18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Pani o wdzięcznym imieniu Kevhani Camilla Hicks znana także jako Key Vhani znalazła gdzieś łańcuchy i jak to murzyn po założeniu ich zaczęła rapować. Pewnego wieczoru rozmawiała ze swoim menagerem i o coś się pokłócili. Kevhani w obawie o swoje życie wyciągnęła klamkę i odjebała menadżera na miejscu. Jej adwokat zagrał kartą rasową i potwierdza że ona biedna Dindu Nuffin, Sze Łas a Good Gerl, Want to Goł to Kolydż i w ogóle to oczywista samoobrona była .

A jak było naprawdę możemy ocenić dzięki pojawieniu się filmu z motoringu.



Ewidentna samoobrona. W dodatku jakiś wstrętny biały suprematysta, w dodatku w białym samochodzie ją rozjechał. Na szczęście nasza małpka wyszła za kaucją i napisała na insta oświadczenie dla swoich fanów:

Cytat:

Dzień dobry wszystkim moim zwolennikom i fanom! W końcu jestem w domu po doświadczeniu czegoś tak traumatycznego i zmieniającego życie. Mam 3 złamane żebra i siniaki na całym ciele, więc obecnie dochodzę do siebie i odpoczywam” – napisała. „Chcę tylko osobiście podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają i wiedzą, że nie jestem okropną osobą jak niektórzy twierdzą . Nie mogę w ogóle komentować tej sprawy, ale modlę się, abyście wszyscy nadal byli przy mnie i wspierali mnie w tym tragicznym czasie. Kocham was wszystkich na zabój!



Jak widać jak typowy murzyn w dodatku kobieta bardzo się przejęła tym że z zimną krwią odjebała człowieka. W końcu najważniejsze jest to jak ona się czuje i jej siniaki na całym ciele oraz to że niektórzy nie wiedzieć czemu źle o niej mówią

ukryta treść


ukryta treść
https://www.nbcmiami.com/news/local/im-finally-home-aspiring-rapper-charged-in-fatal-wynwood-shooting-caught-on-video-posts-bond/3164839/
Zgłoś
Avatar
hokej1986 2023-11-22, 1:53 8
Do piachu
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-11-22, 3:14 18
Ten manager to chyba raczej, albo na pewno był jej alfonsem
Zgłoś
Avatar
dance4life 2023-11-22, 3:37 11
browar za opis ;D
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-11-22, 8:02 2
,czytajac opis pomyslalem ze to jakas afromurzysnska wersja mody na sukces, a to po prostu amerykanska codziennosc
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-11-22, 8:23 11
Biały samochód powinien najechać na nią i stanąć. Małpa w potrzasku
Zgłoś
Avatar
tsugamib0326 2023-11-22, 9:57
No i huj im wszystkim w dupę
Zgłoś
Avatar
bania88 2023-11-22, 10:33 5
Ale ona aspiruje do bycia raperem. Czy przypadkiem ścieżką każdego porządnego rapera nie jest odsiadka w pierdlu?
Zgłoś
Avatar
Maculata 2023-11-22, 10:37 2
Żadnego człowieka nie odjebała, bo to są jedne i te same zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-11-22, 10:39
" Kocham was wszystkich na zabój! "

czyli kochała skoro go zabiła.. czy któryś z was miał tak zakochaną kobietę?
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2023-11-22, 10:57 3
Ale jak kurwa wyszła za kaucja????!
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-11-22, 11:07 7
Poszukałem na insta i tam conajmniej polowa ludzi pierdoli że ona sie broniła bo "mogła pomyslec ze on poszedl do samochodu po bron" xDDD
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-11-22, 11:07
Jaki rasizm jak same czarnuchy.

AnalAcrobat napisał/a:

Ale jak kurwa wyszła za kaucja????!



Bo ma 3 dzieci na utrzymaniu, albo więcej.
Zgłoś
Avatar
Mamciewdupie 2023-11-22, 11:27
AnalAcrobat napisał/a:

Ale jak kurwa wyszła za kaucja????!



Floryda to taki Dindu Nuffin wśród wszystkich stanów.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2023-11-22, 11:40
Bla bla bla bla bla bla 13% bla bla bla bla bla bla 50% bla bla...
Zgłoś