18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pewna ciekawostka z USA


'Od nastolatka rozrzucającego zakazane ulotki w komunistycznej Polsce do żołnierza elitarnej jednostki specjalnej US Navy Seals. "Drago", bo takim pseudonimem posługuje się ten żołnierz, przyleciał do Polski, by razem z żołnierzami GROM-u opowiadać i promować braterstwo broni "specjalsów". Nawet krótka rozmowa z nim robi wrażenie.'



PS: W książce 'Trzynaście moich lat w JW Grom' jest opisane kilka akcji z sealsami w których udział brał drago.
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2013-04-17, 21:21 14
Piwko!!! Świetna sprawa
Zgłoś
Avatar
KamayPL 2013-04-17, 21:24 1
Mhm ... komuś popełnią samobójstwo ??
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-17, 21:27 2
Twardziele to zawsze mają jakieś chwytliwe nicki. Ja jak bym poszedł do GROM'u, to raczej " Komoda" by na mnie nie wołali ;/
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-04-17, 21:31
KMD, na jednego mówili kisiel Więc komoda by może przeszła.

edit: trzynascie.com/
facebook.com/ProjektTrzynascie

Polecam wcześniej wspomnianą książkę. A na fejsie można znaleźć mnóstwo zdjęć z jw grom.
facebook.com/ProjektTrzynascie/photos_stream
Zgłoś
Avatar
Mieron3 2013-04-17, 21:34 7
Za G-unit i Navy SEALs zawsze browar! Polskie Wojska Specjalne są godne promowania, bo robią na prawdę dobrą robotę i są szanowani w świecie.
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-04-17, 21:34 64
20 lat w USA, a jakoś pamięta jak mówi się po polsku... Ech, ci wszyscy żenujący celebryci, polscy fachowcy, mitomani pełną gębą, których pełna TV, bo łatwo stamtąd kraść kasę z podatków...
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-04-17, 21:36 20
Zajebisty temat.... szkoda że zaraz zlecą się jebani lewacy którzy będą filozofować jaki to ich idol Palikot ma świetny pomysł likwidacji armii. Albo zacznie się hejt na USA bo bije biednych arabusków
Zgłoś
Avatar
Tekwondo 2013-04-17, 21:37 1
a koleś przypadkiem nie jest zdrajcą jak służył w obcym wojsku?
Zgłoś
Avatar
19kristofer95 2013-04-17, 21:38 1
up
Niby dlaczego? U nas go nie chcieli, to wyjechał i tam pracował.

Kurwa, muszę w końcu dorwać tą książkę
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-04-17, 21:41 1
19kristofer95 napisał/a:


Kurwa, muszę w końcu dorwać tą książkę



No zdecydowanie musisz Ja ją dosłownie połknąłem w kilka dni. A w Polsce nie ma więcej takich książek.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-04-17, 21:52 8
Lepszej bajki nie dało się wymyśleć. Koleś na zdjęciu to agent Blazkowitz
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-04-17, 22:18 5
jebany ma sporą łapę
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-04-17, 22:48
Tekwondo napisał/a:

a koleś przypadkiem nie jest zdrajcą jak służył w obcym wojsku?



Nie bo wyjebał z kraju za ulotki. Niestety nasi ojcowie byli wypierdalani za działalność opozycyjną a dzisiejsza młodzież nas opuszcza bo mniej płacą.

Ktoś tam napisał o lewakach a mnie dziwi że jeszcze bardziej na prawo niż prawo nie robi lamentu że tvn 24;D

Grom to tak na prawdę dziecko NAVY SEALS więc drago to tak na prawdę tatuś;D
Zgłoś
Avatar
Tekwondo 2013-04-17, 22:59
a nie sprawdziłem nie jest zdrajcą bo mieszkał w usa, dostał obywatelstwo i służył w armii tego kraju, ponadto jest to kraj nato, czyli też ok
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie