18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Rick_Sanchez 2021-10-30, 14:48 14
A ten w czarnym mljeescze po łbie przejechał.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2021-10-30, 14:49 51
Jaki śmieć...jeszcze go drugi debil rozjechał.
Zgłoś
Avatar
Mocz 2021-10-30, 14:53 8
dlatego wali mnie to co inni robią, nie moja sprawa idę dalej co kolwiek się tam dzieje odchodzę, nie moja sprawa
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-10-30, 15:09 1
Dobre zjeby widzę.

Mocz napisał/a:

dlatego wali mnie to co inni robią, nie moja sprawa idę dalej co kolwiek się tam dzieje odchodzę, nie moja sprawa



Jak bym mieszkał w Brazylii czy innym kraju trzeciego świata tez bym pewnie miał takie podejście
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-10-30, 15:44 14
No tu mam mieszane uczucia..... Nie lubię rozwezystow ale też nie lubię śmiecenia. Ale też nie lubię muryznow i ich skakania do wszystkich i kierowców debili co nie czuje że na coś najeżdża chuj wszystkich do paki ... Muryznowi wjebac za bójkę i śmiecenie a kierowcy czarnego suva za ucieczkę z miejsca wypadku. No rowerzysta już dostał karę za bycie prospołecznym tak więc no jemu już nic nie pomoże
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-10-30, 16:34 3
Czarny w A6, ciekawe komu zajebał.
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2021-10-30, 17:03 2
Ten kraj moralnie juz nie istnieje
Zgłoś
Avatar
Ahoi 2021-10-30, 18:00 13
Według policji rowerzysta przeżył, uratował go kask.
cwbchicago.com/2021/10/bicyclist-attacked-then-saved-by-helmet-when-a-...
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-10-30, 18:14 6
Rick_Sanchez napisał/a:

A ten w czarnym mljeescze po łbie przejechał.



Na 100% to "ta" a nie "ten"
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-10-30, 18:33 1
pro_avenger napisał/a:

Czarny w A6, ciekawe komu zajebał.



Pewnie rowerzyście
Zgłoś
Avatar
Omenick 2021-10-30, 20:05 1
NataliaW napisał/a:

Na 100% to "ta" a nie "ten"



Dokładnie xD Zanim nie zacząłem więcej jeździć po jednym z większych miast Polski to myślałem że to głupi stereotyp, ale zbyt dużo miałem sytuacji kiedy ktoś jedzie przede mną jakby był pijany albo niespełna rozumu. Zatrzymuje się przed skrzyżowaniami z pierwszeństwem, wjeżdża na pełnej kurwie tam gdzie pierwszeństwa nie ma, zmienia kierunki jazdy z kierunkowskazem odwrotnym do kierunku skrętu, wjeżdża na ronda pod prąd xD Potem spotykasz się z takim autem na światłach, przeważnie jest to porysowany nowy SUV i widzisz że w środku siedzi tępe babsko i pisze smsy...
Zgłoś
Avatar
Radbug 2021-10-30, 22:09
W czarnym jeepie kierowała mała Chinka.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2021-10-31, 1:52
Omenick napisał/a:

Dokładnie xD Zanim nie zacząłem więcej jeździć po jednym z większych miast Polski to myślałem że to głupi stereotyp, ale zbyt dużo miałem sytuacji kiedy ktoś jedzie przede mną jakby był pijany albo niespełna rozumu. Zatrzymuje się przed skrzyżowaniami z pierwszeństwem, wjeżdża na pełnej kurwie tam gdzie pierwszeństwa nie ma, zmienia kierunki jazdy z kierunkowskazem odwrotnym do kierunku skrętu, wjeżdża na ronda pod prąd xD Potem spotykasz się z takim autem na światłach, przeważnie jest to porysowany nowy SUV i widzisz że w środku siedzi tępe babsko i pisze smsy...



A wiesz skad duze SUVy u takich agentek? Od mezow ktorzy wiedza ze ich kobiety to pizdy za kolkiem i dla ich bezpieczenstwa wkladaja je w te wielkie auta ze kiedy taka cos odjebie to jest bezpieczna
Zgłoś
Avatar
purunkpustunk 2021-10-31, 9:59
Czuł opory na oponie, to z przyjemnością pewno dodał gazu pewno. Nie umyślne spowodowanie śmierci to pewno mandat tylko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie