18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
s................h 2011-01-05, 21:11
A więc no tak... Że ten, ekhm... Nie dobra, nie wiem co powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
musiek 2011-01-06, 15:19 2
fejk, nikt nie rucha kozy
Zgłoś
Avatar
szmeger 2011-01-06, 15:26
przynajmniej długo nie cierpiała... a szkoda
Zgłoś
Avatar
Patriot91 2011-01-06, 15:43
Sandworm detected...
Zgłoś
Avatar
Lala 2011-01-06, 15:45
Rozwinę swoją wypowiedź bo najwyraźniej któryś z moderatorów nie zrozumiał...
A więc wydaje mi się, że motyw z filmu "Wstrząsy".

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-06, 15:48 ]
Chyba Ty czegoś nie rozumiesz.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-01-06, 16:01
To jest z filmu "Forfiter szwagier 2".
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2011-01-06, 16:53 3
Ja pierdole serwis spadł pod dno kurwa ...
Zgłoś
Avatar
Rafq 2011-01-06, 17:06 5
Lala napisał/a:

Rozwinę swoją wypowiedź bo najwyraźniej któryś z moderatorów nie zrozumiał...
A więc wydaje mi się, że motyw z filmu "Wstrząsy".

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-06, 15:48 ]
Chyba Ty czegoś nie rozumiesz.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.



Ha, teraz już wiem który kurwa taki szwagier że mi $w33t komcie usuwa. Nie dość że nie wpisze przyczyny to tylko się powoła na regulamin. To że coś Cię nie śmieszy nie znaczy że od razu masz to usuwać, spuść z kija i nie spinaj sie tak ojczulku bo za dużą moc między nogami poczułeś.

Kiedyś na sadolu czarne komenty były na porządku dziennym, a teraz na głównej wykopy, joe.org i inne chujstwa niezwiązane z czarnością. Może wkrótce zmieńcie nazwę na undeground-joemonster?

I przykładowa sytuacja że nie blefuję. Był jakiś topic z hejterami, zgodnie z tradycją chciałem dorzucić 'szokobonsy' ale nie kurwa 'Twój post został usunięty' powód: 'niezwiązane z tematem' no kuuurwa. okej, może to nie było śmieszne (zdarza się prawda?) ale kurwa żeby po kilku dniach w innym temacie numer z szokobonsem przeszedł, to teraz nagle było zgodnie z tematem...

I nawet nie ma sie komu pożalić, bo niby gdzie? Oczywiście jakiś frajer kurwa od razu usunie post.

A Ty czy inny zajebany modzie jak chcesz to usunąć to przydaj się kurwa i przenieś to szanownie do innego tematu/działu bo od tego kurwa też jesteś, ja jestem na tyle ułomny że nie potrafię znaleźć odpowiedniego miejsca na tym portalu gdzie mógłbym wylać swoje żale bez usuwania mojego posta. Do admina pisałem i nie sposób Ciebie wziąść za fraki bo oczywiście każde 'usunięcie posta' jest anonimowe i nie wiadomo który mod się bawi. Nietykalni się kurwa czujecie? Chuj wam w dupę hejterzy wasz czas i tak dobiegnie końca.
Zgłoś
Avatar
Lala 2011-01-06, 17:42 1
Rafq napisał/a:



Ha, teraz już wiem który kurwa taki szwagier że mi $w33t komcie usuwa. Nie dość że nie wpisze przyczyny to tylko się powoła na regulamin. To że coś Cię nie śmieszy nie znaczy że od razu masz to usuwać, spuść z kija i nie spinaj sie tak ojczulku bo za dużą moc między nogami poczułeś.

Kiedyś na sadolu czarne komenty były na porządku dziennym, a teraz na głównej wykopy, joe.org i inne chujstwa niezwiązane z czarnością. Może wkrótce zmieńcie nazwę na undeground-joemonster?

I przykładowa sytuacja że nie blefuję. Był jakiś topic z hejterami, zgodnie z tradycją chciałem dorzucić 'szokobonsy' ale nie kurwa 'Twój post został usunięty' powód: 'niezwiązane z tematem' no kuuurwa. okej, może to nie było śmieszne (zdarza się prawda?) ale kurwa żeby po kilku dniach w innym temacie numer z szokobonsem przeszedł, to teraz nagle było zgodnie z tematem...

I nawet nie ma sie komu pożalić, bo niby gdzie? Oczywiście jakiś frajer kurwa od razu usunie post.

A Ty czy inny zajebany modzie jak chcesz to usunąć to przydaj się kurwa i przenieś to szanownie do innego tematu/działu bo od tego kurwa też jesteś, ja jestem na tyle ułomny że nie potrafię znaleźć odpowiedniego miejsca na tym portalu gdzie mógłbym wylać swoje żale bez usuwania mojego posta. Do admina pisałem i nie sposób Ciebie wziąść za fraki bo oczywiście każde 'usunięcie posta' jest anonimowe i nie wiadomo który mod się bawi. Nietykalni się kurwa czujecie? Chuj wam w dupę hejterzy wasz czas i tak dobiegnie końca.


Heheh podpisuję się pod tym obiema rękami. Spróbuj coś napisać o ateistach albo PO Tu było dwóch takich fajnych użytkowników, ale nie pamiętam dokładnie nicków: Fasola jaś i kent czy jakoś w ten deseń. Podobało mi się, że nie przejmowali się jakimiś bezsensownymi, niezwiązanymi z regulaminem zakazami tutejszej moderacji. Potrafili doprowadzić zarówno do zabawnych jak i ciekawych dyskusji. Nie wiem co się z nimi teraz dzieje, ale mam nadzieję, że wrócą
Chodź zarejestrowana jestem od niedawna to sadola przeglądam już z pół roku albo i dłużej, widzę więc jak jakość spadła.
Zgłoś
Avatar
sarahblack 2011-01-06, 17:45
Ale oczywiscie wiecie (up i upup) ze reprezentujecie soba najnizszy rodzaj trollowania?
Zgłoś
Avatar
matx 2011-01-06, 20:05
@wszyscy,
i tak wszyscy umrzecie.
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-01-06, 20:33
@Lala,rafq tl;dr

ja nie wiem, jaki pojeb odważy się wrzucić tutaj takie gówno, ale przekaż swoim rodzicom wyrazy wspóczucia.
Zgłoś
Avatar
misiek_696 2011-01-06, 21:04
haha od razu mi sie skojarzył Cartman z Southparku xDD
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-01-06, 22:00
biedni hippisi
...mam nadzieję że nie skończę tak jak moi bracia i siostry
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie