18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
POPEJE 2015-12-11, 23:01
ale pierdolenie ,żal
Zgłoś
Avatar
carlos232323 2015-12-11, 23:08
ostatnio wojtek powiedział jak to powinno wyglądać
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2015-12-11, 23:27
@up
tu link do tej wypowiedzi tak około od 1.20: youtube.com/watch?v=5RVBQlNwhYo
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2015-12-11, 23:34
Koleś niby jest za bronią dla każdego ale już projekt ustawy wymyśla i jakieś ograniczenia, niestety ale nasz kraj zamieszkują homosowietikus. Strach przed bronią - możliwością samodzielnego podejmowania decyzji, wpajana od pokoleń przez komuchów. Różnica jest taka, że ty się boisz pociągnąć za spust ale oni nie.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-12-12, 0:08
W każdym takim filmie pierdolą " co powinno być " " co trzeba zmienić " itd. Do kurwy nędzy wiem co trzeba zmienić! Rząd! Jak tych kurew się nie pozbędziemy to się nic nie zmieni i takie zajebiste filmiki jak ten czy ten z tym geoznaffcą Jackiem jakimś tam nie mają zadnego sensu. Popierdolą sobie i nic się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Mophriam_Blumenfeld 2015-12-13, 1:03 1
Logiczne jest że tam gdzie jest powszechny dostęp do broni, to tam jest więcej broni, tam też zwiększa się jej użycie i tym samym jest więcej ofiar. To do niczego nie prowadzi.
Zgłoś
Avatar
crylor 2015-12-16, 8:28
Logiczne jest to, że przestępca nie użyje legalnej broni a ilość przestępstw się zmniejszy bo ilu bandytów napadbie na potencjalnie uzbrojony po zęby dom?
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-12-16, 11:17
Gdy ludzie będą mogli łatwo kupić broń to równocześnie jakaś część bandytów się lepiej uzbroi. Ja jednak wolę być napadnięty przez Sebę dzierżącego nóż czy kastet niż przez Sebę mierzącego do mnie z broni palnej bo gdy ktoś ma broń białą to mogę nawet walkę podjąć i mam szansę bo też bezbronny nie jestem zazwyczaj ale od wystrzelonego pocisku z np pistoletu, to ja już szybszy nie jestem więc się jakoś strasznie nie ciskam, że dostęp do broni jest utrudniony.

crylor napisał/a:

Logiczne jest to, że przestępca nie użyje legalnej broni a ilość przestępstw się zmniejszy bo ilu bandytów napadbie na potencjalnie uzbrojony po zęby dom?


No właśnie
Cytat:

przestępca nie użyje legalnej broni

. Zdanie-klucz. Pewnie, że nie użyje legalnej bo ma w dupie legalność ale jednak gdy bandyci będą wiedzieć, że "co drugi" obywatel ma klamkę czy inną wyrzutnię rakiet pod pachą no to jednak- jak już pisałem- Seba cię napadnie nie z nożem, a z pistoletem. No i będą też strzelaniny u cioci na imieninach bo się szwagier z wujkiem pokłócili. Przypadki sporadyczne ale jednak wystąpią.

Ingerencji państwa nienawidzę ale przez nienawiść nie jestem zaślepiony i jednak zauważam profity wynikające z niektórych ingerencji w wolności ludzi.
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-12-16, 17:35
Może porównamy statystyki przestepstw z udziałem broni palnej w przykładowo USA i Polsce? A nie, zaraz, to by było "nie po linii" ostatnio modnej w internetach wśród pryszczatych teoretyków strzelectwa i prawa.

Obecne przepisy w Polsce są bardzo dobre, najlepiej, żeby przez najbliższe kilka lat po prostu przy nich nie grzebali.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-12-16, 21:16 1
Mophriam_Blumenfeld napisał/a:

Logiczne jest że tam gdzie jest powszechny dostęp do broni, to tam jest więcej broni, tam też zwiększa się jej użycie i tym samym jest więcej ofiar. To do niczego nie prowadzi.


Logicznym też jest że jeśli kraj jest biedny i nie inwestuje poważne pieniądze we własne wojsko ani też nie jest krajem totalitarnym, który ma zachowany pobór do wojska na poważny okres czasu, to musi istnieć jakiś mechanizm dający chociaż cień szansy obronić się przed wrogą napaścią i dawać dość jasny znak: "okupacja będzie wrzodem na dupie bo 10 min i mamy podziemne państwo a zaraz powstanie".
Jak już koniecznie chcesz się odezwać w jakieś kwestii to przemyśl swoje zdanie i skonfrontuj je z bardziej szerokim spojrzeniem na tą kwestię.
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-12-16, 23:06
Ork, zajmij się swoją biologią i nie wypowiadaj się na temat o których nie masz najbledszego pojęcia. Chyba, że chcesz się doedukować to może poczytaj. Dla Twojej informacji- nie tylko obecnie ale nawet już dobre 80 lat broń w rękach cywilów nigdy nie była i już nie będzie wartością która ma jakiś wpływ na przebieg wojen. To o czym piszesz to romantyczne mrzonki.
Zgłoś