18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
The_Generat 2014-11-20, 16:49 1
generalnie film dobry, wyciąć kolesia, rozebrać tą dziunię i niech się wygina może być nawet z nożami w rękach... albo pałkami
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-11-20, 16:50 76

Lepiej się uczyć używać broni palnej w dzisiejszych czasach
Zgłoś
Avatar
robert12339 2014-11-20, 17:00
Ja mam takie pytaniue , a zna ktos moze filmik w ktorym bylo kilka scen z nim . Byl tam taki czarny jako trener . Ogólnie filmik byl o sztukach walk . Oprócz tego byl tam uzyty jeszcze filmik z takim bezdomnym ktory tez sie uczyl sztuk walk , ze zbieral pieniadze na to i w ogóle . Jesli ktos zna jego nazwe to niech rzuci
Zgłoś
Avatar
ShanTos 2014-11-20, 17:07
Jak myślicie co ten ziomek trenował ze pozwala mu to tak kopać?
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2014-11-20, 17:11
1 kulka w łeb i jego skill pójdzie na marne
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-11-20, 17:13
Popiół napisał/a:



Większych idiotyzmów dawno nie czytałem


Pokaż mi jego walkę, nie ustawione chwyty czy pokazy tylko normalnie jak się w realu napierdala. Pewnie te świsty pięściami też myślisz, że robił na serio, co?
Zgłoś
Avatar
Kagemusha 2014-11-20, 17:31 1
W Krakowie by sobie poradził
Zgłoś
Avatar
raven3run 2014-11-20, 17:47 6
Jak czytam komentarze niektórych to mi się płakać chce...
Ten filmik pokazuje PASJĘ...
Na chuj się tu rozczulacie czy mu to potrzebne czy nie, czy zajebie komuś kto trenuje mma.
To jest jego pasja, robi to dla SIEBIE, bo to kocha.

A Ci co hejtują to gratuluje gównianego życia bez jakiejkolwiek pasji, bo ludzie z pasją będą podziwiać każdego kto włożył chociaż trochę wysiłku w to co kocha.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-11-20, 17:58
raven3run napisał/a:

Jak czytam komentarze niektórych to mi się płakać chce...
Ten filmik pokazuje PASJĘ...
Na chuj się tu rozczulacie czy mu to potrzebne czy nie, czy zajebie komuś kto trenuje mma.
To jest jego pasja, robi to dla SIEBIE, bo to kocha.

A Ci co hejtują to gratuluje gównianego życia bez jakiejkolwiek pasji, bo ludzie z pasją będą podziwiać każdego kto włożył chociaż trochę wysiłku w to co kocha.


Popieram tym bardziej, że autor wrzuty jakoś nie spuszczał się w opisie żeby go gnoić.
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2014-11-20, 18:22 2
Popiół napisał/a:



Może być ponad przeciętnego i ćwiczyć całe życie, ale i tak jak każdy z Nas pójdzie do piachu.

Większych idiotyzmów dawno nie czytałem



...to przejrzyj swoje komentarze
Zgłoś
Avatar
pyto 2014-11-20, 18:33 5
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2014-11-20, 18:34
legion665 napisał/a:

Zajebisty jest. Przeciętny współczesny młody człowiek nie osiągnie nawet 10% tego co on, a i tak dekle będą spinać dupy, że typ traci czas lub się marnuje. Chuj w oko kanapowym ekspertom i krata browca dla Szatarskiego.

Ludzie jak Helio Gracie czy Bruce Lee na początku kariery mieli jazdę z hejterami, a w rzeczywistości kładli na łopatki każdego kutasiarza z niewyparzoną gębą. Szacunek dla takich ludzi, bo potrafią być zajebistą inspiracją.



Szczerze,to nigdy nie rozumiałem jak można przejmować się hejtami.W dobie internetu i "anonimowości" w sieci ludzie gadają durnoty cały czas i nie warto się nimi przejmować,bowiadomo,że w oczy nikt by nie miałby odwagi im tego powiedzieć.Osiągnięcia na koncie się liczą a nie jakieś bzdetne opinie zakompleksionych ludzików.Masz coś robić to rób to z pasją i do końca.Ludzie zawsze będą zawistni.

A tak w ogóle to bym najebał im wszystkim
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-11-20, 18:37
@raven3run chyba kpisz, żaden filmik na yt chyba że przypadkowy nie pokazuje pasji. Pasja to coś dla siebie, coś co cię bawi na tyle aby nie musieć tego pokazywać nikomu, a tym bardziej obrabiać aby ktoś to obejrzał.

Fajnie, że jesteś takim chujem że wszystkim zaglądasz do życia, a szczerze możesz mieć co najwyżej lekki wgląd w życie swoich znajomych więc przestań pierdolić że ktoś jest bez pasji bo mówi, że to jest zbędne. Po pierwsze dlatego, że nie wiesz co komentujący robi w życiu, a po drugie że filmik nie pokazuje pasji(ludziom swoją drogą odjebuje wszystka aktywność to nagle pasja - zrobi zdjęcie od czasu do czasu pasjonat-fotograf, chodzi na siłkę pasjonat, chodzi na sporty walki - pasjonat, jebnijcie się ) , po trzecie wszyscy co piszą że jest to zbędne i hejtują właśnie to nie gościa jest prawdą.

Kiedy już dorośniesz zapoznaj się z terminami odnoszenia się do osoby i odnoszenia się do sytuacji, hejterzy skupiają się na tym pierwszym i nigdy nie wchodzą do drugiego, z drugiej strony hejterów są jebani obrońcy którzy też tego drugiego nie tykają. Krytyka odnosi się do sytuacji/tworu i to mamy tutaj w większości i krytyka jest pozytywna jak i negatywna (oczywiście biorąc pod uwagę że wszyscy jesteśmy tu krytykami - oceniającymi)
Zgłoś
Avatar
avic 2014-11-20, 18:38
Ogląda się bardzo przyjemnie. Widać lata treningu, pasję, zaangażowanie. To niepodważalny fakt. Ja jednak sztuki i sporty walki traktuję użytkowo. Coś jak magnezowe krzesiwko w plecaku - fajnie mieć świadomość, że się to ma/umie i oby nigdy tego nie musieć używać w takim celu, w jakim zostało pierwotnie stworzone. Niestety to co gość pokazuje, odzierając z dalekowschodnich ideologii, to właśnie kategoria tzw. xtreme martial arts, o przydatności użytkowej na poziomie ziemniaka.
Zgłoś
Avatar
Z................i 2014-11-20, 18:48
Jak by mnie sam Geralt z Rivii z Ip- manem uczyli się napierdalać to też bym tak umiał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie