18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Halman 2020-11-17, 7:38 69
Maraza7.1 napisał/a:

Doktory jado i bedo szczepić!


mam pomysł; zaszczep się pierwszy gościu a po roku jak przeżyjesz ten eksperyment to pogratuluję osobistego poświęcenia dla nauki.
Zgłoś
Avatar
gzesiek 2020-11-17, 7:42 13
Macie ustawę z 2008 roku z poprawkami z października. Jak uznaja ze srovid jest bardzo zakazny to mogą tego użyć.

Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]
1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-17, 7:43 40
Halman napisał/a:

mam pomysł; zaszczep się pierwszy gościu a po roku jak przeżyjesz ten eksperyment to pogratuluję osobistego poświęcenia dla nauki.


Nie miałem pewności, ale tak żem czuł, że jesteś pierdolonym idiotą bez żadnej wiedzy nt. medycyny

Banujcie, bijcie, byłem tego uczony
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-11-17, 7:43 1
Co to ? "Z kamerą wśród wyznawców", "z kamerą wśród fanatyków" czy "z kamerą wśród zwierząt" ?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-17, 7:43 17
Piwko za pocisk po debilach obowiązkowe
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-17, 7:51 22
czarnybombelek napisał/a:

Nie miałem pewności, ale tak żem czuł, że jesteś pierdolonym idiotą bez żadnej wiedzy nt. medycyny
Banujcie, bijcie, byłem tego uczony



i to cały twój kontrargument? Debil.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-11-17, 7:52 16
ten typ takie filmy dodaje posraniec ... jeżeli szczepienia takie super na chuj szczepią się ludzie od 20-30 lat na grypę a grypa dalej jest ? .... bo teraz się nie wylecza tylko leczy cały czas dla kasy
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-11-17, 7:56 22
Kopyra szanuje za wiedze o piwie, ale poglady ma lewacko-socjalistyczne, że aż sie żygac chce.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-17, 8:02 12
Hal, myślałem, że masz szacunek do nauki. Rozczarowałeś mnie dziś trochę.

Mokry karton dobrze jedzie, szczepionka dopiero za w chuj miesięcy będzie dostępna na świecie, w Polsce pewnie później, a antyszczepjonkowcy faktycznie zmanipulowani do cna i jeszcze inni słuchają ich paranoi.

O tej konkretnej szczepionce pogadajmy jak zostanie przebadana i dopuszczona do użytku. W chuj za wcześnie o niej gadać, a panika objawem małej wiedzy ogólnej i zerowej medycznej.

Asuritta napisał/a:

ten typ takie filmy dodaje posraniec ... jeżeli szczepienia takie super na chuj szczepią się ludzie od 20-30 lat na grypę a grypa dalej jest ? .... bo teraz się nie wylecza tylko leczy cały czas dla kasy



Z kilku powodów, ale wytłumaczyć to można tylko komuś, kto skończył podstawówkę bez zająknięcia, a nie komuś, kto się musiał uczyć aby zdać.

Ze szczepnieniami jest kilka prostych zależności. Ilość osob zaszczepionych w populacji, mutacje wirusowe, obowiązkowość vs. dobrowolność, a w przypadku wirusów grypy dochodzi jeszcze ich ilość w obiegu, a tych jest trochę.

Co do jakości szczepionek, słowo klucz to przechowywanie. One się psują jak źle przechowywane. To jest prawdopodobnie najczęstszą przyczyną powikłań.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-11-17, 8:02 2
W Norwegii rząd ogłosił że zaszczepi się jako pierwszy, aby poniesć odpowiedzialność za skutki.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-17, 8:03 4
Rebeliant napisał/a:

O tej konkretnej szczepionce pogadajmy jak zostanie przebadana i dopuszczona do użytku. W chuj za wcześnie o niej gadać



ja też cie szanuję to zadam ci jedno proste pytanko: Wiec na chuj pompować społeczeństwo informacjami że jest juz szczepionka i przy okazji wdrażać w mózgi plebsu temat jej obowiązkowości ?
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-11-17, 8:24 1
Odchodząc od tematu szczepień, to wkurwiający typ z tego pokoruwa. Jak ja nie lubię chamstwa i takiego tonu u tych wszystkich youtuberów i innych vlogerów, tiktokerów.
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2020-11-17, 8:34 1
Natychmiast na główną po proszę
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-17, 9:01 3
Halman napisał/a:

i to cały twój kontrargument? Debil.


Nie dawałem do tej pory kontrargumentów tylko kontropinię, bo sam żadnych argumentów nie przedstawiłeś.

Ale wiem jakich argumentów użyjesz - hurr durr szczepionka na chorobę która pojawiła się 8 miesięcy temu, na pewno da mi autyzm oraz jest zrobiona z martwych płodów.

Szczepionka na grypę powstaje co roku nowa i nikt się nie sra. W 2019 przed wylotem do Azji przyjąłem 15 zastrzyków i co? I gówno. Autyzm dalej w normie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie