18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
.................. 2012-03-04, 13:05
Fajna ta Łódź, ciekawe czy Noster te miejsca zna.
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-03-04, 13:20 5
Tagi:
Cytat:

moje miasto moja chluba



No baaa każdy by się chlubił

Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-04, 13:23
Wygnali Żydów, to teraz klepią biedę i żyją w syfie.
Zgłoś
Avatar
ODkarzacz 2012-03-04, 13:23 3
Łódź jest jaka jest ale wydaje mi się, że jakby te wszystkie kamienice i ulice ładnie wyremontował to by się inne miasta ze wstydu pochowały.

Ładna Łódź od 3:40
Zgłoś
Avatar
kosaplaymaker 2012-03-04, 13:39


Chyba tak tam psy szczekają...
Zgłoś
Avatar
LoperPL 2012-03-04, 14:25
W mieście Łodzi gdzie bieganie psom szkodzi...
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-03-04, 17:49 2
szkoda, że w takim złym świetle ukazują to miasto i niszczą jego wizerunek. Te wszystkie kamienice to własność prywatna i nikt nie zmusi człowieka aby je remontował. Są w Łodzi piękne miejsca, które nie zostały ukazane na filmie.. Dlaczego nie ma Piotrkowskiej, aleja Politechniki inaczej wygląda. Szkoda, że autor tak oczernia to miasto
Zgłoś
Avatar
kinix21 2012-03-04, 17:52 2
ODkarzacz, i ten film jest chyba najlepszą odpowiedzią na tę marną prowokację.
Miasto jak miasto - duże, pełne kontrastów, nie do ogarnięcia. A obrazki dziur czy walających się butelek, to można zobaczyć w całej Polsce. Filmik tendencyjny, bo pokazuje najgorsze ulice Łodzi - Legionów, Gdańska, jakieś obrzeża Kilińskiego, o których nikt nie słyszał, czyli miastową żulernie, typu warszawska Praga czy krakowska Nowa Huta. Mieszkam tu od urodzenia, a 95% z tych miejsc pierwszy raz na oczy widzę, ale jak koniecznie chce się pokazać coś ze złej strony, to zawsze znajdzie się odpowiedni materiał
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-03-04, 17:56 1
Najgorsze jest to, że zobaczyłem tam swoją kamienicę
Teraz muszę się na Tymienieckiego wyprowadzić
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-03-04, 18:47 1
kinix21 napisał/a:

ODkarzacz, i ten film jest chyba najlepszą odpowiedzią na tę marną prowokację.
Miasto jak miasto - duże, pełne kontrastów, nie do ogarnięcia. A obrazki dziur czy walających się butelek, to można zobaczyć w całej Polsce. Filmik tendencyjny, bo pokazuje najgorsze ulice Łodzi - Legionów, Gdańska, jakieś obrzeża Kilińskiego, o których nikt nie słyszał, czyli miastową żulernie, typu warszawska Praga czy krakowska Nowa Huta. Mieszkam tu od urodzenia, a 95% z tych miejsc pierwszy raz na oczy widzę, ale jak koniecznie chce się pokazać coś ze złej strony, to zawsze znajdzie się odpowiedni materiał



Dokładnie.W każdym mieście znajdą się miejsca chujowe.Mieszkałem przez rok w Łodzi na Retkini i bardzo dobrze wspominam tamten okres.Dużo lepiej niż kilkumiesięczny pobyt w Wrocławiu!

I coś dla kontrastu tamtego filmiku

Zgłoś
Avatar
Grabbarz 2012-03-04, 19:35
taaa bardzo aktualne
Zgłoś
Avatar
pocztapoczta 2012-03-04, 19:56 1
hitlera witaliście jak swojego to teraz macie, gówno z gównem :*
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-03-04, 20:54 1
Uwielbiam w Łodzi te wszystkie wyremontowane pofabrykanckie budynki, piękne apartamenty jakie z nich są zrobione. Jednak ten film nie ukazuje wszystkiego, Akademia Muzyczna na Gdańskiej pięknie wygląda, południowy kampus politechniki (pofabrykanckie budynki, wyglądające jak Manufaktura, mają w sobie coś), pałace właścicieli zakładów włókienniczych (aktualnie Rektoraty uczelni i urzędy) nie ma ukazanej Piotrkowskiej nocą
Zgłoś
Avatar
kobikUNW 2012-03-04, 21:47
A dziury w drogach są tak wielkie, że można ryby łowić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie