18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:18
Avatar
Z................_ 2014-11-20, 13:06 28
Dobra, poświrował pawiana odwalił taniec godowy

Poświęcił na to 3/4 życia
Zgłoś
Avatar
l................5 2014-11-20, 13:28 31
Zajebisty jest. Przeciętny współczesny młody człowiek nie osiągnie nawet 10% tego co on, a i tak dekle będą spinać dupy, że typ traci czas lub się marnuje. Chuj w oko kanapowym ekspertom i krata browca dla Szatarskiego.

Ludzie jak Helio Gracie czy Bruce Lee na początku kariery mieli jazdę z hejterami, a w rzeczywistości kładli na łopatki każdego kutasiarza z niewyparzoną gębą. Szacunek dla takich ludzi, bo potrafią być zajebistą inspiracją.
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-11-20, 13:38 19
A ja jak byłem dzieckiem to sobie marzyłem przy muzyce, że tak umiem i napierdalam gości. Skończyłem przed kompem.
Teraz też marzę przy muzyce. O tym, że mi do pierwszego starcza.
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-11-20, 14:17 3
będzie w filmach akcji grał jak nic... może Polska kinematografia wejdzie na poziom wyżej
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-11-20, 15:31 2
Bruce Lee raczej nie napierdalał się na serio, więcej to propaganda w głowach fanów, więc nie porównujcie go do najlepszych wojowników mma bo by zwyczajnie dostał wpierdol."Poczuj różnice to film, a tu życie...". Gość z filmiku dobrze, że coś robi i świetnie mu to wychodzi.
Zgłoś
Avatar
P................� 2014-11-20, 15:49 6
legion665 napisał/a:

Zajebisty jest. Przeciętny współczesny młody człowiek nie osiągnie nawet 10% tego co on, a i tak dekle będą spinać dupy, że typ traci czas lub się marnuje. Chuj w oko kanapowym ekspertom i krata browca dla Szatarskiego.

Ludzie jak Helio Gracie czy Bruce Lee na początku kariery mieli jazdę z hejterami, a w rzeczywistości kładli na łopatki każdego kutasiarza z niewyparzoną gębą. Szacunek dla takich ludzi, bo potrafią być zajebistą inspiracją.



Może być ponad przeciętnego i ćwiczyć całe życie, ale i tak jak każdy z Nas pójdzie do piachu.

ulifont napisał/a:

Bruce Lee raczej nie napierdalał się na serio, więcej to propaganda w głowach fanów, więc nie porównujcie go do najlepszych wojowników mma bo by zwyczajnie dostał wpierdol."Poczuj różnice to film, a tu życie...". Gość z filmiku dobrze, że coś robi i świetnie mu to wychodzi.



Większych idiotyzmów dawno nie czytałem
Zgłoś
Avatar
Foodman 2014-11-20, 15:59 6
E jeszcze dużo mu brakuje do super sajanina ale jest na dobrej drodze
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-11-20, 16:18 1
Kolega Dawid z Krakowa? Tak jakoś mi na myśl przyszło, nie wiem czemu.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2014-11-20, 16:27
Nie nadział się na nóż.
Nie ma piwa.
Takie materiały na JM
Zgłoś
Avatar
flourishman 2014-11-20, 16:38 1
Dobry wariat. Przyzwoita dupeczka. Nie pozostaje nic innego jak postawić browara
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2014-11-20, 16:39 1
Fajną ma zajawkę, piwko dla niego bo w życiu trzeba odnajdywać głębszy sens niż praca i piwo po pracy. Widać, że dobrze posługuje się nożami. Natomiast tymi kopnięciami to raczej krzywdy by nie zrobił komuś kto trenuje mma.
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2014-11-20, 16:39 2
Dawid srawid , DUPA jest fajna ;D
Zgłoś
Avatar
krzywy75 2014-11-20, 16:42 3
wystarczy jeden strzał z pistoletu 9mm a typek już nie będzie skakał jak małpisko.
Zgłoś
Avatar
misiej91 2014-11-20, 16:42
i po chuj mu to?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie