18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
SamSobieBogiem 2015-03-16, 13:14
bo sie kurwa statystyka nie zgadzała
Zgłoś
Avatar
smieju1 2015-03-16, 13:24 44
Hue hue jakim trzeba być chytrym zjebem żeby połknąć woreczek z zielskiem.
Co myślał że połknie wysra i wypali?

Selekcja naturalna nastąpiła.

Teraz burdy robią za ćpuna że został zamordowany nie czekając na wyniki śledztwa
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2015-03-16, 13:42 6
Połyka się dlatego, żeby nie wsadzili Cię za posiadanie paru gramow. Połknięcie powoduje to, że najczęsciej odpuszczają.
Zgłoś
Avatar
gramwto2014 2015-03-16, 13:43 2
Piti1234555 napisał/a:

Połyka się dlatego, żeby nie wsadzili Cię za posiadanie paru gramow. Połknięcie powoduje to, że najczęsciej odpuszczają.



lubisz łykać woreczki foliowe ?
Zgłoś
Avatar
szmatlawiec 2015-03-16, 13:59
up
lubi lykac ale co innego
Zgłoś
Avatar
freaky 2015-03-16, 14:04
szmatlawiec napisał/a:

lubi lykac ale co innego


Kolega, więc pewnie wie co mówi
Zgłoś
Avatar
man_of_steel 2015-03-16, 14:08 24
smieju1 napisał/a:

Hue hue jakim trzeba być chytrym zjebem żeby połknąć woreczek z zielskiem.
Co myślał że połknie wysra i wypali?

Selekcja naturalna nastąpiła.

Teraz burdy robią za ćpuna że został zamordowany nie czekając na wyniki śledztwa



Bo lepiej jest przesiedzieć 3 lata za recydywę niż później wyrzygać woreczek. Twarda logika
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2015-03-16, 14:15 41
smieju1 napisał/a:

Hue hue jakim trzeba być chytrym zjebem żeby połknąć woreczek z zielskiem.
Co myślał że połknie wysra i wypali?

Selekcja naturalna nastąpiła.

Teraz burdy robią za ćpuna że został zamordowany nie czekając na wyniki śledztwa



życzę ci śmieciu żeby twój syn kiedyś zdechł zabity przez mundurowego.

Co Ci kutasie powiedzą wyniki śledztwa? To co zawsze, że policjant jest niewinny. Bo jebane kurwy będą go bronić tak jak zawsze. Widać że swoją wiedzę na temat tych wydarzeń czerpiesz z reżymowej telewizji.

Prawda jest taka że policja jest bez karna w Polsce. Ile było przypadków że policjant kogoś zabija? W chuj. W 95% przypadkach policjant nie pójdzie siedzieć, bo kolega komendant pogada z kolegą sędzią i sprawa umorzona... Mam nadzieję że tym razem ludzie nie odpuszczą temu mordercy. Dziś o 19.30 w Legionowie jest protest, zapraszam.

A teraz zastanówmy się czemu do tego doszło...

Ano dlatego że w Polsce prawo jest IDIOTYCZNE! Każdy człowiek w wolnym kraju powinien móc spożywać to co mu się podoba, jeżeli od tego umrze.. jego sprawa a rząd czy inne służby nie powinny się w to wpierdalać. A teraz za gram marihuany możesz pójść do więzienia na 2 lata... tak jak gwałciciel
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-03-16, 14:24 17
PoloniaJuby napisał/a:



życzę ci śmieciu żeby twój syn kiedyś zdechł zabity przez mundurowego.

Co Ci kutasie powiedzą wyniki śledztwa? To co zawsze, że policjant jest niewinny. Bo jebane kurwy będą go bronić tak jak zawsze. Widać że swoją wiedzę na temat tych wydarzeń czerpiesz z reżymowej telewizji.



A ty skąd bierzesz swoją wiedzę jak nie z telewizji ? Z autopsji ? Kilkukrotnie w życiu miałem na pieńku z policją, i nigdy nie przytrafiło mi się aby policjant był agresywny lub wykazywał jakieś patologiczne zachowania. Może za komuny policjanci pałowali, ale teraz dawno pozmieniały się pokolenia i żaden sobie nie pozwoli na takie zachowania.
A konsument marihuany miał pecha. Zamiast zawiasów czy grzywny wolał wpierdolić woreczek i połknął nie tą dziurką co trzeba. Śmierć następuje w kilka minut więc nawet szybki przyjazd karetki mógłby go nie uratować. Więc proszę bardzo odpierdolić się od polskiej policji, bo najwięcej narzekają na nich ci co mają nawięcej na sumieniu.
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2015-03-16, 14:47 2
kaktus83 napisał/a:



A ty skąd bierzesz swoją wiedzę jak nie z telewizji ? Z autopsji ? Kilkukrotnie w życiu miałem na pieńku z policją, i nigdy nie przytrafiło mi się aby policjant był agresywny lub wykazywał jakieś patologiczne zachowania. Może za komuny policjanci pałowali, ale teraz dawno pozmieniały się pokolenia i żaden sobie nie pozwoli na takie zachowania.
A konsument marihuany miał pecha. Zamiast zawiasów czy grzywny wolał wpierdolić woreczek i połknął nie tą dziurką co trzeba. Śmierć następuje w kilka minut więc nawet szybki przyjazd karetki mógłby go nie uratować. Więc proszę bardzo odpierdolić się od polskiej policji, bo najwięcej narzekają na nich ci co mają nawięcej na sumieniu.



No to ciesz się że trafiasz na porządnych ludzi. Ale nie pierdol że policja jest zawsze taka nie winna i żaden nie pozwoliłby sobie na takie zachowanie, bo to jest bzdura.

Policja jest agresywna, policja bezpodstawnie używa środków przymusu bezpośredniego i łamię prawo. A robią to dlatego że czują się poza prawem, zobaczy jeden z drugim że za zabicie chłopaka nie będzie żadnych konsekwencji to inny policjant, w innym mieście będzie napierdalał zatrzymanych no bo przecież tamtemu nic nie zrobili za zabicie, to ja mogę sobie pobić.

No niestety, ale od czasów komuny policjanci niewiele się zmienili.

Grzywna za posiadanie marihuany? w jakim ty świecie żyjesz, chłopie.

Wpisz Sobie w google, " policjant zabił człowieka " a szybko zmienisz zdanie na temat policji.
Zgłoś
Avatar
CbK 2015-03-16, 14:51 3
PoloniaJuby napisał/a:



Wpisz Sobie w google, " policjant zabił człowieka " a szybko zmienisz zdanie na temat policji.



A co to da? Ktoś na drugim końcu Polski wpisze "Policjant uratował człowieka" i wyjdzie na zero
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2015-03-16, 15:01 4
CbK napisał/a:



A co to da? Ktoś na drugim końcu Polski wpisze "Policjant uratował człowieka" i wyjdzie na zero



Tylko że ratowanie ludzi to jego obowiązek, i nie powinno być to niczym wyjątkowym.
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2015-03-16, 17:01 12
smieju1 napisał/a:

PoloniaJuby@ Kolejny cwaniak jp100%, palenie zioła zajebiste.
A wpierdol dostaniesz to lecisz na Policje i ze skruchą w dupę włazisz.

Co do mojego syna, to się odpi**dol małolacie.

Często bywam w sądach i myślisz że Policja zwłaszcza jakiś krawężnik ma znajomości wsądzie u biegłych sądowych? Myślisz że będą dla niego preparować dowody? Czy cie Po**bało?

Co do rodziców, to gdzie byli jak dzieciak przychodził zaćpany, robił sobie foty z flagami jointami i jak pokazywał ze jaranie jest ok?
W moich czasach jakbym fajke do gęby wziął stary by mi wpier**l spuścił aż by mi się odwidziało. TO własnie przez takie k*rwy jak ty ten Kraj się stacza.

A jak ci sie prawo nie podoba to wypie**alaj do Hollandii i sobi epal zioło z pedałami.



Typowy kretyn, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Po 1.

Gdzie ja kretynie napisałem że palę marihuane?! Napisałem że zakazywanie spożywania czegokolwiek jest pojebane, będę kurwa chciał to sobie pierdolnę setkę rtęci a tobie i rządowym pedałom chuj do tego.

Po 2.

Nie broń swoich koleżków mundurowych, bo i tak każdy dobrze wie że wygranie sprawy przeciwko policji jest mało realne, bo kurwy się bronią nawzajem.

Po 3.

Jeżeli tobie się podoba prawo jakie panuje w Polsce i tak Ci się podoba policja to dalej głosuj na Komora to NA PEWNO nic się nie zmieni

Po 4.

Kraj się stacza przez kretynów którzy nie widzą nic złego w tym że kara za posiadanie drobnych ilości nie szkodliwego narkotyku jest taka sama jak za zgwałcenie twojej żony.

Po 5.

Chuj cię interesuje gdzie byli jego rodzice jak on jarał? z tego co wiem ten chłopak był dorosły więc co oni mają do tego? To że Ciebie mamusia nie wypuszczała z domu po 21 do 25 roku życia nie jest powodem dla którego wszyscy inny mają tak żyć

Po 6.

Ciekawy jestem co byś kutasie zrobił jakby tam naprawdę był twój syn, dalej byś krzyczał w internetach że policja taka dobra? że takie dobre mamy w Polsce prawo? Weź chłopie ty się zastanów czasem co piszesz.

Po 7.

Zgłoś
Avatar
satan696 2015-03-16, 17:47 2
Znow pedaliada o trawke. Zakazywac i sie nie jebac z tym. A cpunow ? Tropic. Lapac. Deportowac. Policje lekko poluzowac ale ogolnie to wiekszosc jest ok... tylko jotpe na 100procent zawsze maja bul dupy a pozniej jak przyjdzie bieda to sami ide do pana wladzy i prosza pomoc. A co do kandydata na nagrode darwina... policja przeciez mu tego do japy nie pakowala z reszta mogl wyjarac bo za bycie podwplywem nie karaja tylko za posiadanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie