuta! Nawet niecała minuta od wstawki i jest komentarz!
Obejrzaleś chociaż obrazek DO KOŃCA przed napisaniem komenta?
Gratulacje, wygrałeś talon
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-09, 1:00 32
Mnq się nie popisał tym razem. Chyba najsłabszy komiks z serii
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-09, 1:03 90
Chytrusek, rozumiem że słuchacz metalu? będzie ściana płaczu w komentarzach jak chuj bo przecież z metali śmiać się nie wolno

Ale z tym "na reście" to dojebałeś kolego. Popraw to. Błagam.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-03-09, 1:20
"Na reście "
No tego to my tu kurwa jeszcze nie widzieli.
Zgłoś
Avatar
kaczor998 2014-03-09, 1:28 1
Jaczuro napisał/a:


Minuta! Nawet niecała minuta od wstawki i jest komentarz!
Obejrzaleś chociaż obrazek DO KOŃCA przed napisaniem komenta?
Gratulację, wygrałeś talon



Cwana bestia, łowca komentarzy Specjalnie pisze z błędem i czeka Nawet nie przejrzałem co tam wrzuciłeś, ale za "Na reście" piwko ;p
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-09, 1:39 6
wiesiors4, Czasem mi się zdarzy posłuchać, ale to raz na ruski rok. Słucham rocka.
Komiks zwyczajnie mniej mi się podoba niż inne z serii.
Zgłoś
Avatar
J................o 2014-03-09, 2:04 4
kaczor998 napisał/a:



Cwana bestia, łowca komentarzy Specjalnie pisze z błędem i czeka Nawet nie przejrzałem co tam wrzuciłeś, ale za "Na reście" piwko ;p


Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to się trzeba nagłowić, by przyjebać tak mocny i rażący błąd, żeby nawet debilowi ciśnienie podskoczyło... Oraz taki, by był w miarę "nowy" a nie zwykła literówka czy błąd z "ż/rz", "h/ch", etc.
Dzięki
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-09, 2:27 31
Najlepsze jest to, że autor tych komiksów (MNQ) sam słucha metalu, czyta fantastykę i gra w eRPGegi Wystarczy zajrzeć na jego profil. Ostatnio wrzucił AC/DC czy Egypt. Gościu ma dystans do siebie i za to piwko (ja też bez spiny)
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-03-09, 2:41 1
Obiektywnie patrząc to słaby komiks, widać robiony na siłę.
Zgłoś
Avatar
michal2000 2014-03-09, 3:40 14
Zarammoth napisał/a:

Najlepsze jest to, że autor tych komiksów (MNQ) sam słucha metalu, czyta fantastykę i gra w eRPGegi Wystarczy zajrzeć na jego profil. Ostatnio wrzucił AC/DC czy Egypt. Gościu ma dystans do siebie i za to piwko (ja też bez spiny)



Zwykle MNQ robi z przeciwników "człowieka skurwiela" idiotów i ostro po nich jeździ i nie tylko z konkretnej osoby a z całej subkultury czy grupy społecznej. Tymczasem tutaj wyjątkowo metal wyszedł na normalnego kolesia z normalnymi nie żałosnymi ripostami i jeśli z kogoś ten komiks kpi to z... człowieka skurwiela który okazał się tutaj debilem który musi komuś wpierdolić

Jak dla mnie MNQ chciał pokazać, że ma dystans do siebie ale mu nie wyszło. Trudno nie odnieść wrażenia, że ten komiks był robiony na siłę.
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-03-09, 7:16
Mnie też się od jakiegoś czasu CS nie podoba. Strasznie to naciągane.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-03-09, 7:52
co to za kał?
nie śmiechłem
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2014-03-09, 8:04
A pierdolicie panowie. Pewnie głosowaliście na tuska i teraz macie traumę, bo w następnych wyborach też zagłosujecie na PO. A komiks dobry.
Może od razu powiedzcie, że jesteście takimi metalami tylko wstydzicie się przyznać?

Najtłisz tylko z tamtą starą! Ona miała zajebisty głos i huj w dupę hejterom.
Zgłoś
Avatar
Erudyta_z_Dowem 2014-03-09, 9:08 6
Ale Nightwish tylko z Tarją...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie