18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Avatar
PANLACH 2021-07-03, 7:14 1
Co za kretynka widzi samochód po prawej że się zatrzymał a ona ciśnie lewym bo droga jest jej żenada.
Mam nadzieje że te pizdę zamkną i to na długo , a kady kto broni tej kretynki jest skończonym debilem!
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-07-03, 7:27
aquamen napisał/a:

Powinni zlikwidować te przejścia albo kamerę on-line sadistic zrobić



Czlonkowie sadistic powinni zlozycy się na dodatkową kamerę za przejściem, bo sam moment wypadku nie jest tak istotny jak akcja ratownicza.
Zgłoś
Avatar
fun88 2021-07-03, 9:14
Dobrze ze mial.pierszenstwo. Teraz bedzie pierwszy na sorze.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-07-03, 10:02 1
Baba powinna być sadzona za zabójstwo. Wyprzedzanie auta puszczającego pieszego to świadome łamanie przepisów KD.
Pan jak się obudzi już w kolejce pod brama u Abrahama to się zastanowi czy warto było w takim dzikim kraju przebiegać przez lasy bez rozglądania się.
Zgłoś
Avatar
harkov 2021-07-03, 12:11 3
Widzę, że znowu mamy zlot troglodytów w komentarzach, którzy powtarzają jak mantrę te swoje wysrywy o łamaniu przepisów. Generalnie wszystkich komentarzy nie czytałem, ale raczej nikt tutaj nie pierdoli, że przepuszczanie pieszego nie jest zapisane w "prawie", tylko że to chujowy przepis. Ukrywanie Żymian też nie było zgodnie z prawem. Jacyś podludzie stowrzyli przepis dla podludzi (ergo dla was), a wy teraz bronicie go jak KOD konstytucji. Chuj z tym, że to naraża pieszych, spowalnia ruch i korkuje miasta. To takie typowe dla bandy korpo nieudaczników życiowych po trzydziestce, którzy nie dopuszczają do siebie jaką mentalną januszerką się stali. Jedyne co im pozostało to udowodnić jacy są zajebiści bo oni się stosują do tego co im pan kazał, a inni nie.

PS. Nie wiem jak można być taką amebą, żeby bronić tego kretyńskiego przepisu zamiast zrobić masowe ruszenie w celu jego zmiany (razem z rządem przy okazji), albo chciaż go krytykować, jak nie chce wam się starej dupy ruszyć.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-07-03, 15:25 1
harkov napisał/a:

Widzę, że znowu mamy zlot troglodytów w komentarzach, którzy powtarzają jak mantrę te swoje wysrywy o łamaniu przepisów. Generalnie wszystkich komentarzy nie czytałem, ale raczej nikt tutaj nie pierdoli, że przepuszczanie pieszego nie jest zapisane w "prawie", tylko że to chujowy przepis. Ukrywanie Żymian też nie było zgodnie z prawem. Jacyś podludzie stowrzyli przepis dla podludzi (ergo dla was), a wy teraz bronicie go jak KOD konstytucji. Chuj z tym, że to naraża pieszych, spowalnia ruch i korkuje miasta. To takie typowe dla bandy korpo nieudaczników życiowych po trzydziestce, którzy nie dopuszczają do siebie jaką mentalną januszerką się stali. Jedyne co im pozostało to udowodnić jacy są zajebiści bo oni się stosują do tego co im pan kazał, a inni nie.
PS. Nie wiem jak można być taką amebą, żeby bronić tego kretyńskiego przepisu zamiast zrobić masowe ruszenie w celu jego zmiany (razem z rządem przy okazji), albo chciaż go krytykować, jak nie chce wam się starej dupy ruszyć.



Tyle że przepisów było tam naruszone więcej niż tylko ten z pierwszego czerwca. Następny znawca który prawko zdobył grając w need for speed czy gran turismo a do tego nie potrafi czytać ze zrozumieniem. I kto to do chuja są Żymianie? I kto ich ukrywał?
Zgłoś
Avatar
nano50 2021-07-04, 9:31
Czy w takim przypadku osobie pieszej też grozi jakaś kara za biegnięcie przejściem wprost pod samochód czy chuj z tym?
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-07-04, 12:19
[quote="Insaner"Prawnie odpowie kierowca, ale z normalnego punktu widzenia pieszy sam sobie winny bo mimo wszystko powinien się rozejrzeć a już na pewno nie urządzać sobie sprintu przez pasy na takiej ulicy.


Ciebie chyba pojebało do reszty. Pasy, samochód na jednym pasie stoi, a ta przjeżdza na pełnej piździe jakby nigdy nic. Jej i tylko jej wyłączna wina. Kto się nei zatrzymuje, albo przynajmniej nie zwalnia przy pasach gdzie już jedno auto stoi i przypuszczlnie wpuszcz pieszego, ten pizda i chuj i gówno a nie kierowca.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-04, 22:15 1
Insaner napisał/a:

Prawnie odpowie kierowca, ale z normalnego punktu widzenia pieszy sam sobie winny bo mimo wszystko powinien się rozejrzeć a już na pewno nie urządzać sobie sprintu przez pasy na takiej ulicy.


No-idea napisał/a:

Ciebie chyba pojebało do reszty. Pasy, samochód na jednym pasie stoi, a ta przjeżdza na pełnej piździe jakby nigdy nic. Jej i tylko jej wyłączna wina. Kto się nei zatrzymuje, albo przynajmniej nie zwalnia przy pasach gdzie już jedno auto stoi i przypuszczlnie wpuszcz pieszego, ten pizda i chuj i gówno a nie kierowca.



No nie do końca go pojebało... Oczywiście wina baby za kółkiem, ale nawet mając pierwszeństwo, należy dla WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA się rozejrzeć... Ja miałem wiele razy pierwszeństwa i dzięki OGRANICZONEMU ZAUFANIU unikałem wypadków.
Zgłoś
Avatar
nano50 2021-07-06, 22:36
No-idea napisał/a:

[quote="Insaner"Prawnie odpowie kierowca, ale z normalnego punktu widzenia pieszy sam sobie winny bo mimo wszystko powinien się rozejrzeć a już na pewno nie urządzać sobie sprintu przez pasy na takiej ulicy.


Ciebie chyba pojebało do reszty. Pasy, samochód na jednym pasie stoi, a ta przjeżdza na pełnej piździe jakby nigdy nic. Jej i tylko jej wyłączna wina. Kto się nei zatrzymuje, albo przynajmniej nie zwalnia przy pasach gdzie już jedno auto stoi i przypuszczlnie wpuszcz pieszego, ten pizda i chuj i gówno a nie kierowca.



Pieszy to też uczestnik ruchu. Biegł pod koła samochodu łamiąc kilka przepisów jednocześnie. Jakby miał trochę oleju to nic by się nie stało. Trzeba być skończoną amebą, aby dać się przejechać na przejściu. Dlatego pytałem powyżej
Zgłoś