18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dlaczego nie pije wódki
SaintMaster • 2013-11-25, 22:02
Weekend spędziłem w barze ze znajomymi i niedawno poznaną koleżanką która mieszkała zaraz obok lokalu. Świetowaliśmy urodziny. Kielich za kielichem, w barze ponad 20 stopni co nie sprzyjało szybkiemu trzeźwieniu. Po ok 0,5l na dwóch włączył się syndrom prawdziwego Polaka. Czyli im więcej alkoholu tym lepsza zabawa. W pewnym momencie po prostu większość zaliczyła tzw. zgon. Towarzystwo zaczęło się zbierać powoli do domu, każdy miał niedaleko a ja jak zawsze musiałem zapierdalać ponad kilometr bez kurtki w samej koszuli bo transport zawiódł. Koleżance zrobiło się mnie żal i zaproponowała abym u niej się przespał. Mi pasuje! Od jakiegoś czasu kręciliśmy ze sobą i wszystko dążyło do pewnego . Więc ledwo co przytomny wszedłem do niej do domu po wcześniejszym uprzedzeniu żebym był cicho bo mamuśka śpi. Wszystko gra wchodzę, pies zaczął na mnie szczekać, było słychać, że matka wstaje z łóżka, ściągam buty (zimowe- co po pijaku staje się niemożliwe po ciemku) no i... jak się nachylałem wyjebałem twarzą w metalową miskę psa, rozbiłem łeb. To nie było najgorsze. Koleżanka mnie pozbierała i wciągnęła na łóżko. Matka wyszła po chwili w majtkach i przeźroczystej koszulce z tekstem: kto to jest? On jest kompletnie pijany. Zabieraj go stąd! A na to Ania: jak mam go zabrać przecież nie dojdzie nawet. Zaczęła się tłumaczyć, ja ledwo co widzę na oczy,przebudziłem się i z tekstem do jej matki: Ja nie dojde? Kładź się maleńka z szyderczym śmiechem. Po chwili uświadomiłem sobie, że to spory błąd. Zaczęła na mnie krzyczeć i wyjebała mnie z mieszkania i wróciłem z buta cały upierdolony z krwi i błota bo gdzieś po drodze się przewróciłem. Na drugi dzień dostałem smsa, że będę musiał długo naprawiać to co zepsułem. Załagodziłem sytuację i przyjaźń dlalej trwa.. Pytałem, czy mogę przyjść przeprosić jej mamę ale na razie lepiej nie ryzykować bo pewnie jeszcze emocje nie puściły z tego co mówiła. Poczekam pare dni i zrobię podejście z kwiatami... Czekajcie na dalszą część historii.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-11-25, 22:08 5
No to dojebałeś do pieca, Stary.
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-11-25, 22:09 4
"Dlaczego nie pije wódki

Weekend spędziłem w barze ze znajomymi..."

dalej mi sie nie chciało czytać, przypuszczam ,że skończyło się obudzieniem z kutasem kolegi w buzi

ps. nie nie znam tego z autopsji hehe
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-11-25, 22:12
wody ! wody !
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-11-25, 22:12 51
Szukaj pozytywów tej sytuacji. Może pukniesz córkę i matkę.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-25, 22:12 32
Jak to powiedział pewien kapitan Wojska Polskiego:
- Wódka jest dla mądrych ludzi, i piwo. Nie dla baranów. Barany piją wodę albo kwaśne mleko
Zgłoś
Avatar
SaintMaster 2013-11-25, 22:17 8
Sayagin666

Zabłysnąłeś. Sam postawie Ci wirtualne piwo pizdo.

BongMan

Ahh te twoje anegdoty Ale muszę się z tobą zgodzić. Za dużo też nie zdrowo i każdemu pewnie w życiu zdarzyło się coś głupiego odjebać.
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2013-11-25, 22:30 6
nie idź z kwiatami bo ci te kwiaty w dupę wsadzi... kup lepiej psu miskę
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-11-25, 22:49
Zaruchasz brawo:)!!!
Zgłoś
Avatar
SaintMaster 2013-11-25, 22:54
Na tym etapie nie myślę nawet o ruchaniu... Tylko żeby wszystko naprawić I zacząć wszystko od początku. Chce się zachować fair.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-11-25, 23:14 20
SaintMaster napisał/a:

Na tym etapie nie myślę nawet o ruchaniu... Tylko żeby wszystko naprawić I zacząć wszystko od początku. Chce się zachować fair.


chłop który nie myśli o ruchaniu, chce wszystko naprawiać, zacząć od początku i zachować się fair?

kurwa, stary na maksa cię spedaliło ?

i tak nie poruchasz
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-11-25, 23:15 1
A myślałem, że to ja jestem pojebany jak się nawalę. Masz to piwo, co prawda wirtualne, chociaż prawdziwe też bym Ci postawil. Na kaca moralnego.
Zgłoś
Avatar
issenpl 2013-11-25, 23:17
to mi przypomina mój pierwszy raz
Zgłoś
Avatar
GlosZeZlewu 2013-11-25, 23:22 3
A ja na Twoim miejscu przestałbym się do niej odzywać na jakiś czas.Wyczekaj ją a sama przyjdzie-zobaczysz.A jej matka to jeszcze do Ciebie przyjdzie z kwiatami i flaszką
Zgłoś
Avatar
dziarski 2013-11-25, 23:29
ponad kilometr o kurwa o nie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie