18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Chciałem przedstawić Wam dość nietypową sytuację jaka doświadczyła mnie pewien czas temu, związaną z hasłem "Polska dla Polaków"

Pewnego wieczoru siedząc z kumplem na peronie podchodzi do nas jegomość, bluza z kapturem, ok. 185cm wzrostu. Pyta o ogień, wyjąłem zapalniczkę podaję mu, on w zamian za to częstuje papierosem. Przywitał się podał rekę i stoi dalej. Po chwili przyglądania się zdejmuje kaptur (łysa glaca) i zaczyna rozmowę:

- Ładnie się opierdoliłem?
(ja) - Co się komu podoba, cieszysz się z nowej fryzury to gratuluje.
Spogląda na mojego kumpla (ciemna karnacja, brunet, 100% Polak, nikogo obcego w rodzinie; po prostu po jednych z wakacji w Egipcie opalenizna mu już nie zeszła ) Po czym mówi:
- Ty jesteś kurwa Żydem; ( po czym zwraca się do mnie)
- Ty wiedziałeś ,że on jest Żydem? Zadajesz się z Żydem?
Ja ze znajomym spojrzeliśmy na siebie zrobiliśmy wielkie oczy i pytamy:
-Człowieku co Ty pierdolisz, to jest 100% Polak, patriota do tego katolik.
Kumpel w tym momencie wyjmuje krzyżyk który ma na łańcuszku i pyta:
-Widziałeś kiedyś Żyda w kościele? Albo z Jezusem na szyi? Oni nawet Nowego Testamentu nie uznają.
Tego ostatniego łysy chyba nie zrozumiał bo ciągnie dalej:
-I co ja mam kurwa z Tobą teraz zrobić?
Wtedy ja do niego mówie:
-Człowieku chciałes ognia dostałeś, kumpel ma zaczać wpierdalać świniaka czy pokazać Ci ,że jest nieobrzezany? Wybacz ale mamy tylko chipsy bekonowe do piwa więc patrz jak wpierdalamy.
Facet dalej swoje:
-Chcecie możecie mi wpierdolić, dzwonić po policję ale ja musze cos z nim zrobić.
Na to ja ,żeby dał sobie spokój bo jest w wielkim błędzie i jak coś to kumpel prędzej na cygana wygląda niż Żyda

Gościu stojąc przez chwilę i wytężając pozostałości po szarych komórkach wyciąga rękę, mówi ok i żegna się z nami. Przy czym po podaniu ręki kumplowi napluł na nią, wytarł o spodnie i mówi:
-Musze iść się umyć bo dotknąłem Żyda i jestem nieczysty. Ja kurwa nie jestem rasistą ale jak trafisz na prawdziwych to Cię zajebią.
Po czym odszedł i wsiadł do pociagu. My nie wiedzieliśmy czy się śmiać czy płakać nad tym zdarzeniem. Jak w tym kraju ma być dobrze jeżeli takie debile chodzą swobodnie po ulicach i zastanawiają się komu wpierdolić lub co zniszczyć? Osobiście wszystkich takich pozbierałbym i wysłał na wyspę otoczoną wieżami wartowniczymi (,do których nie wolno się zbliżyć pod groźbą strzału ostrzegawczego w potylicę) gdzie mogliby się grzać w dupe i mordować do woli.

Zgłoś
Avatar
djoshin 2013-08-01, 15:07 1
w dwóch zamiast chuja obić zbutować to stały jak pizdy bez reakcji
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-02, 16:31
Rzeczywiście łysy debil. Nikt mu nie powiedział o istnieniu cyganów, że się tak rzuca do Polaków?
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-08-03, 1:22 2
Kurwa no intencję miał dobre.. szkoda że głupi jak chuj.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-08-03, 1:26 5
to po co się z żydami zadajesz
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-08-03, 1:27 2
hahahaha taaaaaa a ta cała historia działa się na peronie 9 i 3/4. Powiedz o swoich fantazjach rodzicom, da się Ciebie jeszcze uratować
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-08-03, 1:31 5
co z tego, że w razie czego tacy debile będą napierdalać ciapatych brudasów skoro potem, jak i dziś, będą robić na ulicach problemy swoim, byle by walnąć komuś? ech, słabo...
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-08-03, 1:35 3
Też się opaliłem na wakacjach.
Cholera. I co teraz?

UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !

! ! ! Torę kupię ! ! !
Jak również myckę (najlepiej mało używaną)

Ps. Do końca lata siedzę w domu, bo trzeba będzie i koran zakupić...
Zgłoś
Avatar
Melooksg 2013-08-03, 1:37 1
Dałem piwko tylko za historyjkę stworzoną z gifów pod tekstem D
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-08-03, 3:02 1
"[...]do tego katolik.
Kumpel w tym momencie wyjmuje krzyżyk
który ma na łańcuszku i pyta:
-Widziałeś kiedyś Żyda w kościele? Albo
z Jezusem na szyi?[...]"

to żeś dojebał
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-03, 3:08 2
Odjebać za sam łysy łeb degeneratów bezmózgich
Zgłoś
Avatar
Peciak 2013-08-03, 3:34 1
Za to żydowskie pierdolenie o polskim holokauście to serdeczny rasistowski ch*j im w ich prawilne dupy
Zgłoś
Avatar
Overdose 2013-08-03, 10:15
Cytat:

(do których nie wolno się zbliżyć pod groźbą strzału ostrzegawczego w potylicę)


Potylica idioto jest z tyłu głowy, myślisz kurwo że będą się do tych wież strzelniczych zbliżać od tyłu ? na wyspie kurwa ?
Cytat:

Jak w tym kraju ma być dobrze jeżeli takie debile chodzą swobodnie po ulicach

dokładnie cioto o sobie piszesz.
Zgłoś
Avatar
wheresally 2013-08-03, 11:35 2
Sam miałem taką sytuację. Miałem z 10-12 cm włosy a kumpel zapuścił brodę .
Podbija do nas koleś z 180 patrzę na niego a ten do nas że mamy uciekać.
Ja 198 sie pytam przed kim kurwa .A on że mamy spierdalać albo nas zajebie.

No to żeby nie robić bydła odeszliśmy z kumplem i tyle. A on zapierdala za nami i krzyczy że mamy uciekać biegiem . Sie pytam po co .A on że kumpel wygląda na żyda ba ma brode a ja na anglika bo mam długie włosy.
Ja mu na to że on mi wygląda na tybetańczyka bo glaca wygolona .A ten mi zaczyna historie wykładać że hitler był spoko i mądrze gadał tylko coś mu nie wyszło i naszych napierdalał. Ale to pikuś.
jakieś dyrdymały jak z kumplem jakiegoś murzyna na czyjeś działce pocieli flexem i o wsadzaniu wiertarki do ucha. Okazało się że koleś ma przy sobie samopał z blokady na kierownice i chce kogoś zajebać bo mu jakiś "Sambor" kazał. Chory łeb tak pierdolił to kazałem kumplowi się ulotnić po jakąś ochronę czy coś.
Kumpel się zawinął a ten dalej pierdoli i sie pyta czy obetne włosy i do nich dołączę. Ja mówię ok bo spękałem.
Poszliśmy do sklepu a ten mi browary stawia i coś pieprzy że musi mnie zmiękczyć.
No to wypiliśmy pare a że był już chyba na czymś ledwo chodził. Zaczął coś pierdolić do jakieś laski a przejściu podziemnym że brudaska bo gra nba gitarze itd. Byliśmy już między ludźmi więc wyjąłem tego browara jak SM jechała. Podjechali i go zawinęli niby na wytrzeźwiałkę a mnie spisali .Mimo wszystko poznałem fajną "brudaskę" .

Potem sie okazało że kumpel po nich zadzwonił . A "Białego" nigdy tam już nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-03, 12:45 2
2x@up Ty jednak jesteś jakimś niedopieszczonym gimbusem. Nie zrozumiałeś widać ani trochę przesłania. Gardzę ludźmi nie potrafiącymi odróżnić patriotyzmu i poszanowania drugiego człowieka od zwyczajnego ćpuna i degenerata. Nie życzę ci tego ale mocno chcę aby naćpany pacan tego typu obił ci kogoś w rodzinie lub ciebie samego ewentualnie kiedy będziesz siedział na ławce w Hiszpanii, Anglii czy Rosji i zostaniesz zaszlachtowany przez tubylców tak po prostu. Podkreślam dla mało-inteligentynych kumpel jest Polakiem. Chodzi tu o wielkich bojówkarzy, mężów stanu walczących już ze swoimi rodakami. Nie komuchami, nie nazistami po prostu z pracującymi ludźmi z rodzinami o unormowanych poglądach bez skrajności. P.S. obydwaj popieramy Polish Defence League i nie tolerujemy facetów grzejących się w dupe jak Biedroń i Grodzka.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-08-03, 13:45 1
chciało mu się u kozojebców pieniądze na wakacjach zostawiać to niech ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie