18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pewna ciekawostka z USA


'Od nastolatka rozrzucającego zakazane ulotki w komunistycznej Polsce do żołnierza elitarnej jednostki specjalnej US Navy Seals. "Drago", bo takim pseudonimem posługuje się ten żołnierz, przyleciał do Polski, by razem z żołnierzami GROM-u opowiadać i promować braterstwo broni "specjalsów". Nawet krótka rozmowa z nim robi wrażenie.'



PS: W książce 'Trzynaście moich lat w JW Grom' jest opisane kilka akcji z sealsami w których udział brał drago.
Zgłoś
Avatar
Clematis 2013-04-18, 14:28
Prof._Kot_Budd

a jaka jest ta tajemnicza NASZA sprawa? Ja tam nie czuje dumy dlatego, że polscy żołnierze strzelają do brudów - ale wcale mi to nie przeszkadza, im więcej tym lepiej. A jeśli sugerujesz zacząć wojnę z tajemniczym wrogiem jakim jest pewnie rusek albo szwab - powodzenia. Możesz iść pierwszy.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-04-18, 20:06
"...poszedlem walczyc za ameryke (w kuwejcie)"

i w tym momencie przestales byc polakiem, scierwo pierdolone

na solidarnosc sie powołuje, ze w łodzi sie urodził, ze komunisty mu zycie zlamały....łgarz i pies
przeklinam cie i twoja rodzine do 4 pokolenia wstecz i wprzód
Zgłoś
Avatar
mrkler 2013-04-18, 20:58
Ranger napisał/a:

we wojsku.

we we weź się jebnij w beret...
Zgłoś
Avatar
Yokuji 2013-04-18, 23:45
Naval brzmi jak Artur Barciś.
Zgłoś
Avatar
muszken 2013-04-19, 11:06 2
Tak się składa, że mam zaszczyt służyć w jednej z wymienionej przez Pana "Rangera" jednostce i z przykrością stwierdzam, że osoby takie jak on siedzące do 2:30 przed komputerem nie wiedzą i nigdy nie dowiedzą się jak to naprawdę wygląda. Panowie jeśli chcecie mieć coś do gadania to ruszcie dupska i przejdźcie się na selekcie, albo oddajcie sie do zawodowej służby. Walka z jak to powszechnie jest mówione na tym portalu "brudami" nie jest wcale taka łatwa jak sie wszystkim wydaje a to co widzicie w mediach czy jest opisane w książkach jest jedynie namiastką tego co dzieje się naprawdę. Nikt nie widzi nędzy, głodu i ciemnoty jakiej ten kraj doznaje pod uciskiem NIKT! bo tego nie pokażą w telewizji tylko jak chłopaki w rośku na ajdik najadą. Nic dziwnego też, że 90% gada głupoty ponieważ maja niepełne informacje. Do jednostek tego typu (przynajmniej mojej) idzie się walczyć za Polskę w obronie jej granic i interesów jakie by one nie były. Ludzie zawsze będa gadać bo nigdy sie nie dowiedzą, nie zobaczą. Każdy będzie najmądrzejszy, najlepiej będzie wiedział z kim i jak walczymy i dlaczego, czy powinnismy czy nie.
Nie obchodzi mnie czy jakis "Lewak" zaraz mnie zbeszta za zabijanie kogoklowiek czy pętanie się w : "nie swoje wojny" czy jakiś "Prawol" pochwali mnie za dobrą służbę. Jestem patriotą i gdzy zajdzie potrzeba przysięgałem:

"Za sprawę mojej Ojczyzny
w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić."

Jesteśmy Polakami i wrazie zagrożenia będe bronił was wszystkich wszędzie przed każdym taki jestem, to przysięgałem tak się stanie. Ale wy tego nie zrozumiecie i nie zobaczycie jak jest naprawdę
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2013-04-19, 13:47
Clematis
Nie wiem jak odpowiedzieć na ten bełkot, NASZA sprawa to byłaby już taka, w której odnosimy KORZYŚĆ, łapiesz ? Polska krew, za ciapatą ropę do ameryckich mustangów to nie brzmi jak dobry deal, łapiesz ? Nie chce najeżdzać sąsiadów, domyślam się, że ten idiotyczny pomysł zaczerpnąłeś z TV, kiedy straszyli Cie złym Kaczafim, który to z szabelką na Rosję ... Goebbels pewnie się uśmiecha gdzieś z zaświatów (łapiesz?). Chodzi o stworzenie bloku militarnego, przeciwwagi dla ustalonych sił, Kaczafi próbował m.in. jadąc do Gruzji, co było genialnym posunięciem strategicznym. Dla naszych sąsiadów lepiej, żebyśmy byli rozbrojeni i poddańczy (co już stało się na poziomie gospodarczym i mentalnym, łapiesz ?)
muszken
"Do jednostek tego typu (przynajmniej mojej) idzie się walczyć za Polskę w obronie jej granic i interesów jakie by one nie były." Z całym szacunkiem, wskaz mi proszę jakie to zagrożenia wobec naszej niepodległości występują ze strony kebabów, oraz jakie korzyści ma Polska z tego, że tam walczycie ? Bo wydaje mi się, że jak zobowiązałeś się bronić niepodległości, to właśnie powinieneś najeżdżać Brukselę, która ją nam zabrała, zostawiając pewną autonomię, a w najbliższych latach, będziemy tracić setki miliardów dolarów przez ich biurokrację. Czy nie mam racji ? Wiecie, że mam... tylko kurwa trudno wam się obudzić z ręką w nocniku no nie ?
(Ale się spiąłem, aż mi z uszu zaparowało)
Zgłoś
Avatar
muszken 2013-04-19, 14:20
Nie będę wchodził w dyskusję. mówiłem, że nie zrozumiecie. Nikt nie zrozumie póki tam nie pojedzie.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-04-19, 14:36
Cóż, wątpię że rzeczywiście jesteś żołnierzem którejkolwiek wymienionej przeze mnie jednostki, bo wtedy albo nie miałbyś czasu na pisanie pierdół w internecie albo po prostu byś się nie przyznał, że gdzieś tam służysz(chyba że z NILu albo z AGATu jesteś ). A jeśli rzeczywiście jakimś cudem jesteś żołnierzem DWSu to jesteś idealnym przykładem, jak proces szkolenia pierze tym żołnierzom mózgi.

Cytat:

Nikt nie widzi nędzy, głodu i ciemnoty jakiej ten kraj doznaje pod uciskiem NIKT! bo tego nie pokażą w telewizji tylko jak chłopaki w rośku na ajdik najadą.


Już to gdzieś pisałem - nawet jeśli widzimy głód i ciemnotę(programów o Afganie jest wiele) to mamy to w dupie. W tym kraju również jest głód, ubóstwo, chujowe drogi, kiepskie szkoły i bezrobocie zbliżające się każdego dnia to takiej stopy, jaka jest w Afganistanie. A polski rząd wydaje pieniądze polskich obywateli na budowanie dróg i szkół w dziurze, do której żaden Polak nigdy nie pojedzie żeby się na świecie pokazać, jakim to jesteśmy zajebistym krajem... Gdyby w Polsce wszystko grało to wtedy rozumiem, że można się bawić w zbawiciela świata.

Cytat:

Do jednostek tego typu (przynajmniej mojej) idzie się walczyć za Polskę w obronie jej granic i interesów jakie by one nie były.



Haha, to się uśmiałem... Rzeczywiście bronisz polskich granic uganiając się za turbanami w górach. Gdyby jeszcze istniało jakieś zagrożenie dla polski ze strony terrorystów to rozumiem te ''działania prewencyjne'', ale chuj - nawet gdyby chcieli coś wysadzić to nie ma co. No chyba, że przeprowadziliby zuchwały atak na nasze pomniki JP2 albo Chrystusa w Świebodzinie. Wtedy musielibyśmy przeprowadzić krwawy odwet
Przykry jesteś, koleś.

Cytat:

Jesteśmy Polakami i wrazie zagrożenia będe bronił was wszystkich wszędzie przed każdym taki jestem, to przysięgałem tak się stanie. Ale wy tego nie zrozumiecie i nie zobaczycie jak jest naprawdę


No kurwa, wojsko będzie nas bronić, bo taki jest ich obowiązek. To nie jest żadne poświęcenie ani łaska ze strony wojska, że będzie broniło naszych granic i obywateli. Niestety takie wyniosłe traktowanie swojego zawodu to jest normalka... Lekarze i ratownicy medyczni też ratują nasze życia, nie raz z poświęceniem, a nie pierdolą takich wyniosłych i wklepanych w mózgi na szkoleniu tekstów.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-04-19, 19:24
muszken, ale czego się spodziewałeś? Koleś pewni nigdy nawet broni w ręku nie trzymał a żołnierzy widzi tylko w tv albo w wawie na wartach.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2013-04-20, 16:16
borisklinga napisał/a:

"...poszedlem walczyc za ameryke (w kuwejcie)"

i w tym momencie przestales byc polakiem, scierwo pierdolone

na solidarnosc sie powołuje, ze w łodzi sie urodził, ze komunisty mu zycie zlamały....łgarz i pies
przeklinam cie i twoja rodzine do 4 pokolenia wstecz i wprzód


Według ciebie Kościuszko i Pułaski są ścierwami bo służyli w amerykańskiej armii? Setki Polaków po przegranych powstaniach musiało uciekać i się zaciągało do legii cudzoziemskiej. Wielu dowódców w II RP zaczynało karierę w wojskach zaborców. Mamy bogatą historię jeśli chodzi o służbę w obcych armiach. Jeśli jemu nie wiadomo z jakiej racji odbierasz prawo do nazywania się Polakiem, to odbierasz je również wielu ludziom którzy walczyli za Polske.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2013-04-23, 1:00
Up No wszystko ok, tylko, że oni teraz nie walczą kurwa za Polskę !
Zgłoś