18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Darmowy całus.
stahkh • 2013-05-17, 16:07
Gość oferuje darmowe całusy. Dostaje. Nie do końca całusa. Ale przynajmniej za darmo.



Dla niecierpliwych: akcja od 1:00.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-05-17, 16:22 3
buahaha dobrze pedałowi
Zgłoś
Avatar
Tomson. 2013-05-17, 16:28
Szkoda tej szyby
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-17, 16:31 2
Mam nadzieje że kawałki szyby pocięły twarz tego pedała
Zgłoś
Avatar
kaktuz 2013-05-17, 16:32 1
dobrze mu tak widać ze nie jest do końca biały
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-17, 16:53 7
Co on kurwa robi , kozy tam nie znajdzie
Muzlim pierdolony
Zgłoś
Avatar
kolejny 2013-05-17, 16:55
hah zajebiste, nie mogę przestać oglądać, poza tym grubas chyba się nie spodziewał co zrobi.
Zgłoś
Avatar
kontemOK 2013-05-17, 16:59 1
nawet za taki kawał dostaniesz w ryja i to szybą!
Piwko!
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-05-17, 17:02 5
Jakie kozy?, co wy ********!!, słychać język francuski z ust tego podrywacza, a to, że nie zamula jak większość z was w domu i woli coś porobić "odpałowego" i "dla brechtu" to jego sprawa i sposób spędzania czasu.
Wasze przekonania nie godzą się z wiarą muzułmanów ?, to zatrzymajcie to dla siebie, wtedy może ktoś będzie szanował i was, a tak nawiasem pisząc, jeżeli to prawda, że muzułmanie lubią bzykać się z kozami to niech to robią, bo przecież nikt was nie wytyka palcami jak bzyka się facet z facetem, facet z kobietą analnie albo jak kogoś podnieca kobieta robiąca kupę na klatę mężczyzny, nikt was za to nie wytyka, bo o tym się nie mówi, ale wy oczywiście musicie śmiać się z tego jak ktoś inny spędza miło czas.

Ps. Nie jestem homofobem, biseksualistą. Nie wyznaję religii muzułmańskiej. Jestem Katolikiem wierzącym i praktykującym, co lepsze przyznam się Wam, że staram się szanować wszystkich nie zważając na wiarę ani na sposób spędzania czasu. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-05-17, 17:07
No i gruby mialby wpierdol
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-05-17, 17:09 2
Kamerzyście drewniany chuj w dupę.
Z drzazgami, piaskiem i kawałkami szkła.
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-05-17, 17:22 1
Tak może nie bardzo do tematu, bo chodzi o darmowe ruchanko, a nie o całusa.
Kiedyś przeprowadzono badanie społeczne, gdzie zwykły koleś (ponoć niezbyt atrakcyjny dla płci przeciwnej) pytał się laski na ulicy czy nie chcą się z nim po prostu ruchać. O dziwo jakieś 10% kobiet wyraziło od razu chęć na takie igraszki. Więc panowie prawiczki - nie wszystko stracone, wystarczy trochę odwagi
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-05-17, 17:26
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wnk 2013-05-17, 17:39 3
Cytat:

Wasze przekonania nie godzą się z wiarą muzułmanów ?, to zatrzymajcie to dla siebie, wtedy może ktoś będzie szanował i was, a tak nawiasem pisząc, jeżeli to prawda, że muzułmanie lubią bzykać się z kozami to niech to robią, bo przecież nikt was nie wytyka palcami jak bzyka się facet z facetem, facet z kobietą analnie albo jak kogoś podnieca kobieta robiąca kupę na klatę mężczyzny, nikt was za to nie wytyka, bo o tym się nie mówi, ale wy oczywiście musicie śmiać się z tego jak ktoś inny spędza miło czas.

Ps. Nie jestem homofobem, biseksualistą. Nie wyznaję religii muzułmańskiej. Jestem Katolikiem wierzącym i praktykującym, co lepsze przyznam się Wam, że staram się szanować wszystkich nie zważając na wiarę ani na sposób spędzania czasu. Pozdrawiam.



Obrońca uciśnionych się znalazł
Zacznę robić codziennie kupę na środku chodnika przed Twoim domem, bo tak lubię i nie powinno nikomu przeszkadzać, posprzątam po sobie - przetestujemy Twoją tolerancję.

@Pierre d'Ollony
Cytat:

O dziwo jakieś 10% kobiet wyraziło od razu chęć na takie igraszki.


To było w Wielkiej Brytanii, więcej wyjaśnień nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-05-17, 17:49
Chytry sposób na napieprzanie kamerką.
Zgłoś