18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Chciałem przedstawić Wam dość nietypową sytuację jaka doświadczyła mnie pewien czas temu, związaną z hasłem "Polska dla Polaków"

Pewnego wieczoru siedząc z kumplem na peronie podchodzi do nas jegomość, bluza z kapturem, ok. 185cm wzrostu. Pyta o ogień, wyjąłem zapalniczkę podaję mu, on w zamian za to częstuje papierosem. Przywitał się podał rekę i stoi dalej. Po chwili przyglądania się zdejmuje kaptur (łysa glaca) i zaczyna rozmowę:

- Ładnie się opierdoliłem?
(ja) - Co się komu podoba, cieszysz się z nowej fryzury to gratuluje.
Spogląda na mojego kumpla (ciemna karnacja, brunet, 100% Polak, nikogo obcego w rodzinie; po prostu po jednych z wakacji w Egipcie opalenizna mu już nie zeszła ) Po czym mówi:
- Ty jesteś kurwa Żydem; ( po czym zwraca się do mnie)
- Ty wiedziałeś ,że on jest Żydem? Zadajesz się z Żydem?
Ja ze znajomym spojrzeliśmy na siebie zrobiliśmy wielkie oczy i pytamy:
-Człowieku co Ty pierdolisz, to jest 100% Polak, patriota do tego katolik.
Kumpel w tym momencie wyjmuje krzyżyk który ma na łańcuszku i pyta:
-Widziałeś kiedyś Żyda w kościele? Albo z Jezusem na szyi? Oni nawet Nowego Testamentu nie uznają.
Tego ostatniego łysy chyba nie zrozumiał bo ciągnie dalej:
-I co ja mam kurwa z Tobą teraz zrobić?
Wtedy ja do niego mówie:
-Człowieku chciałes ognia dostałeś, kumpel ma zaczać wpierdalać świniaka czy pokazać Ci ,że jest nieobrzezany? Wybacz ale mamy tylko chipsy bekonowe do piwa więc patrz jak wpierdalamy.
Facet dalej swoje:
-Chcecie możecie mi wpierdolić, dzwonić po policję ale ja musze cos z nim zrobić.
Na to ja ,żeby dał sobie spokój bo jest w wielkim błędzie i jak coś to kumpel prędzej na cygana wygląda niż Żyda

Gościu stojąc przez chwilę i wytężając pozostałości po szarych komórkach wyciąga rękę, mówi ok i żegna się z nami. Przy czym po podaniu ręki kumplowi napluł na nią, wytarł o spodnie i mówi:
-Musze iść się umyć bo dotknąłem Żyda i jestem nieczysty. Ja kurwa nie jestem rasistą ale jak trafisz na prawdziwych to Cię zajebią.
Po czym odszedł i wsiadł do pociagu. My nie wiedzieliśmy czy się śmiać czy płakać nad tym zdarzeniem. Jak w tym kraju ma być dobrze jeżeli takie debile chodzą swobodnie po ulicach i zastanawiają się komu wpierdolić lub co zniszczyć? Osobiście wszystkich takich pozbierałbym i wysłał na wyspę otoczoną wieżami wartowniczymi (,do których nie wolno się zbliżyć pod groźbą strzału ostrzegawczego w potylicę) gdzie mogliby się grzać w dupe i mordować do woli.

Zgłoś
Avatar
Overdose 2013-08-03, 22:56
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Nie zrozumiałeś widać ani trochę przesłania


Zrozumiałem bardzo dobrze cipo, podkreślam tylko twoją głupotę związaną ze "strzałem ostrzegawczym w potylice"wyrażam swoje ubolewanie nad twoją (nie)wiedzą kurwo, nic nie wspomniałem o twojej hujowej historyjce. Dalej masz napisane " jak w tym kraju... " to odnosi się do ciebie bo z takimi debilami Polski nie zbudujemy.

Teraz powinieneś zrozumieć to co napisałem w poprzednim poście.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-04, 16:56
@up Skoro jedyne co potrafisz to poniżać innych tworząc śliczne błędy ortograficzne to nie mamy o czym rozmawiać. Zjebany kutasie mam ochote rozpierdolić ci ryja krawężnikiem, pierdolona ciapo, zjebana mordo, kutasi ryju jesteś pewnie z pod ziema bo tam wstydzicie sie zjeabnych ryjów. Jesteś cieciem niemytyjm,cuchnącym muslimem, pierdolonym cyganem. W tym kraju po prostu kocham napierdalać takich zjebów, nierobów, ułomców czarnych jak ty. Powstałeś Tylko dzięki temu ,że ktoś spuścił się na kosz z odpadami z meczetu ssijcie i łykajcie.
Zgłoś
Avatar
Overdose 2013-08-04, 20:10
Nie popełniłem żadnego błędu ortograficznego huju. Właśnie się zeszmaciłeś tym co napisałeś, mianowicie wypisujesz tu podobne brednie co ten "gościu" z marnej historyjki mówił do twojego chłopaka. Tak jak wspomniałem wcześniej z takimi (pod)ludźmi Polski nie zbudujemy. Co do twojego wieku... nie sądzę byś miał te 32 lata, ktoś w tym wieku nie pisałby tak chaotycznie i bez sensu. Jeśli jednak naprawdę jesteś po trzydziestce to współczuje twoim rodzicom potencjalnej dziewczynie/żonie ewentualnie dzieciom. Jakby się głębiej zastanowić to można wywnioskować że nie posiadasz ani żony ani dzieci (na szczęście dla nich) bo kto mając rodzinę siedzi w nocy na peronie z kolegą pedałem ? Zachowaj swój materiał genetyczny dla siebie i nie rozmnażaj się ! Tylko w ten sposób zobaczysz światło w tym szambie zwanym (twoim)życiem, kurwo.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-05, 13:26
Nie lubię cie.
Zgłoś