18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:08
Avatar
MadDave 2019-05-17, 9:43 2
@up
Próbowałem to jeść zgodnie z przepisem. Czyli sam filet bez skóry, kręgosłupa, wnętrzności na kromce razowego pieczywa ze śmietaną i ziemniakiem. Maślanka pod ręką i wiesz co?
Nawet tego nie przeżułem tylko od razu wyplułem. Czegoś równie ohydnego nie jadłem chyba nigdy wcześniej. W dodatku smród po rozszczelnionej konserwie unosił się na tarasie przez jeszcze 2 dni.
Smród porównałem do zapełnionego kontenera na śmieci mieszane stojący 5 dni w pełnym słońcu.
Trzeba to powiedzieć w prost- te śledzie są ohydne. A serio sam chciałem się do nich przekonać. Mimo wszystko polecam się przekonać. Może komuś to posmakuje.
Zgłoś
Avatar
i................5 2019-05-17, 9:57
a próbowaliście to przy śniadaniu??
??
Zgłoś
Avatar
19alko94 2019-05-17, 10:04
Jak z wiadra
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2019-05-17, 10:32 3
Ależ mnie rozpierdalają ci sadolowi kozacy co to pierdolą, że jedli i wcale tak nie śmierdzi, a z cebulką i piwkiem wcale nie jest takie złe. Po pierwsze, jak jesteś taki kozak to opierdol to z mlekiem, tak jak powinno się to jeść. Po drugie, każdy człowiek jest inny, dla jednego zapach niemowlęcego gówna to nic wielkiego i jeszcze się zaciągnie, dla drugiego to wystarczy by się zarzygać i zemdleć. Ale nie, Wy kurwa nawet pod filmem z jebanym śledziem musicie się dowartościować i podładować swoje ego. Tfu na was, sadolowi twardziele.
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-05-17, 10:47
Mój kumpel jest wielkim smakoszem takich wątpliwych przysmaków. Ostatnio od koleżanki z Chin zamówił sobie stuletnie jaja... Wąchałem to cudo.
Gdzieś na YT jest nagranie jak szwedzka rodzinka zajada się tym chujstwem na rodzinnym pikniku, skurwesyny mają szablon nawet na przygotowanie tego przed położeniem na kanapkę. Ryba jest w takim stanie rozkładu że rozsmarowuje się na chlebie jak dżem. Oczywiście popijają to solidną porcją wódki, ciekawe czemu?...
Ludzie są obrzydliwi.
Zgłoś
Avatar
H................l 2019-05-17, 11:11 3
Dżizas_kurde napisał/a:

Ja w ogóle nie zrozumiem jak można jeść śledzie....
A co dopiero kiszone...
To co coś jakby ruchanie dzieci było normalne...
A dopiero ruchanie martwych dzieci było pojebane....
Chryste...



Śledzie są przepyszne, osobiście lubię w śmietanie, w occie i w oleju, a także koreczki śledziowe w nieco pikantniejszej zalewie, a no i kobiecy śledź też jest boski.
Zgłoś
Avatar
psysutra 2019-05-17, 12:31 1
Dawno tak nie ryłem dźwięki przepiękne, jak bym słyszał chrząkanie i kasłanie Mirasa tudzież Janusza
Zgłoś
Avatar
shewush 2019-05-17, 12:38 21
Ktoś tu nagrywał telefonem obraz z monitora. Brawo.
Poniżej pełna wersja w hd

Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2019-05-17, 13:14
Nagle każdy sadol jest kulinarnym smakoszem który to jadł?
Zgłoś
Avatar
S................e 2019-05-17, 13:24
Mieszkam pd wielu lat w Szwecji i jadłem te śledzie. Fajnie to smakuje tylko trzeba wiedzieć jak przygotować.

Co do obrzydliwości- jak ktoś za pierwszym razem zje flaczli niedomyte to do końca życia ich nie spróbuje ponownie. Tu jest tak samo
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2019-05-17, 13:55 2
Kurwa tak się tego nie je, ale debile. Flaki się wyciąga, szkielet też. Otwiera się pod wodą, wyciąga i zostawia do odgazowania otwarte na kwadrans. A do tego kartofle bo wchuj słone. Jakby wpierdalali surowe kartofle to na jedno by wyszło. Ale się wkurwiłem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-05-17, 13:58
Foxlifejenkins napisał/a:

Nagle każdy sadol jest kulinarnym smakoszem który to jadł?



Ja nie jadłem ale mam zamiar. Kupię gdzieś w necie.
Zgłoś
Avatar
Szczypek91 2019-05-17, 14:05
Pierwszy raz widzę kogoś rzygającego przed siebie zamiast pod siebie. A tak to cały ryj w pawiu, robione pod kamerę.
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2019-05-17, 16:21 3
Jesli chodzi o komentarze, ze to wszystko pod pblike - oczywiscie. Po to nakrecili filmik. Reakcje jednak nie są przesadzone. Zapachy maja to do siebie, ze pelnia z jednej strony funkcje przycigajaca (np. muchy), z innej odstraszajaca. Zapach rozkładu ma na ludzi taki, a nie inny wpływ, ze wzgledu na to, że gdyby ktoś sobie znalazł rybkę gdzieś "w naturze" wydzielajaca taki zapach i ją zjadł - mógłby sobie jelita powysrywać w najlepszym przypadku (czyt: ciężkie zatrucie). Więc nawet jeśli kogoś mało co rusza - to na zapach może zareagować odruchem wymiotnym, czy rzyganiem.

Wszystko co jest kiszone, jest tak naprawdę podgniłe. W przypadku ryb - tym bardziej. Fermentacja to po prostu proces gnilny powodowany przez bakterie. każdy, kto kiedykolwiek robił wino, wie e na baniaku musi być odpowietrzać, żeby butli nie rozsadziło - w szczelnie zamkniętej puszeczce odpowietrzenia nie ma, więc wszelkie produty przemiany materii bakterii zostaja w środku - stąd też zwiększone efektty zapachowe przy otwieraniu.
Zgłoś
Avatar
Krzysiuu44 2019-05-17, 16:27
na spokojnie to sie oglada przy sniadaniu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie