18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ja cież pierdolę... No ciężko i przykro się na to patrzy.

Ogólnie chodzi o to, że dzieci nie chodzą do szkoły i są uczone w domu... przez radykalnych katoli..

Poziom spierdolenia na równi z kozojebami chyba..

(jak nie znasz angielskiego na poziomie gimby nie odpalaj i leć dalej)
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-05, 11:58 10
hanney napisał/a:

^Up
(...) licencjat z socjologii. (...)


Ok, kurwa. Wygrałeś. Odpadłem
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-05, 13:10


pewnie jeszcze na jakimś prywatnym SWPSie Tam takich tłuków od bogatszych tatusiów masa. Płacisz i masz dyplom. Do podtarcia dupy się średnio nadaje, bo papier pewnie sztywny, nie wiem może żeby blanta ukręcić czy coś?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-05, 13:47 1
nowynick napisał/a:



pewnie jeszcze na jakimś prywatnym SWPSie Tam takich tłuków od bogatszych tatusiów masa. Płacisz i masz dyplom. Do podtarcia dupy się średnio nadaje, bo papier pewnie sztywny, nie wiem może żeby blanta ukręcić czy coś?


E tam, pierdolisz. I tak lepsze to niż baba co "studiowała kosmetologię"
Pytasz na jakiej uczelni mają taki kierunek a ona ci powie, że przeszła 3 miesięczny kurs w malowaniu paznokci i wycinaniu skórek.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-07-05, 13:48 5
Zazdroszczę osobom, które wierzą w wymyślonego przyjaciela.
Mają odpowiedź na każde pytanie i wątpliwość.
Oczywiście nie pochodzą też od małpy, tylko od dwóch białych ludzi, których do raju wstawił pan bozia.
Zazdroszczę z całego serca. Proste i beztroskie życie.
Zgłoś
Avatar
kama91 2018-07-05, 14:35 1
U mnie w robocie dodawać nie umieją a wy wielkie halo robicie, że mała dziewczynka nie umie mnożyć
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-05, 14:43 1
Erutlev hahahah aż mi się przypomniało, że kiedyś taką naprawdę poznałem Ale tam to było rodzinne combo: jedna siostra kosmetologię, druga pedagogikę specjalną
Zgłoś
Avatar
Thesherk 2018-07-05, 15:34 5
No tak się kończy wiara w brodatego dziadzie-magika z nieba
"Science doesn't prove anything", ale książka sprzed 2000 lat zna odpowiedź na każde pytanie:
TO BÓG!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-05, 19:14 3
Erutlev napisał/a:


E tam, pierdolisz. I tak lepsze to niż baba co "studiowała kosmetologię"
Pytasz na jakiej uczelni mają taki kierunek a ona ci powie, że przeszła 3 miesięczny kurs w malowaniu paznokci i wycinaniu skórek.


Po kosmetologi jest praca po socjologii McDonald's albo bezrobocie.
Socjologia to najprostszy i drugi po teologii najbardziej bezużyteczny kierunek.

nowynick napisał/a:



Czy Ty się czasem czytasz? Nie w imię ateizmu a bezwyznaniowości? To czasem nie synonimy?


To nie moja wina, że nie rozumiesz jaka jest różnica.
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-07-05, 19:38
Erutlev napisał/a:


Ty już chuj z ogłupieniem religijnym ale na oko 11-12 letnia dziewczynka kurwa nie potrafi pomnożyć 5x5 a matka chłopaka mówi, że nauka niczego nie dowodzi...
To jest tworzenie kalek umysłowych.

Jak chcą robić z nich marionetki religijne to jedno ale niech kurwa chociaż je czegoś uczą a nie taki dzieciak dorośnie i będzie miał problem aby godzinę na zegarku sprawdzić bo nie zna liczb.

No gdzie oni później znajdą pracę? Do czego się będą nadawać? Te dziewczynki to pewnie zostaną striptizerkami albo lachociągami bo do niczego innego się nie będą nadawały a mamusia pewnie myśli, że zostaną lekarzem, dyrektorem, prezesem itp.



Macie rację, ale trochę przesadzacie. Te dzieciaki wkrótce dorosną, wyfruną z maminego kurwidołka i kopną w dupę stukniętych rodziców. Może część z nich zostanie zjebami, ale czy wszystkie? Na pewno nie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-05, 20:16
@up
Z takim brakiem podstawowej edukacji to córki albo będą sie kurwic albo sponsora znajdą czyli beda sie kurwic a synowie albo beda jeździć tirem albo kopać rowy.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2018-07-05, 20:51
@up albo dostaną za męża syna znajomych, który zrobi z nich żywe inkubatory, bo przecież "they don't believe in birth control" i sama zajmie się "szeroko pojętym" "nauczaniem" swoich własnych osesków
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-07-05, 20:54
Erutlev napisał/a:

@up
Z takim brakiem podstawowej edukacji to córki albo będą sie kurwic albo sponsora znajdą czyli beda sie kurwic a synowie albo beda jeździć tirem albo kopać rowy.



Braki w edukacji można nadrobić, wystarczy chcieć. A kurwienie się tudzież kopanie rowów, cóż... to też sposób na życie. Pomyśl teraz ile bananowych dzieciaków z bogatych domów wyrosło na kurwy albo kopaczy rowów bo po prostu było zjebane i/lub leniwe.
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-07-05, 21:02 1
Spinacie dupy, a za oceanem rośnie nam młoda armia Templariuszy
Zgłoś
Avatar
kenzol 2018-07-05, 21:03 1
Zauważyłem że lewactwo bierze się za piętnowanie rodziców, którzy wychowują swoje dzieci po chrześcijańsku. Za niedługo będzie się dzieciaka do chrztu i do komunii wysyłało po kryjomu jak za komuny...
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-07-05, 21:05 5
kenzol napisał/a:

Zauważyłem że lewactwo bierze się za piętnowanie rodziców, którzy wychowują swoje dzieci po chrześcijańsku.


Tak, kurwa, wszędzie lewactwo! Kto się z wami nie zgadza ten lewak. Jak ja "kocham" takie debilne, jednozerunkowe myślenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie