18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Cztery pitbulle rozszarpały czterolatka.Właściciel usłyszał zarzuty
Psy to wspaniali przyjaciele człowieka, ale trzeba z nimi uważać. Szczególnie jeśli jest się właścicielem czterech pitbulli.

41-letni Geneke Antonio Lyons z Detroit został właśnie oskarżony o morderstwo. Jego psy zagryzły czterolatka. Jak relacjonowali dziennikarze lokalnej telewizji, dziecko wraz z matką szło wzdłuż płotu, gdy nagle zwierzęta chwyciły chłopca i przeciągnęły go pod ogrodzeniem. Później zabrały w głąb podwórka i tam rozszarpały.

Trzy z nich zastrzeliła policja podczas akcji, jednego uśpiono. Według informacji CNN ich właściciel z kolei najprawdopodobniej pójdzie do więzienia. Prokurator twierdzi, że jest w stanie
udowodnić morderstwo.

No a to przecież takie mądre i opiekuńcze piseki

Z psami Antonia już niejednokrotnie były problemy. Sąsiedzi twierdzą, że groźne zwierzęta nieraz uciekały swojemu właścicielowi i terroryzowały okolicę.

źródło o2.pl
Zgłoś
Avatar
K................l 2015-12-08, 12:12 36
Przecież to spokojna rasa, tak jak islam religia pokoju, ja wiem że te pieski potrafią być słodkie... ale to są psy z jebanej probówki... odpierdala im, wszystkim... a wszystko to kwestia czasu.

Przypadkiem bym nosił ze sobą sztachetę z gwoździem.
Zgłoś
Avatar
H................R 2015-12-08, 12:19 26
Detroit to już nie ameryka to afryka.
Zgłoś
Avatar
6wisnia6 2015-12-08, 12:31 4
ja pierdole. przecież czarnuch wychował te psy w czarnej dzielnic, więc kurwa jakie efekty miały być bo nie rozumiem? jak widzieli stada goniące po ulicach to wzięły sobie przykład z nich.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-12-08, 13:03 4
historia jest krótka i wszystkim dobrze znana
właścicielem był idiota to i dziewczynka rozszarpana...
Zgłoś
Avatar
Exias 2015-12-08, 14:44
po jednym na każdy rok życia
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-12-08, 14:57 4
A mój kot to kiedyś wpierdolił się w kubeł z farbą i przebiegł po całym mieszkaniu.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2015-12-08, 16:32 2
Pies jest taki jak jego właściciel. Ciotka ma 2 pitbule od małego i spokojniejszych psów nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
marna 2015-12-08, 16:51 3
cys23 napisał/a:

A mój kot to kiedyś wpierdolił się w kubeł z farbą i przebiegł po całym mieszkaniu.



masz fotki? poka!
Zgłoś