18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
E................k 2013-12-06, 17:33 17
Jedni i drudzy siebie warci ..
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-12-06, 17:36 6
Cioty nie katolicy, prawdziwy katolik w takich momentach bierze katanę lub inny ostry przedmiot i kroi bydło. Jestem tu by łamać stereotypy
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-12-06, 17:39 2
Bydło się bije a rząd wprowadza sobie różnorakie "reformy". Skoro w Polsce się to sprawdza to dlaczego miałoby się nie sprawdzić gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
fatestay 2013-12-06, 17:51 61
Co to? Czyżby tłum grzecznych, pokojowych i sponiewieranych homo-owieczek chciał zadać cios swoim straszliwym ciemiężcom? To pokazuje, że są taką samą tempą chołotą jak neonaziści i rasiści tylko, że poprawnosc polityczna jest po ich stronie. Od dawna widać pewne analogie społeczne miedzy tym co dzieje się aktualnie, a tym co miało miejsce przed II wojną światową. Robi się naprawdę ciekawy kociołek i będzie zabawnie. Kiedyś żydzi, faszyści i komuniści. Teraz: islamiści, inwazja arabów i afrykanów na Europe przepełnionych ambicją życia na socjalu, skrajne grupy pełnoetatowych debilów z obu biegunów politycznych. Have fun!
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2013-12-06, 18:03 25
fatestay napisał/a:

są taką samą tempą chołotą


Następnym razem pisz nieostrą
Zgłoś
Avatar
blezio 2013-12-06, 19:46 284
@Ezoteryk ty pierdolony bucu. Co ci chrześcijanie zawinili? Pokazali właśnie swoją wyższość nad tym lewackim ścierwem, chociaż równie dobrze mogliby się z nimi napieprzać. A Ty chcesz się kurwa dopasować do ogólnej nagonki na Kościół i pierdolisz takie głupoty.
Jebnij się w łeb.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-12-06, 19:52 7
Cytat:

że są taką samą tempą chołotą jak neonaziści i rasiści tylko,


Tępą ty tępaku. Mówienie źle o naziolach, rasistach itp. jest tak jakby rasizmem samym w sobie. Człowiek, który wymyślił słowo "rasista" powinien zawisnąć na słupie za jaja.
Zgłoś
Avatar
plArc 2013-12-06, 20:07
Warto zauważyć, że z jakiegoś powodu Argentyńczycy nie lubią papieża, który jest ich rodakiem. Polecam poczytać i poszukać drogie owieczki
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2013-12-06, 20:54
Dobrze, że geje i lesby bo jakby tam były muslimy to by posypało się 1,5 tysiąca katolickich łbów.
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-12-06, 21:09
who cares...
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-12-06, 21:11 3
A można jakieś źródło? Bo dla mnie faktopedia to nie żadne źródło, tylko gówno pokroju bezużytecznej
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-12-06, 21:13 1
Kościół, meczet, jeden chuj. Zlikwidować wszelkie religie, bo to ogranicza ludzkość. Wolę 10 lesbijek niż jednego pomidora-pedofila. Amen.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-12-06, 21:14 5
blezio napisał/a:

@Ezoteryk ty pierdolony bucu. Co ci chrześcijanie zawinili? Pokazali właśnie swoją wyższość nad tym lewackim ścierwem, chociaż równie dobrze mogliby się z nimi napieprzać. A Ty chcesz się kurwa dopasować do ogólnej nagonki na Kościół i pierdolisz takie głupoty.
Jebnij się w łeb.



Nie chcę mi się więcej pisać więc napisze to " Nasrał bym ci do gęby "
Zgłoś
Avatar
JaE 2013-12-06, 21:25 21
Pisałem to raz i napiszę raz jeszcze. Ta cała dzisiejsza nagonka na wszystko co konserwatywne to podręcznikowy przykład manipulowania tłumem.

1. Określamy przeciwnika.
2. Wyśmiewamy i kpimy z niego.
3. Dystansujemy się od niego co daje nam poczucie wyższości.
4. Kpiny i śmiechy przeradzamy w nienawiść i w efekcie przemoc.

Tolerancyjni tolerują tylko siebie we własnym gronie, do niczego innego tolerancji nie przejawiając. Dziś chcą zmian, jutro będą chcieli budowania szubienic, pojutrze na tych szubienicach będą wieszać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie