18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
za gazeta.pl
Cytat:


Roman Łandik, syn prominentnego ukraińskiego polityka, brutalnie pobił w restauracji dziewczynę, po czym zbiegł do Rosji. Jego ojca, znanego działacza Partii Regionów, uważa się za nieformalnego "właściciela" Ługańska. Jego syn jest miejskim radnym

Pobita to 20-letnia modelka, która z urazami ciała, głowy i wstrząśnieniem mózgu trafiła do szpitala. Choć nagranie restauracyjnej kamery trafiło do stacji telewizyjnych, młody polityk oświadczył, że jest niewinny


Zgłoś
Avatar
Piterek_19 2011-07-14, 0:41 6
A 4 pedałów siedzi przy stoliku i żaden nie zareaguje...
Zgłoś
Avatar
R................r 2011-07-14, 0:46 7
Kurwa, co to ma być? To nie są jakieś pizdy typu francuzi, niemcy czy hiszpanie, to twardzi słowiańscy Ukraińcy, nie znalazło się nikogo w całej restauracji kto by ustawił tego pierdolca?
Zgłoś
Avatar
Warchlaczek 2011-07-14, 0:49 3
Kiedy ludzie w końcu zrozumieją to, że kobiety biję się dla ich dobra? Jak mawiał mój dziadek "Jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije"
Zgłoś
Avatar
Bziqmasta 2011-07-14, 0:55 2
Teraz już wiem skąd się biorą takie skurwysyny i niedopały płodowe jak ten degenerat. Nadal nie przestaje mnie zastanawiać "co, jak kurwa i dlaczego?!".
Dziwi mnie fakt, że te pedały zamiast, jak w Polsce, go napierdalać tylko go odciągali i patrzyli spokojnie co się dzieje...
XXI kurwa wasza mać... Chciałbym żeby chłopaczyna przyjechał do Polski oj chciałbym.
Zgłoś
Avatar
curac 2011-07-14, 0:55 2
Nie rozumiem o co ta cała akcja ... przecież to ona pierwsza zaatakowała a on się tylko bronił ...
Zgłoś
Avatar
bingo100 2011-07-14, 2:01
@up No dokładnie, najpierw sobie pogadali od serca, a potem ona mu przyjebała centralnie butelką po głowie - no sorry ale też bym stracił nerwy chyba.
Natomiast druga strona medalu jest taka, że nikt nie reaguje. Rozjebało mnie jak typ się z tą laską piorą a kelnerka spokojnie ich omija i kładzie na stole rachunek:)
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2011-07-14, 2:07
Ja pierdole.. To że ona go uderzyła, nie upoważnia go do pobicia jej.. Bziqmasta dobrze pisze. /Co z tego, że uciekł do Rosji jak go tam już złapali i będą go sądzili.
Zgłoś
Avatar
Nowy Porządek 2011-07-14, 3:23
słabo pobił tą kurwe

Raynor napisał/a:

Kurwa, co to ma być? To nie są jakieś pizdy typu francuzi, niemcy czy hiszpanie, to twardzi słowiańscy Ukraińcy, nie znalazło się nikogo w całej restauracji kto by ustawił tego pierdolca?



jak widać twoi słowiankowie to pizdy nad pizdami
Zgłoś
Avatar
Psycho Joker 2011-07-14, 4:28 8
Nowy Porządek napisał/a:

słabo pobił tą kurwe

jak widać twoi słowiankowie to pizdy nad pizdami



No tak, bo ty jesteś kurwa murzynem.
Zgłoś
Avatar
zbronkoo 2011-07-14, 4:30 1
taki jest wlasnie szacunek do kobiet na wschodzie. identyczna sytuacje mialam we lwowie, z tym, ze nie ja oberwalam po ryju, a moja kolezanka. sprowokowala czy nie, bicie drugiego czlowieka to ścierwo, niezaleznie od płci.
Zgłoś
Avatar
s................n 2011-07-14, 6:28
Dobra nie napinajcie się...

Po pierwsze nie wiemy co ona zrobiła, po drugie nie wiemy co mu powiedziała. Natomiast widać, że go uderzyła czymś w głowę.

I druga sprawa - nie jestem zwolennikiem stosowania przemocy wobec kobiet. Ale szmata to co innego niż kobieta.
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-07-14, 6:48 1
Nie mogę na to patrzeć bo się we mnie gotuje normalnie...
Jak kurwa jest to możliwe, że nikt nie reaguje?! A jak ktoś już zareaguje to kurwa tylko tego pedała trzyma za rękę. Bo co? Bo polityk? To jeszcze bardziej mu się należy wpierdol!
Wiem co to znaczy, bo moja dziewczyna była bita przez swojego byłego chłopaka. Nie wahałem się zareagować. Czegoś takiego nie można tolerować, takich ludzi to ja bym kurwa wieszał.
Zgłoś
Avatar
dickhead 2011-07-14, 8:48
Pierwsza uderzyła Najbardziej dziwi brak reakcji innych ludzi...
Zgłoś
Avatar
s................9 2011-07-14, 9:19
Patrze same rycerzyki... Nikt nie zna sytuacji więc nie wiadomo o co tam poszło a każdy ocenia. Spoko zgadzam sie nie należy bić kobiet, ale tylko kobiet. Puszczalskie dziFki można bić do woli bo to nie są kobiety i jeżeli ta taka była to brawa dla faceta ;D
Zgłoś
Avatar
cyberBobiq 2011-07-14, 10:27
szlag mnie traia ze tam tylko "facetow" i zadna z tych pizd nic nie zrobi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie