18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Sylarr 2014-04-11, 21:48 135
"Dyktatura jest albo dobra albo zła. Demokracja jest zawsze głupia." ~JKM

Potrzebujemy dyktatury.
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-04-11, 22:23 29
Najlepszy materiał Kolonko od bardzo dawna. Ostatnio nawet troszkę zwątpiłem w formę pana Mariusza, bo filmiki pojawiały się rzadko i za dużo było żarcików a tu proszę - filmik petarda.
Zgłoś
Avatar
0nline 2014-04-11, 22:30 6
"Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi." Wbrew pozorom, pytanie na miejscu. Swego czasu też się zastanawiałem czy dobrze by było gdyby taki dzisiejszy Piłsudzki (miłujący ojczyznę wraz z dobrodziejstwem inwentarza czyli społeczeństwem) przez pewien okres rządził w naszym kraju.. Z jednej strony jestem za ucinaniem łap złodziejom, malwersantom z drugiej popieram tolerancję społeczną, seksualną i rasową w (prawie) całej rozciągłości. Wszystko w granicach rozsądku.
Problem chyba polega na tym że już od dawna nie mamy prawdziwego "męża stanu". Ikony narodu.
Ale co ja tam wiem. Siedzę w internetach i myślę jak wiązać koniec z końcem...
Zgłoś
Avatar
gaijin 2014-04-11, 22:34 4
Pojęcie o Piłsudskim to Maksiu ma raczej mgliste.
Zgłoś
Avatar
deluxe 2014-04-11, 22:39
Super, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
seldo 2014-04-11, 22:39 22
Co mu szkodzi powiedzieć "Janusz Korwin-Mikke"?
Zgłoś
Avatar
GammaD 2014-04-11, 23:27 1
Całe nieszczęście JKM polega na tym, że nawet jeżeli pomiędzy utopijnymi wizjami głosi coś, co jest godne uwagi, ważne lub w jakiś sposób prawdziwe to powie to w taki sposób i z takim doborem słów, że spora część osób nie będzie w stanie dostrzec w tym tego, co ma zamiar przekazać. A jak by tego było mało to sam w sobie jest wodą na młyn dla konkurencyjnych partii. Najlepiej doczepić się tego, że użył jakiegoś porównania wykorzystując przy tym postać Hitlera, chuj z tym, że gościu omal nie podbił Europy a historia już nie raz udowodniła, że lubi się powtarzać.
Nie, nie jestem zwolennikiem JKM ale tak czy inaczej mnie to wkurwia.
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2014-04-11, 23:38 37
Wolałbym rządy absolutne człowieka wykształconego, któremu los narodu na prawdę leży na sercu od rządów nieudolnych postkomunistycznych judeoparchów, którzy chcą się tylko nachapać.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-12, 0:18 5
Sylarr napisał/a:

"Dyktatura jest albo dobra albo zła. Demokracja jest zawsze głupia." ~JKM

Potrzebujemy dyktatury.



Wiesz chociaż co to jest demokracja? U nas nie ma demokracji to ci zaręczam.
Zgłoś
Avatar
merh 2014-04-12, 0:40 3
tak samo jak nie ma suwerennosci tego kraju.
Zgłoś
Avatar
iOskar 2014-04-12, 0:43
Bardzo dobry odcinek. Co do dyktatury w Polsce to jak najbardziej jestem za. Byleby osoba na tym stanowisku miała jakieś pojęcie o polityce i umiała zdrowo myśleć.
Zgłoś
Avatar
olkuski 2014-04-12, 0:50 4
Czy demokratycznie czy nie, potrzeba nam u władzy kogoś z jajami kto nie boi się wziąć tego wszystkiego na klatę. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-04-12, 0:52 1
Szeryfian napisał/a:



Wiesz chociaż co to jest demokracja? U nas nie ma demokracji to ci zaręczam.


Co nie znaczy, że prawdziwa demokracja byłaby dobra.
Zgłoś
Avatar
JarosławTusk 2014-04-12, 1:00
19:52
Fajna kobitka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie