18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Dindu nuffin have rights and clay
TT4 • 2017-03-10, 7:41
Przepiękne zestawienie punktów widzenia.
Policjant: Spokój, opanowanie, rozdzielczość.
Dindu: Wiadro, glina, zamieszki.

Dla nieznających angielskiego ruchome obrazki.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-10, 7:46 1
TT4 napisał/a:

Dla nieznających angielskiego ruchome obrazki.

Dla nieznających angielskiego oglądać od 1:25
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-03-10, 7:47
Up Also right.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-03-10, 7:56
TT4 napisał/a:

Up Also right.



Sam czasami wrzucasz coś przetłumaczone przez Google translate, bo sam nie umiesz. Nie zgrywaj takiego specjalisty
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-03-10, 8:14 2
Tomi , piwo
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-03-10, 8:19 2
Jeżeli uważasz to za bycie specjalistą od języka to podaj hasło...

AAAA.... nie znasz hasła....

W takim razie zapraszam:

Potem tylko henna (płynie) i...

Nie wkurwiaj mnie, języki trochę znam.
Zgłoś
Avatar
Suspens 2017-03-10, 9:36 8
@up

Chyba języki swoich chłoptasiów jak ci czyszczą otwór z rdzy
Zgłoś
Avatar
weezo 2017-03-11, 1:10 1
"Officer William Martin ended up suspended for 10 days"
To już nie można zatrzymywać czarnych, nawet jak łamią prawo? Co tam się do chuja odpierdala?
Zgłoś
Avatar
Gondone 2017-03-11, 13:11 14
O ile dobrze rozumiem, to jej 7-letni syn naśmiecił, a jakiś typ zaczął go za to dusić. Po czym wezwała policję, a policjant ten pyta chamsko czemu to obcy koleś nie może dotykać jej syna? Generalnie prowokuje babkę i nie wiem o co Wam chodzi?
Dodatkowo sam wywołał nerwową sytuację.
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2017-03-11, 13:25 1
Piwko za Opis
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-03-11, 15:41 1
Policjant chciał młodą złapac za cycki tylko.
Ogólnie pies przesadził.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2017-03-11, 16:57
Oh, wow - poor people being arrested. What a rare occurrence
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2017-03-11, 17:23 7
Jesteście ciemni jak widzowie TVN. Pies sprowokował całą sytuację. Na jego nagraniu widać, jakby ta młoda (córka kobiety) chciała go zaatakować, a na nagraniu gapia widać, że policjant to typowy, stronniczy jebany pies. Matka zadzwoniła na policją bo jakiś typ przydusił jej 7-letniego syna za zaśmiecanie, a gliniarz się pyta "dlaczego nie nauczy pani sprzątać syna?". Noż kurwa.
Chodzi o to, że pokazano dwa różne punkty widzenia, a jak ktoś nie rozumie co mówią (i co jest tam napisane) to niech najlepiej przewija dalej i się nie wypowiada.
Zgłoś
Avatar
picek444 2017-03-11, 21:03 2
Ja tam rozumiem śmianie się z filmików gdzie ktoś ewidentnie zlewa policje, dostaje wpierdol i krzyczy że jest niewinny.
Ale jakby ktoś moje dziecko tarmosił, nawet za jakieś przewinienie, a wezwani psiarscy by mi powiedzieli "nie wychowałeś gówniaka to słusznie że dostał wpierdol" to bym mnie chuj strzelił.
A tu na koniec widać, jak pały jeszcze dla zabawy 'pacyfikują' sobie czarną biedote... Jak patrze na takie filmiki to nawet momentami rozumiem tych lewaków wszystkich
Zgłoś
Avatar
AdiOsAmigos 2017-03-12, 9:54 1
picek444 napisał/a:

Ja tam rozumiem śmianie się z filmików gdzie ktoś ewidentnie zlewa policje, dostaje wpierdol i krzyczy że jest niewinny.
Ale jakby ktoś moje dziecko tarmosił, nawet za jakieś przewinienie, a wezwani psiarscy by mi powiedzieli "nie wychowałeś gówniaka to słusznie że dostał wpierdol" to bym mnie chuj strzelił.
A tu na koniec widać, jak pały jeszcze dla zabawy 'pacyfikują' sobie czarną biedote... Jak patrze na takie to nawet momentami rozumiem tych lewaków wszystkich


Wyrzuć te nieczyste myśli z głowy i nawróć się z powrotem albowiem chwilami każdy sadol ma chwile słabości
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie