18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Chciałem przedstawić Wam dość nietypową sytuację jaka doświadczyła mnie pewien czas temu, związaną z hasłem "Polska dla Polaków"

Pewnego wieczoru siedząc z kumplem na peronie podchodzi do nas jegomość, bluza z kapturem, ok. 185cm wzrostu. Pyta o ogień, wyjąłem zapalniczkę podaję mu, on w zamian za to częstuje papierosem. Przywitał się podał rekę i stoi dalej. Po chwili przyglądania się zdejmuje kaptur (łysa glaca) i zaczyna rozmowę:

- Ładnie się opierdoliłem?
(ja) - Co się komu podoba, cieszysz się z nowej fryzury to gratuluje.
Spogląda na mojego kumpla (ciemna karnacja, brunet, 100% Polak, nikogo obcego w rodzinie; po prostu po jednych z wakacji w Egipcie opalenizna mu już nie zeszła ) Po czym mówi:
- Ty jesteś kurwa Żydem; ( po czym zwraca się do mnie)
- Ty wiedziałeś ,że on jest Żydem? Zadajesz się z Żydem?
Ja ze znajomym spojrzeliśmy na siebie zrobiliśmy wielkie oczy i pytamy:
-Człowieku co Ty pierdolisz, to jest 100% Polak, patriota do tego katolik.
Kumpel w tym momencie wyjmuje krzyżyk który ma na łańcuszku i pyta:
-Widziałeś kiedyś Żyda w kościele? Albo z Jezusem na szyi? Oni nawet Nowego Testamentu nie uznają.
Tego ostatniego łysy chyba nie zrozumiał bo ciągnie dalej:
-I co ja mam kurwa z Tobą teraz zrobić?
Wtedy ja do niego mówie:
-Człowieku chciałes ognia dostałeś, kumpel ma zaczać wpierdalać świniaka czy pokazać Ci ,że jest nieobrzezany? Wybacz ale mamy tylko chipsy bekonowe do piwa więc patrz jak wpierdalamy.
Facet dalej swoje:
-Chcecie możecie mi wpierdolić, dzwonić po policję ale ja musze cos z nim zrobić.
Na to ja ,żeby dał sobie spokój bo jest w wielkim błędzie i jak coś to kumpel prędzej na cygana wygląda niż Żyda

Gościu stojąc przez chwilę i wytężając pozostałości po szarych komórkach wyciąga rękę, mówi ok i żegna się z nami. Przy czym po podaniu ręki kumplowi napluł na nią, wytarł o spodnie i mówi:
-Musze iść się umyć bo dotknąłem Żyda i jestem nieczysty. Ja kurwa nie jestem rasistą ale jak trafisz na prawdziwych to Cię zajebią.
Po czym odszedł i wsiadł do pociagu. My nie wiedzieliśmy czy się śmiać czy płakać nad tym zdarzeniem. Jak w tym kraju ma być dobrze jeżeli takie debile chodzą swobodnie po ulicach i zastanawiają się komu wpierdolić lub co zniszczyć? Osobiście wszystkich takich pozbierałbym i wysłał na wyspę otoczoną wieżami wartowniczymi (,do których nie wolno się zbliżyć pod groźbą strzału ostrzegawczego w potylicę) gdzie mogliby się grzać w dupe i mordować do woli.

Zgłoś
Avatar
noroko 2013-07-31, 15:46 20
Nie kłam że masz kolegów
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-07-31, 15:48 26
Maszynista to w którym momencie zaczął klaskać, bo chyba nie doczytałem.
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-07-31, 16:05 56
Dupa boli bo wyszło że z żydem chipsy szamiesz?
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-07-31, 16:08 15
Widzę ,że tu sami tacy jak łysy.
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2013-07-31, 16:33 126
Żalisz się na sadolu że Ci chłopaka obrazili?
Zgłoś
Avatar
marcincore 2013-07-31, 16:38 10
ja tam pluje na ludzi bez powodu a twojemu kumplowi sie należało.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-07-31, 16:46 11
A ja opaliłem się na wakacjach. Zżydziałem od tego słońca czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-07-31, 16:49 6
I dobrze! Lepiej zapobiegać niż leczyć!
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-31, 16:56 20
"Czystość rasy po polsku..."

Pytanie brzmi, jakie przyjmiemy kryteria tej czystości? Wygląd? Genetykę? Wyznanie? Czy może po ludzku poczucie przynależności? Prawda jest taka że niema czegoś takiego jak czystość rasy, szczególnie u nas w Polsce. 123 lata okupacji 3 państw, 1 WŚ 2 WŚ, a wcześniej były jeszcze inne konflikty, które przewinęły się przez nasz kraj pozostawiając martwych "chłopów" i zbrzuchacone "chłopki".
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-07-31, 17:05 2
Jak możesz zadawać się z żydem....no stary....
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-31, 19:53 14
Hrodgar napisał/a:

"Czystość rasy po polsku..."

Pytanie brzmi, jakie przyjmiemy kryteria tej czystości? Wygląd? Genetykę? Wyznanie? Czy może po ludzku poczucie przynależności? Prawda jest taka że niema czegoś takiego jak czystość rasy, szczególnie u nas w Polsce. 123 lata okupacji 3 państw, 1 WŚ 2 WŚ, a wcześniej były jeszcze inne konflikty, które przewinęły się przez nasz kraj pozostawiając martwych "chłopów" i zbrzuchacone "chłopki".


Nie mów tego głośno, ani nie pisz na sadolu bo będziesz lewakiem!!!
Jak śmiesz w ogóle wypominać takie rzeczy!!! Może jeszcze Kaczyński nie zginął w zamachu?!
Macierewicz z Obamą już cię namierzają...
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-07-31, 20:13 5
Ja pierd*** dajcie mi maść lepiej
Zgłoś
Avatar
brakmaila 2013-07-31, 22:10
wysłać ich razem z ŻYDAMI
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2013-08-01, 13:46 7
Osobiście najbardziej bawią mnie jednostki "jebać żydów" na terenach będących wcześniej dużymi ich skupiskami i gdzie jest niemal pewne, że mają domieszkę ich genów ergo sami po sobie jadą


"Cud purymowy" - mniej więcej w tej właśnie tematyce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie